Şimdi Ara

Disk Kullanımı Sürekli %100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar . 3 gün önce linkteki cihazı aldım.

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-mavi-15-au114nt-core-i5-6200u-2-3ghz-8gb-1tb-8gb-ssd-15-6-2gb-w10.html

Cihazı açtıgımda Disk kullanımı %100 oluyor ara ara kasıyor geç tepki veriyordu . Bende harddiskten şüphelenip test yaptım fakat harddisk sağlıklı gözüküyordu . Ne yaptıysam çözemedim bi türlü . Yeni aldıgım cihazda neden disk sorunu var anlamadım . Windows 10 ile geldi cihaz . Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunun nedeni büyük ihtimalle "sürücüleri en iyi duruma getir" seçeneğinden kaynaklanıyor.
    bilgisayarım->C sürücüsüne sağ tık->özellikler->araçlar->en iyi duruma getir->ayarları değiştire tıklayın ve ayda bir olarak seçin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DusuncesizAdam

bunun nedeni büyük ihtimalle "sürücüleri en iyi duruma getir" seçeneğinden kaynaklanıyor.
    bilgisayarım->C sürücüsüne sağ tık->özellikler->araçlar->en iyi duruma getir->ayarları değiştire tıklayın ve ayda bir olarak seçin

Denedim fakat sonuç yine aynı hocam

• sorunu çözdün mü hocam bnde bu aleti düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: True Romance

sorunu çözdün mü hocam bnde bu aleti düşünüyorum

hp support asistand üzerinden bios update dahil tüm güncelleştirmeleri bi tamamlarmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanGFB016

quote:

Orijinalden alıntı: True Romance

sorunu çözdün mü hocam bnde bu aleti düşünüyorum

hp support asistand üzerinden bios update dahil tüm güncelleştirmeleri bi tamamlarmısınız ?

hocam daha almadım 4-5 gün içersinde alacağım pc yi
  • İntel Rapid Storage Driveri kurulu mu?
  • Sorun antivirus programlari ve windows defender. Surekli tarama yapiyorlar. Harddiski cok yoruyorlar. Yeni format at

• sorunu çözebildin mi acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.