Şimdi Ara

Direksiyon Uygulamaları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
3
Favori
15.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pedal takimini sabitleyen plaketleri haddinden fazla sikmayin, sikarsaniz alttaki plakette civatanin girdigi agiz kaynaktan kopup ayriliyor.

Tecrube edilmistir. Bilginize.
  • Evet stand geldi arkadaşlar, yarın resimli detaylı bir inceleme yapacağım inşallah
  • Güle güle kullanın, darısı başıma. gerçi acelesi yok artık oyun nasıl olsa yine ertelendi incelemenizi merakla bekliyorum.
  • Konuyu hortlatalım
  • Şu standa benzer bişey üreten yer yokmu istanbulda ucuza alabileceğimiz bişey...o kadar para verecek durumda değilim zaten gt5 geliyo bide DFGT alıcaz para biticek..
  • GT5 çıkıyor,

Stand almayıp da kendileri yapmak isteyenler içi konu güncel
  • bende bugün abimle bi stand yaptık ama yarım kaldı bazı montaj malzemeleri için nalbur lazım nalburlarda bayram nedeniyle kapalı bize şimdi vidalama yapılabilecek metal plaka lazım
  • WHEELSTAND PRO gt5 de felan deneyeniniz var mı uzun süre kullanımda sıkıntı oluyor mu ?
  • Pegasus HY-822 direksiyon ps3 ile uyumlumudur bilen warmı ?
  • Ben eve normal bir masa yaptirmistim bizim ustalara, yapilirken kenarlarini bu aparatlara uygun olabilecek sekilde yaptirdim hususi :)))

direksiyonu aldigimda masaya takcam... yuksek olmaz herhalde.
  • güzel konu bence.
  • arkadaşlar bu ürünün kablosuzu yokmu ya bunu alırsam ev kablodan geçilmiyecek cvp verirsenız sevinirim
  • Torbaya eklendi ibaresinde biraz dikkatli olun bn 2 sene önce g25 im için ilk wheelstandpro yu getirttim baya bi konuştuk hatta burda.torbaya eklendi demek büyük kargolar için yazan ibarettir ve gümrük çıkabilir örneğin bnmkinde 132 euro ya almıştım daha g27 version wheelstandpro ilk çıktığında 150 euro yu da geçmediği halde ne olduğunu anlamadıkları için taa anadolu yakasından topkapı ya gidip 2 tl depo parası vererek kurtuldum..Wheelstandpro 'da sebastian adlı bi amca var.hatta kanka olduk hala kounşuruz fotoları fln yollardım her zaman bi ara demiştim bizim forumdan çok almak isteyen var die konuyu açmamız güzel olmuş yrn gibi wheelstandpro mun fotolarını uploadlarım...
    PSN'den ekleyin:ErselG GT5 için
  • Ben de sırf bunu topkapıdan almak için kaç yüz km yol teptim. wheelstand pro alacaklar, pim e kendiniz gidip almak durumunda kalma ihtimaliniz çok yüksek.
  • aynen...Sadece dikkat ama tabi ki gümrükçüye bağlı direk kapısına gelen arkadaşlarda olmuş
  • iyi akşamlar
    DFGT almayı düşünüyorum ama takabiliceğim tek yer pc masamın klavye mouseunu koyduğum yer
    3 cm kalınlığında raylı ıelrı gerı gıden tahta parçası.Sizce sorun yaşarmıyım?rahatça kullanabılırmıyım?

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrhny

iyi akşamlar
    DFGT almayı düşünüyorum ama takabiliceğim tek yer pc masamın klavye mouseunu koyduğum yer
    3 cm kalınlığında raylı ıelrı gerı gıden tahta parçası.Sizce sorun yaşarmıyım?rahatça kullanabılırmıyım?

Saygılar

DFGT'te çok güçlü feedback var ve dediğin bölmeden rahat kullanamazsın hiç
  • Ütü masasına koyun direksiyonu boyuda ayarlanabilir,çekin sandelyeyi altınıza basın gaza
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.