Şimdi Ara

Divinity 2 Developer's Cut - Dragon Knight Saga Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
4
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba. İlk öncelikle belirtmek isterim ki bu Divinity Original Sin 2 değil, belki size garip gelebilir ama bunu yazmam gerek :) 

Divinity 2 Türkçe Yamasının güncel versiyonunu indirmek aşağıdaki linke tıklayın. Kurulumunu nasıl yapmanız gerektiğini "Kurulum.txt" dosyasında, yama ile ilgili bazı bilgileri ise "Oku.txt"dosyasında yazdım ve bunlara ilk önce bir bakmanızı öneririm. Oyunu malesef 100% çeviremedik bazı engellerden dolayı ama önemli bir kısmını çevirdik, neredeyse 85%lik kısmını çevirdik. Pek profesyonel bir çalışma olduğunuz söyleyemeyiz ilk tecrübemizdi. Biz oyunu 2 kez test ettik ama gözümüzden birşeyler kaçmış olabilir, yine de herhangi bir şikayetiniz olursa ve bir sorun, bir eksik farkederseniz mftnmusic6386@gmail.com adresine mail atabilirsiniz ve ya buraya da yazabilirsiniz, farketmez, ben de sorunları düzeltir ve yamayı güncellerim.

İndirme LinkDivinity 2 Türkçe Yama(Güncel-Son Sürüm)

Oyundaki bir çok performans ve s. gibi sorunları olan varsa, bu sorunları düzeltmek için bir patch var, onun da linkini bırakıyorum: Div2Patch bu link sizi Reddit'e yönlendirecek, gönderiyi okuyup patch ile alakalı daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yazılar biraz küçük olabilir, okumakta zorluk çekiyorsanız bunu  indirin, kurulumunu nasıl yapcağınızı yazdığım bir metin dosyası da orada var.

bazı ekran görüntüleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon KNight -- 7 Ocak 2024; 4:17:24 >

• Elinize, emeğinize sağlık. Teşekkürler.

• Teşekkürler. Oyuna tekrar başlama zamanı.

• Bizden de Divinity oynayanların olmasına sevindim, elinize sağlık hocamDivinity 2 Developer's Cut - Dragon Knight Saga Türkçe Yama 

• Elinize sağlık kardeşim. Başka projeler olması dileğiyle.

• Emeğinize sağlık.

• Oynarım diye çok komik bi rakam dan almıştım kaç sene önce. O zaman bile eski ve yaşlıydı. Şu zamanda oynayacak biri çıkar mı bilmem ama elinize sağlık.

Edit: 1 tl bile değildi aldığımda  . Güncel fiyatı gördüğüm gibi kapattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 12 Haziran 2023; 1:36:32 >
  • --
  • Teşekkürler. Şu zamanda benim gibi hala eski RPG'lere meraklı olan arkadaşlar belki oynar, zamanında Türkçe Yaması olmadığı için oynayamayan arkadaşlar belki(birkaç kişinin yorumlarını görmüştüm, umarım bu yama karşılarına çıkar). Fiyatına gelince kesinlikle biraz pahalı, yani eski oyuna göre, ben her fiyata değer bulurum bu oyunu ama bu oyunun indirimde alınması gerektiğini düşünüyorum, Larian zaten sık sık indirim yapıyor oyunlarına.

• Lise 1'de arkadaşım Furkan cd'e çekip vermişti, ne oyundu be.

• Dragon KNight kullanıcısına yanıt

İlla ki oynamak isteyen biri çıkar hocam. Emeğiniz boşa gitmez sonuçta. İngilizce bilmeme rağmen mass effect 1'i Türkçe yama ile oynamıştım. Hem de 2 sene önce, baygınlık geçirip rush atarak bitirmiştim ama sonuçta hoş bir deneyim olmuştu yine de.

Hatta girip 2 ok atasım geldi valla :D

• Elinize saglik. Aksam deneyeyim.
  • Flames of Vengeance neden çevrilmedi kardeşim, sıkıntı neydi?

• kuiks kullanıcısına yanıt

Üzerinde başka bir arkadaş çalışıyor, ego draconis'te de yardım etmişti.. ben yoruldum....

• Divinity 2 Developer's Cut kuracağım değil mi? Dragon Knight Saga yazmıyor steamde.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Evet

• Çeviri çok iyi olmuş. Yazı fontunu da büyütünce müthiş oldu. Oyun hiç eskimemiş duruyor. Ah vakit olacaktı gömecektim yirmi otuz saat.

• Oynuyor musunuz oyunu?

• Dragon KNight kullanıcısına yanıt

Valla açıkçası her gün 2-3 saat ayırabilen birisi olarak vakit gelmedi bu oyuna. Kurulu duruyor ama ne zaman girişebilirim bilinmez, 2 aydır falan Valhalla oynuyorum düşünün. Eskisi gibi işsiz güçsüz olduğum döneme denk gelseydi içinden geçerdim.Divinity 2 Developer's Cut - Dragon Knight Saga Türkçe Yama 

Sonraki çevirileriniz için mi soruyorsunuz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.