Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.388
Cevap
149
Favori
738.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1570
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 101
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 149
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • radko (587 mesaj) aeson01 (256 mesaj) Phantom II (198 mesaj) mami_24 (192 mesaj) mrsmrc (180 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4141 mesaj) Mobil (3390 mesaj) Tablet (275 mesaj) (2 mesaj) Mini (410 mesaj) Uygulama (703 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Diğer ÖSYM Sınavları >> Diğer Sınavlar >> DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]
Giriş
    178 Mesaj

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:1:19 >
    |
    |
    crux07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçen sene 91-93 ile kapattı. Bir şey diyemeyeceğim.
    |
    |
    scientia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanırım benden bahsediyorsun :) Geçen sene sayısalda 299. oldum bu sene de 915. Kesinlikle youtbedaki tavsiye videolarımda da hep söylerim. Sözel yapın ve de kitap okuyun diye. Meyvelerini hala yiyorum.https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CE2nc_ysL6g/%3Futm_source%3Dig_web_button_share_sheet

https://www.youtube.com/kazimincebacak
    |
    |

• Yüzbaşı
    443 Mesaj

hangi alan için diyorsun bilmiyorum ama sayısal da tam tersi, ben tahmini 5 puan düşer diyordum. Çoğu hocaya baktım 8-10 puan düşer diyor. Ayrıca sayısal da milletin puanına bakarsan geçen sene 330-350 ile kapatan yerler var, bu sene o puanı alan kimse yok Ne yani kimse yerleşemeyecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dean Winchester kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci : Intel Core i7-8750H Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX2070 8gb 256 bit Ram : 32 Gb 2666 Mhz DDR4 Sdd1 : İntel 512GB Ssd2 : Samsung 512GB 960 PRO M.2 Sata NVMe (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2100MB)Telefon : HUAWEI Mate 10 Pro
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    10 puan düşmez. Ben Tasarı 2019 senesi dereceler sayfasından sonuçları paylaşanları inceledim teker teker. Benim bu seneki sıralamam ile geçen sene aynı sıralamayı yapanlara baktım. Aynı sıra ile aradaki puan farkı 3.5. O yüzden 10 puan düşer gibi hayal kurup yazdığınız yer gelmezse üzülmeyin.
    Arkadaşlar puanlara fazla takılmamanızı tavsiye ediyorum. Şayet sıralama önemli. Bu puana şurası gelir mi? burası gelir mi? demek bence mantıksız. Tercih yapan kişi çoğunluğu ön sıralarda olup sizin üniversitenize geliyorsa geçmiş olsun.
    |
    |
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | GAMEPOWER 144HZ CURVED FULL HD
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj

benim tahminim sayısaldan 5 puan düşer, tabi hocalar 10 diyor. onlar biraz abartmış olabilir

|
    |
    elberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci : Intel Core i7-8750H Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX2070 8gb 256 bit Ram : 32 Gb 2666 Mhz DDR4 Sdd1 : İntel 512GB Ssd2 : Samsung 512GB 960 PRO M.2 Sata NVMe (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2100MB)Telefon : HUAWEI Mate 10 Pro
  • Binbaşı
    1177 Mesaj
    Arkadaşlar tercihdonemi.net üzerinden onaylanmış sonucunuzla bi tercih listesi yaparsanız önceden az çok fikir edinebiliriz. En azından neresi kesin gelmeyecek onu görmüş oluruz sonradan üzülmeyelim daha çok.

edit: düzelttim, tc ve sonuç kodu istiyor, bence güvenli ama yine de siz bilirsiniz yanlış yönlendirmeyeyim insanları, sistem güzel o yüzden ben girdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osurgan -- 8 Eylül 2020; 11:37:49 >

Orijinalden alıntı: osurgan

Arkadaşlar tercihdonemi.net üzerinden onaylanmış sonucunuzla bi tercih listesi yaparsanız önceden az çok fikir edinebiliriz. En azından neresi kesin gelmeyecek onu görmüş oluruz sonradan üzülmeyelim daha çok.

edit: düzelttim, tc ve sonuç kodu istiyor, bence güvenli ama yine de siz bilirsiniz yanlış yönlendirmeyeyim insanları, sistem güzel o yüzden ben girdim.
    öyle bir site yok yalnız :D

Edit : tercihdonemi.net olucak , ö değil o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wearesorryserver -- 8 Eylül 2020; 11:22:43 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    443 Mesaj

Üye ol dedi, neyse olalım dedik,
    TC ve sonuç doğrulama kodunu ne yapacak arkadaş :D vazgeçtim doldurmuyorum
    |
    |
    osurgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Muhtemelen gönderilen sonuçlar eşleştirecek doğru mu değil mi diye. Takdir edersin ki kafadan sallayan çok olur. Ona önlep alınıyır olabilir. Ais şifrenizi paylaşmadıkça sorun olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    wearesorryserver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1283 Mesaj

Resmini yollayabilirsin sonucunun.
    |
    |
    wearesorryserver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vazgeçtim.

|
    |
    halogonga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    178 Mesaj

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:1:36 >
    |
    |
    Viper3478 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: osurgan

TC Kimlik numarasını bu arkadaşın reklamını yaptığı gibi sitelere vermeyin arkadaşlar.

Sana göre kaç iyi sıralama?
    |
    |

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:2:0 >
    |
    |
    Viper3478 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: elberk

10 puan düşmez. Ben Tasarı 2019 senesi dereceler sayfasından sonuçları paylaşanları inceledim teker teker. Benim bu seneki sıralamam ile geçen sene aynı sıralamayı yapanlara baktım. Aynı sıra ile aradaki puan farkı 3.5. O yüzden 10 puan düşer gibi hayal kurup yazdığınız yer gelmezse üzülmeyin.
    bu sene farklı bir sene. belli olmaz. pandemi nedeni ile okullar açılmayacak çoğu tercih yapmayacak vs

Orijinalden alıntı: Blood Seeker

bu sene farklı bir sene. belli olmaz. pandemi nedeni ile okullar açılmayacak çoğu tercih yapmayacak vs

Alıntıları Göster
    okulların açılmayacağı doğrudur da neden tercih yapmasınlar ? Zaten uzaktan eğitime geçti tüm üniversiteler , adam oturduğu yerden online derse girecek. Buna rağmen kim neden tercih yapmasın? Okullar örgün olsa diyebilirsin millet tercih yapmayacak virüs bulaşmasın diye daha mantıklı olur da o da olmaz :D Adam her türlü tercih yapar. Online eğitime devam eder , hoşuna gitmezse dondurur zaten . Hangi mantıkla tercih yapmayacaklar onu anlamadım. Adam X üniversitesi istiyordur, kötü yapmıştır , bu adam seneye bir daha hazırlanayım der tercih yapmaz. Yapmayacak tek kişi budur. Onun haricinde herkes tercih yapacak.
    |
    |

• Teğmen
    178 Mesaj
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:2:18 >
Sohbet
Cancer Clinical Trials
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,200
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.