Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Endüstri mühendisliği için üniversite başarı sıralamalarına hangi siteden ulaşabilirim.varmı böyle bir imkan.
  • ilk 100 dekiler siralama ve bölüm verebilir mi
    ben 81-FTR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feaser

Endüstri mühendisliği için üniversite başarı sıralamalarına hangi siteden ulaşabilirim.varmı böyle bir imkan.
    https://tabanpuanlari.net/dgs/bolum/endustri-muhendisligi
  • 1558 sıralama için İstanbul içi Hukuk %50 gelir mi bilgisi ve tahmini olan arkadaşlar var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Naber Patron kullanıcısına yanıt
    Dahilde hocam şimdi obp 50-60 arasındaysa çok geri atar sistem
  • UncleGrndpa kullanıcısına yanıt
    Evet girebilirsiniz. Aöf okuyan gençlerin çoğu dgs ile örgüne geçme düşüncesiyle yazıyor zaten.(Belli bir kesimde 2. bölüm olsun cepte dursun diyor)

Bu sene açıklanan klavuzda, işletme kontenjanı; Boğaziçi 3, ODTÜ 3, Gsü 1 kişi alıyor. İktisat kontenjanı, okulların sırasıyla 3-2-1 kişidir. Kontenjan az ama çalışma fırsatı sizin elinizde unutmayın.
  • 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendiss adayı -- 29 Ekim 2020; 10:20:38 >
  • 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendiss adayı -- 29 Ekim 2020; 10:20:5 >
  • mühendiss adayı M kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:0:25 >
  • scientia kullanıcısına yanıt
    30 küsür 5 6 kişiyle itu ceng kaçtı

• mühendiss adayı M kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:0:33 >
  • scientia kullanıcısına yanıt
    Ben zaten itüde başka bölümdeyim
    İtü ye devam

• 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendiss adayı -- 29 Ekim 2020; 10:19:9 >
  • Dgs sonuçları açıklanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendiss adayı -- 29 Ekim 2020; 10:18:32 >
  • DGS yerine üniversite sınavına doğru düzgün hazırlanılsa daha mantıklı değil mi ikinci bir sınav sitresi resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanall89

DGS yerine üniversite sınavına doğru düzgün hazırlanılsa daha mantıklı değil mi ikinci bir sınav sitresi resmen.
    Eşit ağırlıkçı olarak hemşirelik hedefledim. YKS ve DGS ye girdim. Fizik kimya biyoloji 0. Elimden geldiği kadar mat yapmama rağmen mf 300 puan aldım, hemşirelikler tek tük 320 ile kapattı, ağırlık olarak 350 ile kapattı. Benim bu puanı almam için 30 fizik kimya biyoloji alanından 15 net yapmam lazım, bu da imkansız :D hani fen bilgisi olsa neyse de hiç bilmeyen biri yapamaz.

DGS ye girdim, 60 mat-1 sorusundan 46 tane yaptım, şimdi çoğu üniversitenin hemşirelik bölümü geliyor. Farkı bu :D
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:1:4 >
  • Ben dgsye girmedim ama işletme yönetimi okuyup odtü işletme hedefliyorum odtü hep içimde kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sene sıralamalar ne kadar oynar ?

Bu şekilde tercih düşünüyorum,

önceliğim kocaeli gelme ihtimali nedir ?

var mı eskilerden deneyimli olanlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocko Willink -- 7 Eylül 2020; 23:25:57 >
  • 10 puan yukarı gelir gibi diyor herkes.
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.