Şimdi Ara

Mouse herhangi bir tuşuna birşey atamak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
5.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Atamak istedigim şey bir not defterine yazdıgım adresim bu adresi sürekli kullanıyorum bu yüzden kısayol oluşturmak istiyorum bir tuşa bastıgımda adresi karşımda görmek yada kopyalamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

• Takip
  • Herhangi bir yazılım ile de olabilir küçük boyutlu bir yazılımı olmalı bunun.
  • Macro programlarıyla bi kod yazarsin , Baslaticiyida mausede bir tuşu secersin işlem tamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FolloXme

Macro programlarıyla bi kod yazarsin , Baslaticiyida mausede bir tuşu secersin işlem tamam.

Kod yazmaktan anlamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

quote:

Macro programlarıyla bi kod yazarsin , Baslaticiyida mausede bir tuşu secersin işlem tamam.

Kod yazmaktan anlamam

Macro kod bile sayilmaz oldukça basit ama bi macro programı vardi kaydet tuşuna basinca seçtiğin durdur tuşuna badana kadar klavye ve mause hareketlerini kaydediyor , durdurduktan sonra bi tuşa atıyosun, kaydettiklerini tekrar yapiyor, ismini unuttum ama araştır :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

daha detaylı anlatsanız macro programını

edit: 2dk dan bi türlü sırası gelmedi ismini hatırlayabilirseniz tam olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcd -- 1 Şubat 2014; 17:11:01 >

• X-Mouse Button Control programı ile yapabilirsin. Programı kurdukran sonra atamak istediğin tuşu seçip "Simulated Keys" e bas. Çıkan ekrana yazmak istediğin yazıyı yazıp Apply'e bas.

Program için:http://www.highrez.co.uk/downloads/XMouseButtonControl.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

X-Mouse Button Control programı ile yapabilirsin. Programı kurdukran sonra atamak istediğin tuşu seçip "Simulated Keys" e bas. Çıkan ekrana yazmak istediğin yazıyı yazıp Apply'e bas.

Program için:http://www.highrez.co.uk/downloads/XMouseButtonControl.htm

Eyvallah dostum Allah razı olsun sayende yaptım

• Hiç olmadı makro mouselar var 64k hafızalı çoğu benim X7 5 modlu 7 tuş var yani 35 tane adress atıyabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Hiç olmadı makro mouselar var 64k hafızalı çoğu benim X7 5 modlu 7 tuş var yani 35 tane adress atıyabilirsin.

Bende g500 var 10 tuşlu bundada varmıydı böyle özellik?
  • quote:

quote:

Hiç olmadı makro mouselar var 64k hafızalı çoğu benim X7 5 modlu 7 tuş var yani 35 tane adress atıyabilirsin.

Logitechin kendi yazılımı var diye biliyorum g500 için. Kullanmadım ama onda da olması lazım bu özellik.
  • quote:

quote:

quote:

Logitechin kendi yazılımı var diye biliyorum g500 için. Kullanmadım ama onda da olması lazım bu özellik.

Kendi yazılımı kurulu bende ama böyle özellik yok neyse halletim ben ama kendi programı olsa daha iyiydi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kendi yazılımı kurulu bende ama böyle özellik yok neyse halletim ben ama kendi programı olsa daha iyiydi

Kendi programı var ve makro yazılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.