Şimdi Ara

Direksiyon Uygulamaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
3
Favori
15.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bravoecho

Merhaba,

Evet sitesinden aldim, gelmesi yanlis hatirlamiyorsam 15 gun falan surdu. Zaten bana yanlislikla G25 standi gondermisler, pedallarin oradaki kirmizi metali sonradan gonderdiler ki pedallari sabitleyebileyim diye Gerci youtube'da da DFGT standi alip kirmizi baglanti parcasi ile cekilmis videolar var, demekki bu hatayi sikca yapiyorlar

Satici firma oldukca alakadar, maillesmede bir gecikme yasamamistim. Umarim sizinkide 1 ayi bulmadan elinize ulasir, simdiden hayirli olsun

not: 1ayi bulsa bile uzulmeyin, kutu o kadar agir ki ( ve de dandik), boyle birsey hizli gelseydi maliyeti en az +100 Avro olurdu.

quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Hocam ben de geçen gün wheelstandpro'nun sitesinden siparişi verdim. Kargo dahil 110euro. Geçen cuma kargolandı fakat henüz gelmedi. Gelmesi 1 ayı buluyormuş sanırım. Geldikten sonra detaylı bir inceleme yapmayı düşünüyorum wheelstand hakkında.

bravoecho; hocam siz de sitesinden mi aldınız, eğer öyleyse gelmesi ne kadar sürdü ?

Hocam cevap için teşekkür ederim. Benim ürün geçen cuma kargolandı. Gelmesine daha var, Gt5 çıkmadan gelsin de 1 ay sürsün gelmesi çok sorun değil

quote:

Orijinalden alıntı: cortom

arkadaşlar ben de yazın wheelstand pro almıştım. perşembe akşamı verdiğim sipariş salı akşamı evimin salonundaydı. maillerinize de çok ilgililer. sebastian kardeş var, anında cevap yazıyor valla.
    Hocam sizinki çok hızlı gelmiş, maşallah diyorum. Ben de kargo için takip no istediğimde sebastian kardeş cevap yazmıştı, daha sonra da karolina kardeş takip no'yu yollamıştı

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

wheel stand proyu kaça aldınız dostlar en sonunda benimde tek çıkışım o gibi duruyor
    Hocam sitesindeki fiyat kargo dahil 109euro. Ben de bu fiyata aldım.

• rtaskinlar teşekkür ederim hocam güle güle kullanın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cortom

arkadaşlar ben de yazın wheelstand pro almıştım. perşembe akşamı verdiğim sipariş salı akşamı evimin salonundaydı. maillerinize de çok ilgililer. sebastian kardeş var, anında cevap yazıyor valla.
    Hocam sizinki çok hızlı gelmiş, maşallah diyorum. Ben de kargo için takip no istediğimde sebastian kardeş cevap yazmıştı, daha sonra da karolina kardeş takip no'yu yollamıştı

aynen karolina bacımız da takip numarasını yolluyor :)

bi de ben takip no'nun peşine düştüm, baktım teslim edildi yazıyor, evi aradım gelen giden yok. 5-6 tane ayrı telefondan sonra ptt kargo görevlisinin cebine ulaştım, tesadüf 2 apartman yanımızda oturuyormuş akşam gittim aldım, yani ptt'ye kalsa daha uzun sürebilirdi gelmesi.. bi de ne olduğunu anlamamışlar, araba parçası zannetmişler, ben de evet onun gibi bişi demiştim.

velhasıl wheel stand pro iyi bir seçenek, bir de fanatec var ama onun kargosu çok pahalıya geliyordu. ama ilk mesajlardaki sistemler de çok iyi düşünülmüş, evdeki bozuk eşyalardan yapılan mcgyver usulü standlar. tebrik ediyorum arkadaşları :))

• Valla hocam bana veridkleri polonya takip sitesinden zaten birşey anlaşılmıyor. Aynı takip no'yu ptt'nin sitesi yurt dışı kısmına girdiğimde şu bilgi çıkıyor:

0001 01/10/10 16:39 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir POLAND (Yurt Disi)
    0002 02/10/10 08:42 Receive item at office of exchange (Otb) Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi POLAND (Yurt Disi)
    0003 03/10/10 01:01 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) POLAND (Yurt Disi)

PTT'nin yurt içi gönderi kısmına girdiğimde de şöyle birşey çıkıyor:

SN İŞLEM / YER
    TARİH
    1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLAR
    05/10/2010 13:57:50
    2.
    05/10/2010 13:59:45

Velhasıl; hiçbirşey anlamadım, ürün polonya'dan çıktı mı, istanbul'a mı geldi uluslar ne alaka vs. vs.

• Ben ufak bir pc masası kullanıyorum stand olarak.

