Şimdi Ara

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
36
Favori
115.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HardCore RPG Türkçe davasında her zaman desteğim olucak! Teşekkürler Animus.
  • Sabırsızlıkla bekliyorum. Türkiye'deki en kaliteli çeviri grubudur benim nezdimde , Animusprojesi.com. Uzun süredir destek veriyorum ve vermeyede devam edeceğim. Eleştiri adı altında karalama yapanları lütfen dikkate almayın. Kaale alınacak kişiler değiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColdSpyrt

Sabırsızlıkla bekliyorum. Türkiye'deki en kaliteli çeviri grubudur benim nezdimde , Animusprojesi.com. Uzun süredir destek veriyorum ve vermeyede devam edeceğim. Eleştiri adı altında karalama yapanları lütfen dikkate almayın. Kaale alınacak kişiler değiller.
    güzel yan hesap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

DLC'lerin olduğu season pass'ler oyunlardan daha pahalı oluyor, nasıl bir atmadır o hocam. Gözün iyice dönmüş anlaşılan.

@Animus Projesi kullanıcı adını kullanan KaN. kardeş. Aşağıdaki sorumu yanıtlayabilir misin.

quote:

Ben şunu anlamadım, yardımcı olur musun.

4 ay üst üste 1$ güncel abone olanlar hak kazanıyor ama daha önce 3 ay üst üste 4$ abone olan eski aboneler hak kazanamıyor mu.
    Geç dönüşüm için kusura bakma.

Evet konuyla ilgili, bahsettiğiniz aboneler de hak kazanabilirler. Fakat şuan misal abone değilseler, aboneliklerini kanıtlamaları gerekiyor.

Bu arada, Animus Projesi bana ait olan bir hesap değil, yönetime ait olan bir hesaptır.

Kendi şahsi hesabımda kişisel düşüncelerimi dile getirebilirim.

• KaN. kullanıcısına yanıt
    Yok, önemli değil.

Nasıl ve nereden ispatlamak gerekiyor bilgi verebilir misin, ona göre ulaşalım.

Sahip demedim zaten, kullanan demiştim. Teşekkürler bilgilendirme için.
  • dlc si bana bedava geldi. aynı definitive edition çıktığında oyuna sahip olan herkese bedava geldiği gibi.
  • k3kin K kullanıcısına yanıt
    Hocam sen çok yanlış gelmişsin. AC Origins DLC'lerinden bahsediliyordu.
  • çeviri ne zaman yayınlanacak bir tarih varmı kafanızda
  • 2020 yaz sonu en iyi ihtimalle
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Yan hesap mı? Güzelim herkesi kendiniz gibi sanmayın. Ağlasanız da zırlasanız da bu grup çevirilere devam edecek, bitirecek, senin gibi leylalarda öyle aval aval bakacak. Çulsuzsan, cebinde paran yoksa yapacak bir şey yok. Ağlamaya zırlamaya devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColdSpyrt -- 22 Haziran 2019; 14:47:47 >
  • quote:

Yan hesap mı? Güzelim herkesi kendiniz gibi sanmayın. Ağlasanız da zırlasanız da bu grup çevirilere devam edecek, bitirecek, senin gibi leylalarda öyle aval aval bakacak. Çulsuzsan, cebinde paran yoksa yapacak bir şey yok. Ağlamaya zırlamaya devam et.
    kendi hesabın ile gel aslan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 22 Haziran 2019; 16:16:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

kendi hesabın ile gel aslan.

Alıntıları Göster
    Gülüm neden bir başka hesaptan yazma ihtiyacı hissedeyim? Senin gibilerin neyinden çekinecem? Sen kimsin ki ? Algı seviyen düşük, anlamakta zorluk çekiyorsun. Muhtemelen algı ile alakalı psikolojik bir rahatsızlığın var. Herkesi kendin gibi zannediyorsun. Tekrar söyleyeyim, ağlasanda zırlasanda karalasanda boş. Senin gibileride iyi anlıyorum. Cepte para yok, e yamayı da alamıyorsun. Mecburen karalamaya çalışıyorsun. Sana tavsiyem okulundan arta kalan zamanda çalış, para biriktir, uslu bir şekilde yamaları al.

• quote:

Gülüm neden bir başka hesaptan yazma ihtiyacı hissedeyim? Senin gibilerin neyinden çekinecem? Sen kimsin ki ? Algı seviyen düşük, anlamakta zorluk çekiyorsun. Muhtemelen algı ile alakalı psikolojik bir rahatsızlığın var. Herkesi kendin gibi zannediyorsun. Tekrar söyleyeyim, ağlasanda zırlasanda karalasanda boş. Senin gibileride iyi anlıyorum. Cepte para yok, e yamayı da alamıyorsun. Mecburen karalamaya çalışıyorsun. Sana tavsiyem okulundan arta kalan zamanda çalış, para biriktir, uslu bir şekilde yamaları al.

Alıntıları Göster
    ne okula aslan. :D çocuk mu var karşında

kendi hesabına geç konuşalım.

ferex i falan tanıyorsan ona sor yaşımı bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 22 Haziran 2019; 17:20:15 >

• oyun indirime girdi haberiniz olsun arkadaslar
  • Benim şöyle bir sorum olacak. Ben abone değildim şu anda da değilim bu yama çıktığında belirli bir ücret karşılığında sahip olma şansım olacak mı ? Yoksa belli bir süre abonelik yapmam mı gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jo0oKeR

Benim şöyle bir sorum olacak. Ben abone değildim şu anda da değilim bu yama çıktığında belirli bir ücret karşılığında sahip olma şansım olacak mı ? Yoksa belli bir süre abonelik yapmam mı gerekiyor ?
    Ücret karşılığında olacak.
  • Tamam o zaman yama çıkınca ücretini verip alıcam sanırım teşekkür ederim.
  • Eternal Edition'u aldım geçtim.

net bir tarih aralığı var mı ? yama çıksın da ücreti önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 7 Temmuz 2019; 1:36:7 >
  • Heyecanla bekliyorum ben de yama çıkınca ücretini ödeyerek almayı planlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.