Şimdi Ara

Dizüstü bilgisayarda amd mi intel mi? Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar kararsız kaldım ve yorumu sizden bekliyorum

almayı düşündüğüm bilgisayarlar:

hp: amd turion x2 1024 Mb ram 256 ekran kartı 1.83 coreduo2
    hp: coreduo2 1024 Mb ram 256 ekran kartı 1.83
    tam bi cevap alamadım kimseden

aralarındaki performans farkı nedir. yoksa sadece ısınma sorunumu lütfen cevaplayın acil. dönem başı )5 şubat( kadar almam lazım

• core2duo amd ye göre %30 daha performanslı
  • http://www.donanimhaber.com/Islemci_alacaklar_dikkat:_AMD_Intel/4208/haber.htm

Taka61 ;link tede acıklandıgı uzere amd daha intelin hızına yetisemedi dolayısı ile amd ancak daha kaba tabırle :) core duo sevıyelerınde buyuzden benım tavsıyem sadece ısınma sorunu olarak bır yana performans olarak core2duo yaklasamamıs bır amd dusunme bence.
    En basıt olarak bu sekılde anlatılır sanırım
  • amd ve intelı dızustunde karsılastırmak cok komık...amd aRTIK COK GERILERDE KALDI
  • bence amd ısınma sorununu halletmiştir. coreduo desen amd derim, ancak bu ikisi arasında core2duo almalısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HoPaRLoR

bence amd ısınma sorununu halletmiştir. coreduo desen amd derim, ancak bu ikisi arasında core2duo almalısın.

Evet arkadaşa tamamen katılıyorum.Amd ısınma sorunu diye ağızlara sakız oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: EuRoBoY

core2duo amd ye göre %30 daha performanslı

neye gore %30 performansli?..Amd X2 coreduo core2duo bu 3 islemcinin aralarinda kesinlikle fark %20yi gecmez..%30 biraz kendi yorumun olmus...

Amd de isinma sorunu yok diyenler kismen hakli.Ancak amd X2 yine de c2duo dan daha cok isiniyor eskisi kadar olmasa da...
  • % 20 _30 farketmez her kosulda intel
  • quote:

Orjinalden alıntı: nzm

http://www.donanimhaber.com/Islemci_alacaklar_dikkat:_AMD_Intel/4208/haber.htm

Taka61 ;link tede acıklandıgı uzere amd daha intelin hızına yetisemedi dolayısı ile amd ancak daha kaba tabırle :) core duo sevıyelerınde buyuzden benım tavsıyem sadece ısınma sorunu olarak bır yana performans olarak core2duo yaklasamamıs bır amd dusunme bence.
    En basıt olarak bu sekılde anlatılır sanırım

o yüzden benim cihaz fazla sıcak oluyor!!

• teşekkürler
  • core 2 intel
  • bir amd fanatiği olarak intelin daha iyi olduğu testlerde doğru fakat gercek hayatta bu olamayabiir
  • core 2 duo by intel kanımca...
  • masaüstü amd dizüstü intel kardeş fikrim bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.