Şimdi Ara

Dış görünüşüme kafayı fena anlamda taktım.Saplantı oluştu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızlar dış görünüşüme göre beni reddettiği için bende saplantı oluştu.Dişlerim, dökülen saçlarım, burnum ve kısa boyum başlıca sorunlarım.Şuan tel takıyorum.18 e gelince estetikte olcam.Saçlar içinde doktorada gittim gidicem devam edicem.Ama boyum.Boyum çok kısa.Ailem hep uzun 185 ve üstü annem 175 bende 176 falanım.Ve uzamam durdu sanırım.Özgüvenim zaten 0 red edile edile sıfırlandı.Psikologada gidiyorum ama olay yine para ve tipe dayanıyor.Kızlar boyum kısa diye tipim kötü diye beni istemiyor özgüvenimden dolayı değil.Yinede özgüven için uğraşıcam.Dış görünüşümü düzeltmek için ne yapabilirim cidden çok rahatsızım.İnsan içine çıkasım aynaya bakasım yok.Saplantı oluştu tek çare tipimi iyileştirmek.Başka türlü kafamdan atamam bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechR -- 4 Mart 2015; 22:33:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir TechR klasigine daha hosgeldiniz!!

• Konuya girmeden anladim

• e e e e sende tipsiz kızlarla takıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunun konusuna bişi yazmayın uplanmasın

• Daha 18 olmamışsın ağlıyorsun dur daha hayata başlamadın bile
  • TechR kardeşimin konusunu fırsat bilip birsey isteyeceğim beni artılayın

• Olum ne.mal adamlarsiniz hic bir kiz tam olarak tipe bakmaz.
    Eger bir kiz.tipe bakiyosa totu kalkmis.ve beklentisi yuksektir ya da zengin falan filan
    Olgun kizlar tipe bakmaz
    Sende hemen acilmasaymissin arkadas olarak da kalabilirmissin

• Daha önceden açılmıştı konu.

• Ne büyük dertlerin var . Feleğin sillesini yemen lazım senin

• Tipini at görelim belki o kadar dert ettiğin kadar değildir sen öyle düşünüyorsundur.

• Ben de sana takacam gali yetti be her gün her gün ne akıllanmaz bir şebeksin burda 300 tane konu açan gerçek hayatta neler yapıyordur ne olduğun belli işte ya zorlama
  • üfff abi böylelerine prim vermeyin.
    buda turbo gibi işte.
    siz yorum attıkça konu açacak.
  • Olum senin için çirkin yüz nakli olsan nolacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Make Believe

Tipini at görelim belki o kadar dert ettiğin kadar değildir sen öyle düşünüyorsundur.

Ben tipimin kötü olduğunu düşünmüyordum ama tüm reddeden kızların bahanesi tipim üzerine olunca zorla kafama girdi tipsiz oluşum.

• Benim boy da 177.O kadar da kısa sayılmayız be abartma istersen.

• Eşeğe altın semer vurmuşlar ama eşşek yine eşşşşek.
    Edit: YETER lan adam akıllı giyin tavsiyem zn(çinko) takviyesi alman..Bakımlı ol ve narin konuş gavatlık yapma. Tel mel hikaye. 1.76 kısa mı lan? son bir şey bilim dergisinde kafa nakli 2015 de yapılabilir olacakmış onu da deneyebilirsin. Lan tuhaf çocuk başka işin yok mu? Milletin kolu bacağı yok şükret her haline.
  • Sen de ilk olarak beğenmediğin kızlarla dene şansını önemli olan bir işe başlamak elbet sonu gelir davul bile dengi dengine

• Hala kız derdinde tipi iyi olup kız tavlamayan insanlar da var. Bu kadar düşürme kendini biraz arkadaş çevren olsun onlarla takıl, vaktini onlarla geçir. Herkesin kız arkadaşı olacak diye birşey yok. He eğer kız arkadaş istiyorsan da tipin pek önemi yok gibi ama çok tipsizsen yapacak birşey yok. Benim tipim de orta seviyede ama aşırı popi bir kızı kaldırmışlığım vardır neyse bu da böyle bir anımdı
  • Up

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.