Şimdi Ara

Direksiyon Uygulamaları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
3
Favori
15.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dun cok gec geldim arkadaslar eve, dayanamadan sizmisim, bu aksam eklerim kismetse resimleri...

Bu arada cok basit bir sey yau gozunuzde cok buyutmeyin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Dun cok gec geldim arkadaslar eve, dayanamadan sizmisim, bu aksam eklerim kismetse resimleri...

kendine yaptıgın dvd dolabı ve film arşivini düsününce ister istemez farklı düsünceler aklına geliyor insanın
  • Bu arada bu linkteki arkadaşın tasarımı da güzel, ancak işte katlanabilir olsa süper olacaktı...
    http://forum.donanimhaber.com/m_44752539/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiKIL

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Dun cok gec geldim arkadaslar eve, dayanamadan sizmisim, bu aksam eklerim kismetse resimleri...

kendine yaptıgın dvd dolabı ve film arşivini düsününce ister istemez farklı düsünceler aklına geliyor insanın

:)

kardeş cidden çok basit bir şey yau keşke demeseydim hatta, dolaptan sonra havası kaçacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaL

quote:

Orijinalden alıntı: waikato

Bende burdaki uygulamalardan sonra kendimce bir stand şekli geliştirip bizim burdaki demirciye yaptırdım.Yüksekliğini kendi koltuğuma göre ölçüp ona göre yaptırdım,genişliğide koltuğun bacaklarını içeri alacak şekilde ayarladımki ileri geri ayarlamada bir sorun olmasın diye.Ve tam istediğim gibi sağlam virajlarda falan yerinden kıpırdamayan ileri geri hareket etmeyen bir stand oldu.Ayrıca ortada bir direk olmayışıda pedalları boyunuza göre tam ayarlayıp aykalarınızın bir müddet oyundan sonra ağrımasına engel oluyor.Bir fikir olması açısından resimleri paylaşayım dedim...

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Bu da uygulanabilir bir çözüm ama saklama bakımından pratik değil sanırım. Bacakları içeri doğru katlanabilseydi incecik olur ve ihtiyaç yokken yer kaplamazdı. :)

Çokda yer kaplayan bişey değil aslında ,kullanmadığım zamanlar çok rahat bir şekilde balkona kaldırıyorum.Bacakların eni 55 cm bu arada...

Koltuğu kesinlikle playstation oynayan herkes için tavsiye ederim arkadaşlar,o kadar rahatki bazen geç vakit oyun oynarken uyuya bile kalabiliyorum üzerinde Ikeadan almıştım yanılmıyorsam 129 lira gibi bir fiyatı vardı..

• resimler çok kötü çıkmış arkadaşlar kusura bakmayın ama telle buı kadar oldu gece karanlığında, en azından size fikir verir...

evde bulunan herhangi bir komidiyi alıyoruz

Direksiyon Uygulamaları

çekmecelerini çıkartıyoruz,

Direksiyon Uygulamaları

direksiyonu ters şekilde monte ediyoruz, gaz ve pedalları da çıkardığımız çekmeceler yerine koyuyoruz,

Direksiyon Uygulamaları

sonra komidiyi ters çevirip tv nin önüne koyuyoruz, arkasına da koltuk, oldu da bitti maşallah :)
     Direksiyon Uygulamaları
     Direksiyon Uygulamaları
     Direksiyon Uygulamaları

valla ilk aklıma gelen en mantıklı çözüm bu oldu kısa vadede, boş bir anımda gerçek bir stand yapacağım, o zaman gene buradan paylaşırım, umarım bunu kullanan çıkar...

