Şimdi Ara

[DİKKAT] Xiaomi Redmi Note 8 Telefonunuzun Sensörleri Bozuk Olabilir (THH Kararı Eklendi.) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
28
Favori
119.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüksek ihtimal öyle oldu.Bunun hakkında o kadar konu var ama açıklama yapan yok.
  • Konumuz "Admin" e devredilmiş bakalım sonucu ne olacak
  • Klavye sorunu için MIUI 11 de formattan sonra gboard güncellemesi yapmadan deneyin, bende şu an basmayan harf yok, çok seyrek belki oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavye sorunu ekran panel driverlari ile ilgili. Xiaominin güncelleme getirip düzeltmesi gereken bir sorun ama maalesef yapmıyor. Aynı problem redmi note 7 ve 7 Pro da da mevcut. Ama xiaomi üç maymunu oynuyor bu konuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranın kenarlarında geç algılama var. Aslında basıyor ama geç algılamak zorunda olduğu için sıkıntı oluyor.
  • Zaten sadece Türkiye cihazlarda sıkıntı var deniyordu. Demek ki evofone ve bazı ithalatçılar DH'ye emir veriyor ki böyle saçma sapan hareketlere giriyorlar. Yazık yazık! Bir daha bunların incelemelerini takip etmeye bile gerek yok.

• Bende note 8 alacaktim bu konuyu gorunce vazgectim. Simdi mi a3 almayi dusunuyorum
  • 1917 kullanıcısına yanıt
    Tüm Note 8 cihazlarda olacak diye bir kaide yok. Nasibinize artık nasıl denk gelirse ama siz alın sim kart takmadan deneyip arıza varsa iade edersiniz.
  • Benim cihaz gelse de, ben de test etsem. Bu arada bu sorun, depolaması 64/128 olan cihazlar için ayrılıyor mu? Yoksa her cihazda, depolama fark etmeksizin var mı? Ben 128 aldım ama bir türlü gelmedi şu Trendyol'dan :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • copierbond64 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ABF42C3BA -- 8 Şubat 2020; 16:53:19 >
  • Her cihazda sorun olacak diye birşey yok ve ben duyduğum sorunları yazayım.
    -Sensör
    -Ekran kenarlarında dokunma hassasiyeti
    -Ahize

Şimdi birde benim yaşadığım bir sorun var. Birisiyle konuşurken mikrafonu susturup/susturmamak her ikisini de denedim mikrafona üflediğim/konuştuğum zaman ahizeden üfleme/konuştuğum ses geri geliyor. Bu bazı modeller de var sadece bu modele özgü değil herhalde.
  • bu ahize bence xiaominin genel sorunu mi 8 lite kullanıyorum aynı şekilde sorunlu

• yapmayın be yaaa ben mi nin hastasıyım
  • O zaman mi serisi alacaksın, Mi9, Mi9 Lite, Mi9 T gibi...
  • 6-7 tane ayrı model denedim. Mi olanlarda genellikle karşılaşmadım.
  • Bu ali cengiz oyununun altından kim çıkacak bakalım. Bitirdiniz lan güzelim siteyi Allah belanızı versin

• DONANIM HABER

TÜRKİYE'NİN EN İYİ ÜYE SUSTURAN, TİCARİ ORTAKLARIN KUSURLARINI ÖRTEN TEKNOLOJİ SİTESİ.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuuby

Benim bu sabah iadem kabul edildi ama gerçekten aşırı sorunlarım vardı bu saatten sonra ne alicagimi şaşırdım eski telefonumla devam ediyorum
    Kaçak mi9t pro al, ben aldım zerre sorun yok mis gibi kullanıyorum

• Beyler arkadaşıma almıştım bende 64luk. Sim kart takmadan test edip sorunsuz çalışıyorsa kullansın mi yoksa hiç açmadan iade mi edelim? Sorunsuz çıkanlar var mi arasında ?

• Konuyu detaylı inceleyeceğim. Eğer bahsedildiği gibi müdahale var ise mi 9t ve redmi 5 plus cihazlarımı satıp farklı üreticiye geçeceğim. !

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.