Şimdi Ara

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
36
Favori
115.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş ne zaman üyelik almaya çalışsam, aldığım zamanlarda oldu oysa ama Renewal failed: Your card was declined. diyor. Bankam arıyor işlem size mi ait diyor evet diyorum yine olmuyor.patreon yapın sunu allah için ne bilim başka bişey yapın.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    en iyi ihtimalle 2020 sonu gibi çıkacak.
  • k3kin K kullanıcısına yanıt
    bu doğruysa üzüldüm
  • Arkadaşlar k3kin denen şahsın projemizle alakası yoktur. Kendisi tescilli trollümüzdür. Lütfen sözlerine itibar etmeyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Arkadaşlar k3kin denen şahsın projemizle alakası yoktur. Kendisi tescilli trollümüzdür. Lütfen sözlerine itibar etmeyiniz.
    Merhaba, yama çıktıktan sonra abone olmayanlara yaklaşık ne kadar olacak ? Eğer düşünceleriniz var ise yaklaşık bir aralık verebilir misiniz ? Kesinlikle sorulmuştur ama ek olarak bir sorum daha olacak. Yama Definive Edition uyumlu olacak değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jo0oKeR -- 9 Temmuz 2019; 17:17:45 >
  • tescilli trol olarak projede yer almak gurur vericusadsdaeüteodıutm...

şaka bi yana soruna cevap vereyim;

yama çıktıktan sonra abone olmayanlara yaklaşık ne kadar olacak?

tahminen 40 - 50 tl

Yama Definive Edition uyumlu olacak değil mi?

muhtemelen hayır, animus her dlc yi ayrı ücretle satmayı sever çünkü
    Pırıl pırıl yeminle hiç kullanılmamış.
  • Şimdi bu şahsı şikayet edip mesajlarını sildirip birde uzaklaştırsak yönetimin bize yalakalık yaptığından dem vuracak. O yüzden blocklayın geçin kendi halinde takılsın.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    bence ne yapın biliyon mu?

beni utandırın.

mesela yama fiyatı 40 50 lira olacak dedim, siz 20 liraya çıkarın ben utançtan yerin dibine gireyim. mesela dlcyi ayrı ücretle satarlar dedim, siz satmayın definitiv olarak yayınlayın yamayı şu foruma gelip tek kelime yazacak yüzüm olmasın.
    mesela yama 2020 sonunda çıkar dedim, siz eylül de çıkarın ben en büyük ... olayım.

beni utandırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k3kin

bence ne yapın biliyon mu?

beni utandırın.

mesela yama fiyatı 40 50 lira olacak dedim, siz 20 liraya çıkarın ben utançtan yerin dibine gireyim. mesela dlcyi ayrı ücretle satarlar dedim, siz satmayın definitiv olarak yayınlayın yamayı şu foruma gelip tek kelime yazacak yüzüm olmasın.
    mesela yama 2020 sonunda çıkar dedim, siz eylül de çıkarın ben en büyük ... olayım.

beni utandırın.
    https://animusprojesi.com/uncategorized/divinity-original-sin-2-cevirisine-basladik/

Şurayı bir okur musun? DLC'yi ayrı ücretle mi satacaklar, oyunun hangi sürümü falan çevriliyor. Faydalı bir yazı

@r0ket yan hesaptan gelip trollük yapmaya çalışacaksanız da biraz kaliteli lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mephisto Pheles -- 10 Temmuz 2019; 17:5:17 >
    DH hesap adını değiştir bence hiç uğraşma bir kere çeviri Definitive Edition için yapılıyor, Eylül'ü bilmem ama 2020 sonunu geç 2020'ye kalmama ihtimali çok yüksek, son rapora bakılırsa ve bu hız kesilmezse 2020 olmadan biter. Eğer gerçekten kıvırmayacaksan ama şöyle böyle diye sen zaten en büyük .... olmuşsun bence!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 10 Temmuz 2019; 18:49:31 >
  • quote:

tescilli trol olarak projede yer almak gurur vericusadsdaeüteodıutm...

şaka bi yana soruna cevap vereyim;

yama çıktıktan sonra abone olmayanlara yaklaşık ne kadar olacak?

tahminen 40 - 50 tl

Yama Definive Edition uyumlu olacak değil mi?

muhtemelen hayır, animus her dlc yi ayrı ücretle satmayı sever çünkü
    Neden bu projedeki insanlara sorulan sorulara projeyle ilgili hiçbir bilginiz ve bağınız olmadığı halde yanlış cevaplar verip insanları yanlış bilgilendiriyorsunuz? Bu davranışınız açıklaması nedir? Lütfen konuyu dağıtmayı bırakın.

İyi forumlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto Pheles

https://animusprojesi.com/uncategorized/divinity-original-sin-2-cevirisine-basladik/

Şurayı bir okur musun? DLC'yi ayrı ücretle mi satacaklar, oyunun hangi sürümü falan çevriliyor. Faydalı bir yazı

@r0ket yan hesaptan gelip trollük yapmaya çalışacaksanız da biraz kaliteli lütfen

Alıntıları Göster
    Soru benim sorumdu. Teşekkür ediyorum link için. Eylül gibi yamayı alabilirsek muazzam bir olay gerçekten. Yama çıkınca direkt olarak almayı düşündüğüm için son raporla durum kaç oldu merak içindeyim. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jo0oKeR -- 10 Temmuz 2019; 16:29:5 >
  • Jo0oKeR J kullanıcısına yanıt
    İlerleme yüzdesi bağışçılara özel olduğu için yazamıyorum ama güzel bir ilerleme var. Bu şekilde devam ettiği sürece ben yamanın 1. yılına yetişeceğini düşünüyorum
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    r0ket hesabından da yazsana bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mephisto Pheles -- 10 Temmuz 2019; 20:3:52 >
  • Konunun yine temizliğe ihtiyacı var. Boşlar, atıklar, gereksizler dolmuş, doldurmuş. Oyunun yaması ile ilgili yazmayanlar uzaklaştırılmalı. Kişiye hakarete kadar ileri gidecek ne yaşadınız siz? Aldığınız oksijeni üreten resifler pişman şu an.
  • Mephisto Pheles kullanıcısına yanıt
    r0ket değildir yahu bu, o en azından fevri olduğu kadar mantıklı saydırıyordu bir yere kadar.. Heh bu arada Ağustos ta mı ne bitiyordu bölüm yasağı.
  • Onun daha 1.5 ayı var. Hem o bu kadar sallamıyodu. En azından belli bir mantık çerçevesi vardı onda ve yer yer haklı olduğu durumlar vardı onun.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.