Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç sonuç gördüm. Birisi daha fazla matematik yapmış fakat diğeri daha az matematik yapmasına rağmen Türkçe ile önüne geçmiş Sayısal bir bölüme geçerken Türkçenin bu kadar fark ettirmesi bence mantıklı değil.
  • Hocam saçma da kuralları okuyup bilgilenmek lazım o kadar anlatılıp hala bilmiyorlarsa onun sorumsuzluğu yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: halogonga

Birkaç sonuç gördüm. Birisi daha fazla matematik yapmış fakat diğeri daha az matematik yapmasına rağmen Türkçe ile önüne geçmiş Sayısal bir bölüme geçerken Türkçenin bu kadar fark ettirmesi bence mantıklı değil.
    benden 3 türkçe fazla yapan adam, sayısalda 0,030 puanla geçmiş beni, aramızda 5 kişi var OBP puanlarımız aynı, küsüratı farklı sadece , netler de aynı türkçe hariç.
  • Arkadaşlar bir konu hakkında görüş ve tahmin almak istyorum. Dgs sözel puanım 264 başarı sıralamam 18600 lerde Dokuz eylül Gastronomi ve mutfak sanatları istiyorum. Geçen seneye göre dokuz eylül üniversitesinin bu bölüm için taban puanı 269 başarı sırasıda 14000lerde gelme ihtimali çokmu düşük değerlendirirseniz sevnirim. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • scientia kullanıcısına yanıt
    sana göre tek iyi okul boğaziçi bilgisayar mühendisliği ise öyle ama ilk 1000den türkiyede her üniversiteye gidilebiliyor.
  • Dostlar sayısal puanım 265 ve 16 bindeyim. Mühendislik için bir umut var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İbrahimKamay kullanıcısına yanıt
    Özellerde umut var bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Gmn_ kullanıcısına yanıt
    özellerde pahalı çok. alttan alın diyorlar yaz okulunda. kredi başı 1000 tl olan var. 600 olan var. 20 krediden 12 bin eder. sonra bölüm ücreti zaten %50 20-25 binden başlıyor. mühendislik için. hukuk daha da uçmuş, 30 bin filan oda.
  • Tercihler ne zaman başlar sizce? Bununla birlikte yerleştirmeler ne zaman açıklanır?
  • AttOS A kullanıcısına yanıt
    Birkaç gün içinde başlar muhtmelen yaklaşık 1 haftada tercih süreci olur. Bu arada bölüm ve hedef neresi hocam?

tercihler 15 gün içinde diyorlar, keşke birkaç gün içinde açıklansa (:

• quote:

Orijinalden alıntı: _Gmn_

Birkaç gün içinde başlar muhtmelen yaklaşık 1 haftada tercih süreci olur. Bu arada bölüm ve hedef neresi hocam?
    Bakacaz hocam daha karar vermedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

tercihler 15 gün içinde diyorlar, keşke birkaç gün içinde açıklansa (:
    Hocam aöf, dgs ile kaydı 28 eylül - 2 ekim arası göstermiş. Yani o zamana kadar açıklamak durumundalar.
  • AttOS A kullanıcısına yanıt
    ne kadar erken o kadar iyi, daha kayıt olup muafiyet ile uğraşıcaz.

• halogonga kullanıcısına yanıt
    nerden baktınız acaba?

O zaman es geçmek doğru olur, özelde anca tam burslu giderim. Sağlık olsun diyelim. AÖF için tercih tam olarak nasıl yapılıyor, bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

• İbrahimKamay kullanıcısına yanıt
    %50 bursluyu düşünür müsünüz hocam ayrıca bölüm nedir hocam?

Yok hocam maalesef. Elektrik-elektronik.

• Melankoli4 M kullanıcısına yanıt
    Hocam netleriniz kaç kaç ? Bide dip notunuz?çalışma şekliniz basıldı?

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.