Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl yani okul puanlarının artacağını mı düşünüyorsunuz?

Geçen sene 290 olan
    Bu sene 300 mü olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wearesorryserver kullanıcısına yanıt
    Bu sene geçen seneye göre kolaydı. Her soruyu çoğu kişi yaptığı için standart sapma düştü.

• crux07 kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:1:19 >
  • scientia kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 91-93 ile kapattı. Bir şey diyemeyeceğim.
    Sanırım benden bahsediyorsun :) Geçen sene sayısalda 299. oldum bu sene de 915. Kesinlikle youtbedaki tavsiye videolarımda da hep söylerim. Sözel yapın ve de kitap okuyun diye. Meyvelerini hala yiyorum.https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CE2nc_ysL6g/%3Futm_source%3Dig_web_button_share_sheet

https://www.youtube.com/kazimincebacak

• hangi alan için diyorsun bilmiyorum ama sayısal da tam tersi, ben tahmini 5 puan düşer diyordum. Çoğu hocaya baktım 8-10 puan düşer diyor. Ayrıca sayısal da milletin puanına bakarsan geçen sene 330-350 ile kapatan yerler var, bu sene o puanı alan kimse yok Ne yani kimse yerleşemeyecek mi?

• 10 puan düşmez. Ben Tasarı 2019 senesi dereceler sayfasından sonuçları paylaşanları inceledim teker teker. Benim bu seneki sıralamam ile geçen sene aynı sıralamayı yapanlara baktım. Aynı sıra ile aradaki puan farkı 3.5. O yüzden 10 puan düşer gibi hayal kurup yazdığınız yer gelmezse üzülmeyin.
  • Arkadaşlar puanlara fazla takılmamanızı tavsiye ediyorum. Şayet sıralama önemli. Bu puana şurası gelir mi? burası gelir mi? demek bence mantıksız. Tercih yapan kişi çoğunluğu ön sıralarda olup sizin üniversitenize geliyorsa geçmiş olsun.
  • elberk kullanıcısına yanıt
    benim tahminim sayısaldan 5 puan düşer, tabi hocalar 10 diyor. onlar biraz abartmış olabilir

• Arkadaşlar tercihdonemi.net üzerinden onaylanmış sonucunuzla bi tercih listesi yaparsanız önceden az çok fikir edinebiliriz. En azından neresi kesin gelmeyecek onu görmüş oluruz sonradan üzülmeyelim daha çok.

edit: düzelttim, tc ve sonuç kodu istiyor, bence güvenli ama yine de siz bilirsiniz yanlış yönlendirmeyeyim insanları, sistem güzel o yüzden ben girdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osurgan -- 8 Eylül 2020; 11:37:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osurgan

Arkadaşlar tercihdonemi.net üzerinden onaylanmış sonucunuzla bi tercih listesi yaparsanız önceden az çok fikir edinebiliriz. En azından neresi kesin gelmeyecek onu görmüş oluruz sonradan üzülmeyelim daha çok.

edit: düzelttim, tc ve sonuç kodu istiyor, bence güvenli ama yine de siz bilirsiniz yanlış yönlendirmeyeyim insanları, sistem güzel o yüzden ben girdim.
    öyle bir site yok yalnız :D

Edit : tercihdonemi.net olucak , ö değil o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wearesorryserver -- 8 Eylül 2020; 11:22:43 >
  • osurgan kullanıcısına yanıt
    Üye ol dedi, neyse olalım dedik,
    TC ve sonuç doğrulama kodunu ne yapacak arkadaş :D vazgeçtim doldurmuyorum
    Muhtemelen gönderilen sonuçlar eşleştirecek doğru mu değil mi diye. Takdir edersin ki kafadan sallayan çok olur. Ona önlep alınıyır olabilir. Ais şifrenizi paylaşmadıkça sorun olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Resmini yollayabilirsin sonucunun.
  • halogonga kullanıcısına yanıt
    vazgeçtim.

• Viper3478 kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:1:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osurgan

Arkadaşlar tercihdonemi.net üzerinden onaylanmış sonucunuzla bi tercih listesi yaparsanız önceden az çok fikir edinebiliriz. En azından neresi kesin gelmeyecek onu görmüş oluruz sonradan üzülmeyelim daha çok.

TC Kimlik numarasını bu arkadaşın reklamını yaptığı gibi sitelere vermeyin arkadaşlar.
    Sana göre kaç iyi sıralama?
  • Viper3478 kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 2:2:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elberk

10 puan düşmez. Ben Tasarı 2019 senesi dereceler sayfasından sonuçları paylaşanları inceledim teker teker. Benim bu seneki sıralamam ile geçen sene aynı sıralamayı yapanlara baktım. Aynı sıra ile aradaki puan farkı 3.5. O yüzden 10 puan düşer gibi hayal kurup yazdığınız yer gelmezse üzülmeyin.
    bu sene farklı bir sene. belli olmaz. pandemi nedeni ile okullar açılmayacak çoğu tercih yapmayacak vs
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.