Şimdi Ara

Dijitürk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almaya karar verdim ama 1-2 sorum var. Dijitürk'ü olanlar cevaplarsa sevinirim.

Sporsever ve belgesel paketini almayı düşünüyorum. Sporsever paketinde "Lig tv 90+1" kanalı var. Bu nedir tam olarak Lig TV olmuyor mu ? 3 büyüklerin maçını gösterir mi ?

Sanırım farklı bir uydu alıcısı almam lazım. Bunu Dijitürk kurmaya gelen yetkili amcalar falan satıyor mu, yoksa başka mağazalardan mı almam gerek ? Bu konuda beni aydınlatırsanız makbule geçer

• Uydu alıcıyı onlar kuruluma geldiklerinde veriyorlar.Sen sadece kurulum ücreti ödüyorsun, 10 lira falandı sanırım.
  • o sadece maç özetlerini gösteriyor
  • 90+1 uzatmalar diye biliyorum. Yanlış olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90+1 kanalı nedir bilemiyorum benim pakette yok..Uydu alıcıyı onlar veriyor ve ayrıca kurulum da onlara ait,sana çalışır vaziyette teslim ediyorlar..Yanlışım yoksa 30 TL gibi bir ücreti var..
  • dijitürk'de discovery channel yok artık ama bunu bilde al
    ben d-smart kullanıyorum ücretsiz izliyorum belgesel kanallarını
    discovery bağımlısı olursan bir daha başka kanal izleyemezsin

araba ve motor programlari süper
    herif discovery channelde kanalın 25.yılı şerefine ferrariyi parçaladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mantıklı-adam

dijitürk'de discovery channel yok artık ama bunu bilde al
    ben d-smart kullanıyorum ücretsiz izliyorum belgesel kanallarını
    discovery bağımlısı olursan bir daha başka kanal izleyemezsin

araba ve motor programlari süper
    herif discovery channelde kanalın 25.yılı şerefine ferrariyi parçaladı

Yok derken ?

http://www.digiturk.com.tr/belgesel/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phaldor

90+1 kanalı nedir bilemiyorum benim pakette yok..Uydu alıcıyı onlar veriyor ve ayrıca kurulum da onlara ait,sana çalışır vaziyette teslim ediyorlar..Yanlışım yoksa 30 TL gibi bir ücreti var..

quote:

Orijinalden alıntı: Million

90+1 uzatmalar diye biliyorum. Yanlış olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: byte94

o sadece maç özetlerini gösteriyor

Galatasaray maçlarını en ucuz yolla nasıl izlerim hangi paket arkadaşlar ? İlla 3 büyükler paketini almak şart mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wto -- 11 Ağustos 2012; 3:28:45 >

• cevap versenize ya bekliyoz burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: wto

quote:

90+1 kanalı nedir bilemiyorum benim pakette yok..Uydu alıcıyı onlar veriyor ve ayrıca kurulum da onlara ait,sana çalışır vaziyette teslim ediyorlar..Yanlışım yoksa 30 TL gibi bir ücreti var..

quote:

quote:

Galatasaray maçlarını en ucuz yolla nasıl izlerim hangi paket arkadaşlar ? İlla 3 büyükler paketini almak şart mı ?

Tüm seçenekleri bulabilirsin resimde

Dijitürk

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dijitürk

Peki Sporsever Ek paketinde bulun Lig TV 2-3 ne oluyor ? Taraftar paketlerinden birini almasan maç yayınlamıyolar mı onlar ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dijitürk

Peki Sporsever Ek paketinde bulun Lig TV 2-3 ne oluyor ? Taraftar paketlerinden birini almasan maç yayınlamıyolar mı onlar ?

Tam emin olmamakla birlikte premier lig maçlarını veriyor diye biliyorum,ayrıca sezon sonu bazı kritik maçlar aynı gün ve saate denk gelirse bu kanallar veriyor..Fakat detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerinden almalısın bence..

• arkadaşlar ben sadece belgesel kanallarını alsam kaç para discovery animal planet vs?
  • @Phaldor

Teşekkürler hocam

Başka bu konu hakkında bilgiye sahip olanlar paylaşabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serotr

arkadaşlar ben sadece belgesel kanallarını alsam kaç para discovery animal planet vs?

Giriş paketi alman şart kardeş 12 lira. Belgesel paketi içinde +4 lira vericeksin. Tüm saydığın kanallar mevcut. Toplam 16 lira
  • Digide Discovery yok dıye D-smart almıstım 2 sene falan once,sımdı bu Dıgı ye gecsem Belgesel+Gırıs paketıyle o Hd kanalları ızleyebılecekmıyım,verdıklerı uydu alıcı Hd desteklımı olcak ve ne kadar para odeyecem bırı bana acıklayabılırmı,dıgıturkun sıtesınden pek anlayamadım

• quote:

quote:

arkadaşlar ben sadece belgesel kanallarını alsam kaç para discovery animal planet vs?

Giriş paketi alman şart kardeş 12 lira. Belgesel paketi içinde +4 lira vericeksin. Tüm saydığın kanallar mevcut. Toplam 16 lira

saol kardeşim bu paketlere nerdn bakabilirim
  • quote:

quote:

quote:

saol kardeşim bu paketlere nerdn bakabilirim

Dijitürk'ün sitesinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milkshakeli Süt

Digide Discovery yok dıye D-smart almıstım 2 sene falan once,sımdı bu Dıgı ye gecsem Belgesel+Gırıs paketıyle o Hd kanalları ızleyebılecekmıyım,verdıklerı uydu alıcı Hd desteklımı olcak ve ne kadar para odeyecem bırı bana acıklayabılırmı,dıgıturkun sıtesınden pek anlayamadım

Giriş, Belgesel ve HD paketini alman lazım. 12+4+4=20 lira bu paketler toplamda. Uydu alıcısınında HD destekli olması lazım. Onuda bağlattırırken fiyat farkı mutalaka vardır bilmiyorum fiyatı ne kadar.
  • Digitürkte:
    Dıscovery channel
    Dıscovery science
    Anımal planet kanalları bu sene eklendi,kim demiş yok bende dsmart kullanıcısıyım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.