Binbaşı
24 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaslar bugun g2 mi takaslayip yurtdisi galaxy alpha aldim. Telefon cok hos tek sikintim suan cihazda lte a yazilimi var. Ben bu cihaza avrupa romu atsam bir sikinti olurmu?

Cihaz turkiyede satilanlarla ayni donanimda ( exynos islemcili)
Merhaba beyler 31 agustosta lg g2 cihazımı wifi bozulmasından mecidiyeköy servisine verdim. Bugun 17 iş günü oldu ve siteden sorguladıgımda hala yedek parça bekliyor diyor.

1. Malum haftaya pzt salı çrş bayram tatiline eklendi iş günü olarak sayılırmı?

2. 20 iş gününü geçince fatura bedeli yada yeni ürün hakkımız var, ve fatura bedeli 2045 tl Yinede bu ücreti öderlermi?

3. Telefonu bir tanıdıktan aldım fatura benim üstüme degil değişimde yada iade de bir sıkıntı çıkartırlarmı?

Özellikle teknik servislerle haşır neşir arkadaşlardan yardım bekliyorum. Hem benim gibi bilgisi olmayan arkadaşlar faydalanmış olur.
Kendini ve grubunu anlatiyor 😂
Kaç haftadır diyecem demiyorum ama yeter. Anladık g2 aldınız güzel telefon bizdede var da ana konu diye bişey var. Lütfen ana konuya yazın konu kirliliği yapmayın. Şikayet etmekten yoruldum.
Merhabalar arkadaşlar
Şuan telefon olarak lg g2 kullanıyorum. Telefon hızlı onda bi sorun yok ancak Root atma merakım var ve malum telefon garanti dışı kalıyor. Ancak Bi arkadaşım zamanında bazı firmalar Root u destekliyor yani Root atsanda garanti bozulmuyor diyordu doğrumudur acaba.
İyi Akşamlar.
Merhaba arkadaşlar babamda iphone 4s var ios 8.1 i yükledi ama beğenmedi bugün işyerinde 7.1 e düşürmeyi denemiş bi hata verdi diyor bende üşendim bakmaya. İos 8.1 den 7.1 e düşüremiyormuyuz?
İyi akşamlar beyler.
Şu simple server olayını duydum bi yerden buldugum ayarları falan yaptım ancak upload 5 kb falan oluyor en fazla int girmiyor. Kullanıpda yardım edebilcek bi arkadas olursa büyük sevaba girer.
İyi forumlar iyi akşamlar.
Merhaba beyler.
Daha önceden iphone cihazımla clash of clans oynuyordum 1 ay önce iphone bozuldu bende androide geçtim. Şimdi tekrar clash of clans oynamak istiyorum ama baştan başlamadan ios daki köyümü androide aktarmak için illa apple id mi bi iphone cihaza girip oyundayken mi aktarma yapılıyor başka yolu yokmu. Yardım ederseniz sevinirim.
Merhabalar...
Telefonla akşama kadar işim olmasına ragmen çok fazla oyun oynamam. Geçenlerde GTA Sa yükledim Full ayarlarda stabil bi şekilde çalışıyor ancak kamera tarafında fazla ısınma oluyo.
Sadece bendeki yoksa sizede varmı
Tr serveri gümüş 4 mid oyuncusuyum ama emin olun gümüş seviyesinde oynamıyorum karşındaki adamı ezdigim için jungler ı kamp kuruyor benim jungler öküz öküz izliyor. Benim durumumda olan GANG ATAN bir jungler arıyorum
Hakkında
Meslek: Laboratuar Teknisyeni Ve Diyaliz Teknikeri adayı
İlgi Alanları: Karşı cins
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Oneplus One
Takım
Fenerbahçe
LOL
Vladimir
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.416
İkinci El Bölümü Mesajları: 48
Konularının görüntülenme sayısı: 6.061 (Bu ay: 113)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.499 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.