Şimdi Ara

DISHONORED (DH ANA KONU) IGN 9.2/10 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
1
Favori
10.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan son bölümdeyim ve bayağı adam öldürdüğüm için high chaos ile sonlardırdım

Samuel son kısımda teknemden çık diye posta koydu üstüne bir de havaya ateş etti .

Spoiler 2 Oyunu sonu

İlk olarak emily kurtardım ve son kısımda mezarım başında emily vardı ve hiç hatırlanmayacak birisiydim
    Sonra emily vurdum ve şehrin komple yıkıldığı ve bir gemi ile yeni yerlere gittiğimi söyledi . Özetle herkesi vurun acımayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-293545EA6 -- 27 Şubat 2015; 20:45:16 >

• Hiç kimseyi öldürmeden bitirmeye çaliştim bu oyunu :) tabiki öldürdüklerim oldu ..ama büyük bi sabirla oynadim oyunu :) sürekli kayit ede ede :) ama çok güzel bi sanatsal çalışma oolmuş ve emek sarfedilmis :) bölüm içindeki ilerleyişsserbestliği oldukça hosuma gitti :) ufak tefek tercihlerimizin de olması oyunda ayri bi tat oldu :) benim için en değerli oyunlardan biridir :) dishonored bioshock serisi ve farcry3 kişisel favorilerim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar spoiler falan yeriz diye hiçbir mesajı okumadım (assasins creed te gerinin biri oyun sonunu söylemişti,başlamadan oyunu bitirmiş olduk o yüzden) yeni çıkan türkçe yama ile bayadır kütüphanede duran oyunuma başladım.Fakat ağır ağır gideyim diyorum.1. bölümü bitirdim bölüm sonu istatistiklerde yazan işte sokolov tabloları,bigone mihrabı,kemik tılsımı vs vs falan varmış onları ben nasıl bulacağım.Yani tam çözüm gibi bitirmek istiyorum.Bir ipucu gösterici gibi birşey var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 27 Temmuz 2015; 23:29:12 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.