Şimdi Ara

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
36
Favori
115.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fuat abi, sürekli forumda karşıma çıkıyorsun yorumlarını görüyorum. bana ilginç gelen ne biliyor musun ? senin gibi bir müdür yardımcısı,biyoloji öğretmeni nasıl olur da ingilizce bilmez :)
  • Günaydın. Kendimce ufak çaplı öğrenme çabalarındayım ancak dili ağır olan bu gibi oyunları anlamak çok zor neredeyse imkansız. E güzel Türkçemizde oynamak varken.. İyi forumlar dilerim.
  • kesinlikle abi. ben de az çok ingilizce ile bazen diyaloglarda tıkır tıkır gidiyorum, sonra uzun bir diyalog çıkıyor mal gibi kalıyorum. :) türkçe ile oynamanın tadı başka dediğin gibi.:) sana da iyi forumlar abi.
  • gümbür gümbür geliyor :)

Co-op RPG tadına Türkçe varacaksınız.
  • Büyük bir heyecanla bekliyorum yamanın çıkmasını emeği geçen herkese teşekkürler
  • Turn-base ile hiç aram yok, fakat nedense çok bekliyorum bu oyunun Yamasını. Önyargımı kıracağım umarım. Kolay gelsin.
  • Ocak ayına kadar çıkar mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekim ayındayız. bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

ekim ayındayız. bekliyoruz
    senin amacın ne ben anlamadım animusu mu gömüyorsun ekimde çıkar mı dediler sen ne ayaksın boş şeyler yazma bak keyfine adamın asabını bozma
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    nisan mayıs aylarında iken eylül de çıkacak demişlerdi. bende değil eylülde ekimde bile çıkmaz diye iddia etmiştim. ekim ayındayız ve %85 henüz.

sen çok dolu şeyler yazdığın için bak yama çıkıyor az sonra bak bak çıktı. al.
  • Arkadaşlar bir konuya açıklık getirmek istiyorum. r0ket isimli arkadaşımız bu forumun ve özellikle bu konunu tescilli trolüdür. Kendisi trollük yaparak konuyu ziyaret eden, takip eden arkadaşları güldürmekle görevlidir. Fazla yüklenmeyelim çocuğa, nitekim o da işini yapıyor.
  • AnimusProjesi neden herhangi bir açıklamada bulunmuyor çok uzun bir süreç oldu. Çoğunun bittiği söyleniyor peki ne zaman geleceği hakkında bilgi neden verilmiyor?
  • Arkadaşlar yama ne alemde lütfen bilgi verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ABB09EEB9

AnimusProjesi neden herhangi bir açıklamada bulunmuyor çok uzun bir süreç oldu. Çoğunun bittiği söyleniyor peki ne zaman geleceği hakkında bilgi neden verilmiyor?
    Discord sohbet kanalında bilgi vermişlerdi,yakında demo cikicak

• witcher_king kullanıcısına yanıt
    Demo ile Tam sürümün farkı ne? Demo tamamen çevrilmiş olmuyor mu? Olmuyorsa neden % verip %100 ken paylaşiliyor demo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XHellsing

Demo ile Tam sürümün farkı ne? Demo tamamen çevrilmiş olmuyor mu? Olmuyorsa neden % verip %100 ken paylaşiliyor demo.
    Normalde en baştan beri bölüm bölüm yayınlanacaktı.Nedeni kelime sayısının çok olması.Demo da çıkıncı yüzde vericeklerdir mutlaka ama %100 olucagını zannetmiyorum ,dediğim gibi kelime sayısı çok cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witcher_king -- 9 Ekim 2019; 18:28:3 >
  • Divinity: Original Sin 2 Türkçe Yama Çalışması DEMO Yayınlandı! Herkese iyi oyunlar diliyoruz :)

https://animusprojesi.com/uncategorized/divinity-original-sin-2-turkce-yama-calismasi-demo-yayinlandi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimusProjesi

Divinity: Original Sin 2 Türkçe Yama Çalışması DEMO Yayınlandı! Herkese iyi oyunlar diliyoruz :)

https://animusprojesi.com/uncategorized/divinity-original-sin-2-turkce-yama-calismasi-demo-yayinlandi/
    Elinize sağlık

• XHellsing kullanıcısına yanıt
    demo sürüm, oyunun sadece "gemi" kısmını içeriyor. sonrası yok :)
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.