Şimdi Ara

DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
10.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür: First-Person Action
    Yayımcı: Bethesda Softworks
    Yapımcı: Arkane Studios
    Platform: Xbox 360, Playstation 3, PC
    Çıkış Tarihi: TBA 2012

Dishonored, Bethesda'nın FPS kamera açısına sahip, gizlilik, aksiyon ve maceraya odaklanan yeni bir oyunu. Daha önce Arx Fatalis, Dark Messiah of Might & Magic gibi yapımlara imza atan Arkane Studios imzası taşıyor.

Yapım ekibinde ilk iki Deus Ex'in arkasındaki isim olan Harvey Smith ve Half-Life 2'nin tasarımcısı Victor Antonov gibi yetenekli isimler bulunuyor.

Oyunda ise etrafınızda suikastlerin ve katliamın gerçekleşirken olaylara gizlice veya büyük gürültü çıkararak müdahale edebileceğiniz bir yapı bulunuyor. Anlaşıldığı üzere bolca şiddet üzerinde dönen bir yapım.(BSC)

Resimler:

DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10  DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10

Videolar:

DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 8 Ekim 2012; 8:09:39 >

• Grafikler ve karartılı atmosfer başarılı. Single modu uzun olursa süper.
  • videoyu izledim , güzel bir oyuna benziyor
  • Oyunun arkasındaki isimler başarılı. Güzel bir oyun olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Oyunun arkasındaki isimler başarılı. Güzel bir oyun olacağını düşünüyorum.

Made by Bethesda?
    Sorry wallet..

demiş biri
  • Kaka,

Bolume olan katkindan dolayi gercekten tebrik ederim, umarim aynen devam edersin. Eski gunleri ozlenen Xbox bolumune buyuk katki sagliyorsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Kaka,

Bolume olan katkindan dolayi gercekten tebrik ederim, umarim aynen devam edersin. Eski gunleri ozlenen Xbox bolumune buyuk katki sagliyorsun..

Eyvallah sağol hocam,elimizden geldiğince katkı yapmaya çalışıyorum, pek aman aman birşey yaptığım da söylenemez, zevk alıyorum zaten,buraları sevmesem yapmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 3 Ocak 2012; 22:46:40 >
  • Bu oyundan beklentim var nedense, Arkane'e güveniyorum ama çok üst düzey olmasa bile vasat üstü bir oyun yapacaklardır en azından..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

Bu oyundan beklentim var nedense, Arkane'e güveniyorum ama çok üst düzey olmasa bile vasat üstü bir oyun yapacaklardır en azından..

ss ler fena durmuyor
  • oynarım ama para vermem. Oyunun geliştiricisi bir fransız şirketi.
  • Bir oyun stüdyosu sürekli bu kadar sağlam oyun çıkarır mı yahu? Naughty Dog ve Rockstar Games'den sonra bu neslin galiplerinden biri de Bethesda'dır zannımca.

Çok farklı ve muazzam tasarımlar ile geliyor oyun, Dishonored çıktıktan sonra video'da maske ile dolaşan eleman yeni trend olacak söylemedi demeyin.

Videonun mutlaka izlenmesi gerektiğini düşünüyorum ENFESS!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 17 Nisan 2012; 21:03:27 >

• İlk duyurulduğunda bir şeyler bekliyordum ama pek duyurmadı kendini, Arkane'de önceki oyunları fena olmayan bir stüdyo, Bethesda desteğiyle iyi bir oyun gelir bence de.
  • Video çok muazzam ağzım açık izledim resmen.
  • Debut Trailer güzelmiş game play videoları da görmek isteriz. Arkane Studios az ve öz oyun yapıyor Arx Fatalis ve Dark Messiah of Might and Magic iyi oyunlardı zamanında.
  • Video şahane olmuş yahu
  • Video süper, tasarımlar filan. Ama oyun içi görüntüleride en kısa zamanda görmeli.
  • O değilde bugün Trials HD'nin yeni oyunu çıkıyor. Siz ona bakın. Özellikle @Sir Pinky'edir bu çağrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

O değilde bugün Trials HD'nin yeni oyunu çıkıyor. Siz ona bakın. Özellikle @Sir Pinky'edir bu çağrı.

Kacar mi o oyun aksam eve gider gitmez alacagim:)
  • İyi yaparsın Çağlar. Ben de duraklama dönemine girdim Xbox Live'a para zor çıkar benden artık. :P

O değilde deli oyunlar geliyor, özellikle Mayıs ayı çok bereketli geçecek gibi. Max Payne 3, Minecraft vb.
  • Yeni bir Fallout için heyecan yapmıştım.Patladı.Ultimate edition'ım var neyseki bir süre daha New Vegas'dayız.

Bu oyun için bir şey diyemeyeceğim.Garip geldi bana.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.