• Bende stand siparişi verdim şimdilik sehpa ile idare etmeye çalışıyorum ama bazı araçları kontrol etmek imkansız gibi birde direksiyonun durup dururken sert bir şekilde sağa sola oynaması çok kötü insana tutayım derken kas yaptırıyor, direksiyona alışma süreci nedir yoksa herkezde durum aynı mı?
  • Ben de küçük TV sehpasını kullanıyorum. Üstteki komidin gibi aynı :)
  • Demirci olan bi komşuma >DFGT için yaptırdığım basit standı paylaşmak istiyorum sizlerle fikir açısından belkide yuksekliğini ve uzunluğunu ayarlanabilir şekilde tasarladık..Şuan iş yerinde olduğum için direksiyonu koyup resim çekemedim en kısa sürede inşallah..Ölçmeden biçmeden yaptık bakalım nasıl olcak :D

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Resim boyutlarını ayarlayamadığım için özür dilerim...Bi mod el atarsa sevinirim

• alt zemini sağlam olmamış üzerinde çalışılması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurf1971

alt zemini sağlam olmamış üzerinde çalışılması gerekiyor.

Evet. Sert virajlarda devrilebilir bu.
  • bende aynı seyi dusunuyorum alt zemin cok stabil olmamıs.ama soyle bir sey var bende bu bile yok
  • nette sole bısı gordum bence guzele benzıyor bı bakabılırsınız

http://urun.gittigidiyor.com/TABLE-MATE-II-COK-AMACLI-PRATIK-MASA-SEHPA_W0QQidZZ33557527
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

quote:

Orijinalden alıntı: rds

Başlığa katkımız olsun. En geniş alana sahip direksiyon standımız:

Direksiyon Uygulamaları

Serkan sen şuna bak, ütü masası ile bir iki deneme yaptım fotoğrafını da çektim. Baktım olmuyor en son wheelstandpro siparişi verdim:
     Direksiyon Uygulamaları

Bu arada stand için bu koltuklardan şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar. Felaket derecede rahat koltuklar, fiyatı da uygun. Ben İzmit Koçtaş'tan 69 gibi birşeye almıştım sanırım. Normal oyun oynarken de bu koltuğu kullanıyorum.

Kardeş o koltuk dan görmğştüm gerçek ten çok rahatlar ama,yaslanınca geriye doğru yatıyordu diye hatırlyorum ütü masasıyla bereber zor olmuyormu?GErçi benim ütü masadan farklı planlarım var

• biz biraz geç uyandık ama temiz oldu sayılır

geçen salı verdik siparişi dün istanbula gelmiş gittim topkapıya veremediler
    daha havaalanındaymış mallar postaneye gelmemiş gelince tebligat göndereceklermiş gelin ürününüzü alın diye
    merakla bekliyorum
    bakalım memnun kalacammı
  • bacaklarınızın ortasından direk geçmesi bence hoş olmamış.hareketleri kısıtlıyor.chillicoke adlı sitede çok güzel ev yapımı standlar görmüştüm isteyen bir baksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabotime

bacaklarınızın ortasından direk geçmesi bence hoş olmamış.hareketleri kısıtlıyor.chillicoke adlı sitede çok güzel ev yapımı standlar görmüştüm isteyen bir baksın.

dün geldi stand kurdum dediğin gibi arkadaşım demir tek ayakla gaz ve fren kullanımını kıstlıyor her iki ayağıda kullanmak zorunda kalıyorsun ama çok pratik ve sağlam
    çok farklı incelik ve ustalık şeklinde dizayn edilmiş yer sorunu yaşayanlar için kesinlikle tavsiye ederim
  • wheel stand pro aldım
    ne yazıkki wheel stand prodan ben hiç memnun kalmadım
    katladım kaldırdım bir köşeye koydum tekrar eski küçük pc masasından ayarlama standıma döndüm benim için bu stand çok daha rahatmış.
    ben kilololu olduğum için ortada demirde olduğu için pek rahatsız oldum
    gazı ayrı freni ayrı iki ayak kullanmak zorunda kaldım oda ayaklarımı ağrıttı
    biz alışmışız tek ayakla gazla freni kullanmaya
    velhası ben pek memnun kalmadım
    düşünüyorum belki ters kullanabilirim kalın boru olan tarafa 2 tane yükseltici ayak koyup orjınalliği bozmadan
    direksiyon direği karşı çaprazlama yaparak denerim belki ilerde
  • Son Durum nedir bu masa işleri ile ilgili olarak?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.