Şimdi Ara

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
36
Favori
115.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece bu oyunun yamasına sahip olmak için bir defaya mahsus kaç tl ödemek gerekiyor?
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    aylık 20 liradan beklemeye ihtiyacın var. oyunun yaması 1 seneye kadar çıkacak. tahmini 2020 holiday
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

aylık 20 liradan beklemeye ihtiyacın var. oyunun yaması 1 seneye kadar çıkacak. tahmini 2020 holiday
    roket çoştu yine
  • Üstlerde bir arkadaşın dediğine göre demo sürümü sadece başlangıçtaki gemi bölümünü içeriyorsa daha zaman var demektir...
  • Yayınlanan görüntülere baktım, dikkatimi çeken birkaç şey oldu birincisi "Magister" kelimesi bazı yerlerde "Alim" bazı yerlerde "Amir" olarak kullanılmış acaba sebebi nedir, demo diye mi öyle bırakıldı şimdilik yoksa başka bir sebebi mi var. Diğer bir husus "Voidwoken" ve "Godwoken" gibi oyuna yerleşmiş kelimeleri olduğu gibi bırakmanızı yeğlerdim ancak grubun aldığı bir karardır saygı duyarım.
    İkinci bir gözüme çarpan Lohse adlı karakterin üstünde geçen yazılarda - "Hayır" cevabım zamanla "Evete" dönüşmeyecek, anladınız mı? - gibi olabilirmiş. Çünkü orada geçen muhabbet çocukların Lohseden şarkı söylemeyi istemesi ve Lohse hayır demesine rağmen çocukların ısrarcı olması gibi ilerliyordu... Başka bir durumda "Divine Order" Kutsal Tarikat ve başka bir yerde de Ulvi Emir olarak çevrilmiş sanırım, ama ben oyunu oynarken genelde "İlahi Düzen" olarak anımsardım kelimeyi fakat çevirmen tercihi biraz renk katmak istenmiş sanırım. Ayrıca oyunu 500 saat üzerinde oynadım, şu anda aboneliğim yok çeviri için ancak çıktığı zaman almayı düşünüyorum. Kolay gelsin. Başarılar.

• r0ket kullanıcısına yanıt
    2020 haziran civarı tam sürüm çevirinin çıkış tarihi mi?
  • angard123 A kullanıcısına yanıt
    o tarihte betaya anca girer kasım aralık gibi belki çıkar
  • demo yamanın % kaçını kapsıyor ? tam net bir oran verirseniz almak istiyorum. 15 lira bişey değil verilen emeğe nazaran.
    ilk giriş bölümü ise biraz daha beklicez zaten :)
    edit: sadece gemi sanırım, üzdü. biran önce çıksında alalım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 15 Ekim 2019; 0:14:20 >
  • Yamayla ilgili hernagi güncel bilgi paylaşımında bulunursanız sevinirim.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    yazık yaa

abi dilenci değilim, Alllllllllllllah rızası için bi bilgi abi
    dedi, salyaları akarak yamayı bekleyen üye.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    yalvarırım bi bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Yamayla ilgili hernagi güncel bilgi paylaşımında bulunursanız sevinirim.
    Ben yamanın bu sene çıkacağına pek ihtimal vermiyorum. Tahminim Şubat 2020'de testleri başlar.
  • LuxFerre L kullanıcısına yanıt
    sadece gemi kısmını 1.5 senede yarım yamalak çevirdiklerini göz önüne alırsak ben hedef 2023 diyorum
    Agresif tutumunuza katılmıyorum ama esprileriniz komik.😄2020 holiday,hedef 2023...çok fenasınız.😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Divinity Original Sin 2 Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com]
  • Divinity Original Sin 2 6 Kasım Raporu Yayınlandı

Buraya Tıklayarak rapora ulaşabilirsiniz.
  • rapora baktım gemiden sonraki fort joyun kapısına kadarki kısmı daha çevirmişler, gerisi yerli araba ile birlikte çok yakında.
    Bu kanıya nereden vardın gene çok merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.