Şimdi Ara

Discovery varken İphone 5 almak neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
3.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim telefonla baglandigim ağa arkadaşın ip5 i görmüyor bile..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf neden bumu yani. senin bağlandığın ağa arkadaşının iPhone 5'inin görmemesimi. Hemen iPhone'u satıp discovery almalıyım. Hatta ben gidiyorum almaya beyler.
  • Aman hocam elinizi çabuk tutun
  • Discovery Channels ise haklisin guzel bilim belgeselleri var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi bitmediniz androidciler
  • iphone 5 öyleyse 5s de öyledir. Bende gidiyorum hemen. Bunu satıp Discovery almalıyım :D

• Bizim gözümüzü açtın, Meğer Apple bizim gözümüzü kötü kapatmış, zombi gibi dolaşıyormuşuz.

• Telefonu arabanin altina takoz olarak kullaniyorum artik cok tesekkur ederim, siyah beyaz iki tane discovery aldim beyazi evde kullaniyorum siyahi disarda kir gostermesin diye, cok tesekkur ederim, iyi ki discovery almisim oleeey be

• Bende telefonu satip 3 tane aliyorum discovery lazim olan varsa veririm birini :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçin dalganizi ama gerçekler bunlar maalesef.. Benim gözümde discovery nin altında bir cihaz ve saçma bi şekilde de pahalı

• gözümüzü açtın resmen kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. o ağa ben de bağlanmalıyımmmm
  • Geçen ay iphone 5 imi tuş sorunu nedeniyle garantiye yolladım yollamadan öncede General mobile discovery aldım telefonsuz kalmamak için. Herşey güzel fiyat / performans telefonu eyv da. Kıyaslarken de abartmamak gerekiyor...
  • Tavsiyeniz uzerine İPhone 5 imi sattim 3 tane discovery aldim anneme babama bana . Ailecek Kullaniyoruz Cok Sevdik . Mangal yaparken falan cok iyi oluyor yellemeknicin hocam ozellikle

• Bu kafaya ulaşmak için ne tükettin hocam ? Bende istiyorum baya etkili olmuş.
  • Discovery cok iyi telefon, iphone gereksiz pahali bunlar dogru. Ama iphone gibisi de yok be kardesim kullanmak istiyorsan o parayi vereceksin mecbur. Bir tanidigindan al kullan bir hafta ne demek istedigimi anlayacaksin.

• Guzel kafa

• Vay be ben bunu neden önceden düşünemedim... Hemen İp5 imi satım iki tane discovery alayım.. :)
  • Hangi kafadayız şuan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuslat06

Benim telefonla baglandigim ağa arkadaşın ip5 i görmüyor bile..

Ben de seninle aynı sorunda muzdaribim. Hatta o kadar muzdarip oldum ki sınırsız internet paketi aldım Aveadan da wifi derdi olmadan cayır cayır 3G kullanıyorum. Bu sefer de şarjım tez bitiyor. En iyisi bu Iphone 5'i satıp 3 tane discovery alayım da her birini 1 gün kullansam 3 gün şarj derdi çekmeyeyim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.