Şimdi Ara

Discovery varken İphone 5 almak neden? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
3.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağlansa ne yazar adam akıllı internete giremedikten sonra :).Bu arada yazdıklarından etkinlendim iphone 5imi satmak için siteye ilan koydum.İnşallah discovery ile dershane-ev arası çekim sağlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43BEC9616 -- 5 Kasım 2013; 1:12:04 >
  • İstersem iPhone alabilirdim fakat hicbir telefon 2000 tTLve ustu etmemeli.. Bu bbakımdan discovery iyi bir ders verdi iPhone ve samsunga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajlar olmamis acikcasi, alay etmenin bir anlami yok. Yuksek fiyatli telefonunuz kadar alcakgonullu olsaniz duruma birkac arkadas gibi farkli acidan bakabilirdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Mesajlar olmamis acikcasi, alay etmenin bir anlami yok. Yuksek fiyatli telefonunuz kadar alcakgonullu olsaniz duruma birkac arkadas gibi farkli acidan bakabilirdiniz.

tamamda dostum adam neyle neyi kıyaslıyor.
    gmd bu senenin en iyi f/p telefonudur ama performans konusunda 5s ve note 3 piyasanın en iyi iki cihazı.
    kaldıki işletim sistemleri kullanıcı deneyimleri malzeme kalitesi kısacası ortak yönden çok farklı yönü olan ki cihazı karşılaştırıp apple blümüne bu konuyu açıyorsan gelen cevaplarıda olgunlukla karşılaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Mesajlar olmamis acikcasi, alay etmenin bir anlami yok. Yuksek fiyatli telefonunuz kadar alcakgonullu olsaniz duruma birkac arkadas gibi farkli acidan bakabilirdiniz.

gmd bu senenin en iyi f/p telefonudur ama performans konusunda 5s ve note 3 piyasanın en iyi iki cihazı.
    kaldıki işletim sistemleri kullanıcı deneyimleri malzeme kalitesi kısacası ortak yönden çok farklı yönü olan ki cihazı karşılaştırıp apple blümüne bu konuyu açıyorsan gelen cevaplarıda olgunlukla karşılaması lazım.

Herkesin bilincli olmasi gerekmiyor.

• quote:

quote:

quote:

Herkesin bilincli olmasi gerekmiyor.

bilinçli olması gerekmiyor ama elinde internet gibi bir nimet var.
    hiç yoksa gmd 600 5s 2150tl
    iphone alan insanları keriz yerine koymak birazda bu.
    milyonlarca insanın aklı kesmiyormu da aradaki farkı veriyor.
    millette ağır yüklenmemiş espirili şekilde dalga geçilmiş,geçilmiyecek gibide değil.

• quote:

bilinçli olması gerekmiyor ama elinde internet gibi bir nimet var.
    hiç yoksa gmd 600 5s 2150tl
    iphone alan insanları keriz yerine koymak birazda bu.
    milyonlarca insanın aklı kesmiyormu da aradaki farkı veriyor.
    millette ağır yüklenmemiş espirili şekilde dalga geçilmiş,geçilmiyecek gibide değil.

İnternet olması bu konuda uzun uzadıya araştırma yapmasını gerektirmiyor. Ben işin alçakgönüllülük boyutundan bahsediyorum siz hala internet, para vs. diyorsunuz.

Kaç milyon 5-5S, discovery almış herkes takip etmek zorunda mı? Konu sahibi Discovery almış, bir durumla karşılaşmış kendince yorum yapmış. Yani ödenen meblağ ile wi-fi çekim gücünü kendince orantılamış işin yazılım boyutuna vs. bakmamış. (Doğru mudur, değildir; ancak bu kadar da karşıdaki kişiyi alaya almanın alemi yok, ne demek Allah ailesine sabır versin!)

Amacım konuyu uzatmak değil; ancak bahsettiğim meselede, daha hafif mesajlarla durum anlatılabilir.

Neyse umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danGerfuLL -- 5 Kasım 2013; 12:37:42 >

• Discovery boyleyse ipade de ihtiyacim yok, ben ipadide satacagim en ust model discovery alacagim.

• Oldu o zaman , butun ip5 kullanicilari sizin bu soylediginiz wifi sorununu duyunca hemen gm ye geciceklerdir. Tesekkurler

• RedFalc0n kullanıcısına yanıt

aha bu dandios rezaleti... bunuda inkar et... olay paradan kaynaklanmıyor...

• Elmayla armut kıyaslanır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

aha bu dandios rezaleti... bunuda inkar et... olay paradan kaynaklanmıyor...

Akıllı kardeşim ios 7 daha yeni çıkmış bir sürüm. Hatalar elbette mevcut buna lafım yok. İos 7.1 de göreceksin bunlar olacakmı. Ayrıca video koymayla adammı oldun sen ? Ona kalırsa nette birsürü androidin menüde bile kasma videoları var rezalet telefon.kendim i4 ve s3 ü elime alıp karşılaştırdım. İ4 bile oyunları ,uygulamaları vs. Daha cabuk acıyor konuşturma beni şimdi . Hem sen yürü gitsene kendi dandik bölümüne ? Bizim iphone kullanmamızı cekemiyon gelip buraya laf yapıyon yok şöyle yok böyle.. Tartışma yaratma burda yürü git bolumunde fanboyluk yap. 1 kere daha tartışmaya neden olucak mesaj atarsan şikayet edecegim

• iPhone drop testte hemen kırılıyor niye kullanalım ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ne alaka? iPhone fifidede mavi ekran vermişti hemde 6 ile... neyini çekemiyeceğim dandios'un?

Sanırım senin telefonun arızası olmalı. Etrafımdaki kullananlarda ve kendimde bu sorunu yaşamadım .senin uydurman

Edit şikayet edildin kendi bölümüne gidip fanboyluk yap . Burada tartışma cıkarma. Hadi bakim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedFalc0n -- 5 Kasım 2013; 16:00:34 >

• Suan bu mesajı gm discoveryden yazıyorum.Arkadas ıyıkı bu konuyu acmıs. Apple bızı bunca zamandır kerız yerıne koyuyormus. Bu konuyu okuduktan sonra evımdekı apple putlarını hemen yıktım. Sonra ayin tütsülerimi attım. Steve jobs posterlerını yırttım. Artık samsung, htc ve sony telefonları ayinlerde kurban etmeyi bıraktım. Gozumu actın kardesım.

• komik seni

• quote:

nereye ne yazacağımı senden izin alıp yapacak değilim troll iSheep...

Lafın cok dokundu ha.
    Trollmuş. Lan 13 yaşında bebesin troll mroll adam akıllı konuş

• kokah K kullanıcısına yanıt
    birde o var hocam kedi uzanamadığı ciğere meselesi. millet hep ondan bundan duyduğu şeylerle kötülüyor iPhone'u. benim açımdan sırf o klavyede ki harflerin büyük olması bile cezbediciydi diğer özellikleri saymazsak
  • Artık foruma yaş sınırı koymanın zamanı gelmedi mi?
  • Kimsede yazmamış

Naruto varken neden one piece izlemek nedense ondan

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.