Şimdi Ara

Discovery varken İphone 5 almak neden? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
3.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende, bu iPhone'da birsey eksik diyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam iyi telefonda fazla abartmayın
  • Kışkırtma amaçlı bir başlık...yoksa niye apple bölümüne açılsın.
    discovery diyenlere nokia 8210 öneririm dert yok tasa yok :P
  • Androidden bıkmış biri olarak ıp5 alacaktım ama vazgeçtim discovery tel ile devam.

• Bim varken migrosa gitmek gibi bir yakaris. Kismen hakli arkadas. Patitoyla Lays bir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminaI

Arkadaslar elimde iphone 5 16 gb siyah var acil satiliktir.Discovery almak icin icin satiyorum, temiz ve ciziksizdir.Discovery cep telefonuyla dogrudan da takas edebilirim.

Gözlerimden yaşlar aktı ya en iyi post bu olmuş

• forumu terketsen iyi
  • Bence dalga geçenler hayatlarında hic discovery kullanmamışlar
    İPhone un tek artısı oyun ve uygulama yelpazesi geri kalan herşey için discovery

• Kafan güzelmiş kardeşim güle güle kullan

• e zaten biz bu telefona o kadar parayı en kaliteli oyunları ve uygulamaları maksimum seviyede kullanabilmek için veriyoruz.

•  Discovery varken İphone 5 almak neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regaibyigit. -- 31 Ekim 2013; 17:14:10 >
  • İpadımı satıp Discovery Alcam ezik apple

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007 üyesi olacak bir de
  • iPhone'u iOS'e sahip olduğu için aldım.
    iPad'i iOS'e sahip olduğu için aldım.
    Macbook'u OS X'e sahip olduğu için aldım.
    iPod Touch'ımı da iOS'e sahip olduğu için aldım.

Discovery'de iOS yokmuş diyorlar bundan iPhone aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Duman

iPhone'u iOS'e sahip olduğu için aldım.

İos 7 de gördük sistemi yoran android oözentisi bi yazilim olmuş. aarkadaş ip4 e kurmuş. Agliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: vuslat06

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Duman

iPhone'u iOS'e sahip olduğu için aldım.

İos 7 de gördük sistemi yoran android oözentisi bi yazilim olmuş. aarkadaş ip4 e kurmuş. Agliyordu

Şey, cidden yanlış anlamanızı istemem ama bana ne arkadaşınızdan ve iOS 7'den efendim.
    iPad 4'üm gayet mutlu mesut iOS 7'de. iPhone'um ise iOS 6'da kimse kimsenin kafasına silah dayayıp geç demiyor. İkisi de ayrı güzel ve ikisine birden sahip olmak beni mutlu ediyor.

iOS, android özentisi mi olmuş? Öyle mi?
    Az önce yazı yazdınız galiba, dünya üzerindeki diğer yazı yazan kişiler çok alındı. Çok özenti olduğunuzu söylediler.
    Aaa az önce ne gördüm?! Evimin dibinde var olan Çağdaş'ın orada bir yerde Migros varmış. Aaa yok artık! İkisi de ürün satıyor. Ne özentiler yaa.
    Aman aman! Java telefonlar arama yapıyormuş! iOS, android, Windows Phone komple özentiymiş.
    Yooook artık! Az önce nefes aldım. Şimdi dünyadaki 7 milyar insana nasıl hesap vereceğim ben?!

Bütün şunları bir kenara bırakırsak,
    Discovery size para mı veriyor? Bir şeyinizi bugüne kadar savundu mu? Atıyorum -umarım başınıza böyle bir şey gelmez- yolda böyle kaba saba birileri size sataştı. Telefonunuz çıkıp onlarla sizin için ilgilendi mi? Siz demeden bir şey yaptı mı? Yapmadı değil mi. Size yemek bile yapmıyor! peh! Duygusal olarak üzgünsünüz ve sizi mutlu edecek sevimli hareketler mi yaptı? Bunları hiçbir elektronik cihaz zaten yapmıyor. Az önce oturup tek tek iOS için kullandığımı yazdım mesela. Ek bir şey için değil. Sorunuza bir cevap niteliğindeydi. Şimdi oturup bir düşünün, kendinize gelin. İnsan olarak hepimizin görevidir bu, çevremizde ne varsa sevmek ve saygı göstermek.

Kişiler zaten kendi kararlarını vermişlerdir. Mesela, ben eğer Discovery'nin bana iOS'ten çok yarar getireceğine inansaydım zaten onu alırdım.Kendi kişisel görüşlerimizi verip, enine boyuna araştırıp alıyoruz biz bu ürünleri. Neden durduk yere birinin çıkıp bana bildiğim şeyleri yazmasıyla fikrim değişsin? Değişmesin, değişmesin.

• iPhone sahibi arkadaşlar Beverly Hills'de tripleks dairelerde egzotik araçlarına ikinci kat cilayı attırmakla meşguller, böyle boş işlerle uğraştırmayın zat-ı alilerini.

Arkadaşlar iyice suyu çıktı bu android vs ayfon savaşının. Biraz daha insaflı ve anlayışlı davranalım.

Androidciler de kasmayın artık,en iyi kasa kalitesi ve tasarım iphone'da, en çok uygulama çeşitliliği appstore'da. Fiyatının hakkını fazlasıyla veren ürünler de androidde.
  • Bende bugün biraz kurcalama imkanı buldum discoveryi şahsen ben abartılacak bişey görmedim he biyerlerinde saklıysa bilemicem bana göstermemişte olabilirler elimde ıp5 vardı çünkü dışlamış olabilirler :)))

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.