@rtaskinlar

Hocam o koltuk fiyatına göre güzelmiş. Koçtaş'ı bir araştırayım ben. Teşekkürler...
  • quote:

Valla hocam bana veridkleri polonya takip sitesinden zaten birşey anlaşılmıyor. Aynı takip no'yu ptt'nin sitesi yurt dışı kısmına girdiğimde şu bilgi çıkıyor:

0001 01/10/10 16:39 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir POLAND (Yurt Disi)
    0002 02/10/10 08:42 Receive item at office of exchange (Otb) Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi POLAND (Yurt Disi)
    0003 03/10/10 01:01 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) POLAND (Yurt Disi)

PTT'nin yurt içi gönderi kısmına girdiğimde de şöyle birşey çıkıyor:

SN İŞLEM / YER
    TARİH
    1.
    05/10/2010 13:57:50
    2.
    05/10/2010 13:59:45

Velhasıl; hiçbirşey anlamadım, ürün polonya'dan çıktı mı, istanbul'a mı geldi uluslar ne alaka vs. vs.

istanbul'a gelmiş hocam. yakında sende olur.

bu arada ikea'nın pöang koltukları da çok rahat oluyor.

• Ama hocam mesela yurtdışı şoptu gönderilerinde ptt bilgilendirmesinde gümrüğe girdi gümrükten alındı gibi ifadeler yer alıyor. Burda direk olarak İstanbul AVR Ululslar felan demiş, hani bunu anlamadım ben
  • Alan arkadaşlar bu "wheel stand pro" direk eve mi geliyor yoksa gümrüğe falan gidilip mi alınıyor? bende almayı düşünüyorum da.
  • benimde acilen bi stand yapmam gerekiyor, evde vantilatör bacağı, sunta varda daha nasıl yapacağımı bulamadım abim bu işlerden anlıyor artık bakıcaz çaresine
  • Vay Taşkınım hayırlı olsun standın. Bak bakalım da beğenmezsen gönderirsin bana.

Arkadaşlar ütü masasını F1 ve GT5p da denedim uzun uzun da oynadım. Beni hiç üzmedi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Vay Taşkınım hayırlı olsun standın. Bak bakalım da beğenmezsen gönderirsin bana.

Arkadaşlar ütü masasını F1 ve GT5p da denedim uzun uzun da oynadım. Beni hiç üzmedi. :)
    He he gönderirim bekle

Ben de denedim abi, doğru diyorsun iyi oluyor ütü masası, az sarsıyor ama oynu çok etkilemiyor fakat kur kaldır olayları çok eziyetli ve çok zahmetli, bu yüzden stand mecbur oldu, ben de geçtim siparişi en sonunda.
  • Direk eve geliyor. Bana 2 günde ulaşmıştı.

quote:

Orijinalden alıntı: profurio

Alan arkadaşlar bu "wheel stand pro" direk eve mi geliyor yoksa gümrüğe falan gidilip mi alınıyor? bende almayı düşünüyorum da.
  • merhabalar ben yeni

DF GT aldım
    ana menüde DS tuşu çalışmıyor
    yani DF GT ile sistemi kapayamıyorum

aranızda bu şekilde olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

merhabalar ben yeni

DF GT aldım

DF GT ile televizyonu kapatmaya çalışıyorsan kapanmaz Orçun baştan söyleyeyim
  • quote:

quote:

merhabalar ben yeni

DF GT aldım

Yok artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

quote:

quote:

merhabalar ben yeni

DF GT aldım

Yok artık
    Bilmiyorum artık Ersin

• quote:

Orijinalden alıntı: furtem

Direk eve geliyor. Bana 2 günde ulaşmıştı.

quote:

Orijinalden alıntı: profurio

Alan arkadaşlar bu "wheel stand pro" direk eve mi geliyor yoksa gümrüğe falan gidilip mi alınıyor? bende almayı düşünüyorum da.

teşekkürler, bende dün sipariş verdim. çarşamba kargo yapılacak, perşembe akşamüstü de takip numarası vereceklerini bildirdiler.
  • Valla benmki hala gelmedi hocam bekliyorum. Bu cuma 2 hafta olacak. Takip numarasıyla hala İstanbul Uluslar felan gözüküyor. Ben de gittim bir ptt'ye sorayım belki onlar başka bir bilgi görürler diye, ptt'den dediler ki İstanbul Avrupa Yakası PİM'de gözüküyor. Sanırım gümrük için inceleme yapıp bekletiyorlar dedi, işlem bitince oradan çıkar dedi. Gidebilirseniz İstanbul Avrupa Yakası PİM'e gidip bir sorabilirsiniz dedi.

Şu ana kadar gümrüğe takılma gibi bir durumu yok sanırım, öyle bir durum olursa, varsa cep telefonuna mesaj geliyormuş ürünnüz gümrükte gelin alın diyei yoksa adrese tebligat geliyormuş ürün gümrükte diye.

Şimdilik bekliyoruz bakalım, haftaya pazartesi salıya kadar da gelmezse İstanbul AY PİM'den bir soruşturmaya çalışacağım.

profurio; hocam stand şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın, sizin PTT sayfasındaki takip bilgilerinizi merakla bekliyorum, takip no'yu aldıktan nirkaç gün sonra bilgileri burada paylaşırsanız çok memnun olurum, en azından karşılaştırmış oluruz kargo durumunu

• rtaskinlar hocam teşekkür ederim, takip numaram gelsin tabiki paylaşırım buradan.
  • wheel stand iron table ımı aldım bana 23 liraya maloldu darısı tüm arkadaşların başına
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.