Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9904. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir - 34 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.825
Cevap
2.720
Favori
21.326.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99029903990499059906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.gog.com/game/planescape_torment_enhanced_edition Planescape Torment'e sahip olanlar EE versiyonuna %30 indirim geliyor. Eğer ilk oyununahttps://www.gog.com/game/planescape_torment sahip olan varsa %30 indirimle EE oyununu alabilecekler.https://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/625q6r/gog_30_off_planescape_torment_enhanced_edition_if/

• indirime girerse şöyle 30 lira civarlarında PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS adlı oyunu alıcam, aslında mantığı h1z1 gibi ve yeni oyun olmasına rağmen 69 lira çok pahalı geldi bana sonuçta rakiplerin çok daha ucuza satıyor ama grafik olarak tartışmasız çok iyi olmuş hoşuma gitti baya
  • Dying Lightın diğer zombi oyunlarından ne farkı olduğunu söyleyebilir mi biri? Arkadaşlarla oynamaysa o neredeyse hepsinde var. Merak ettiğimden soruyorum, ismi çok fazla geçen bir oyun.
  • dlcleri ne kadar gerekli hocam?
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    7 Days to Die dene bence hem multiplayer hemde single player hayatta kalma oyunu kendini falan gecindiriyon benim sistem yetse oynayacağım steam hesabında duruyor öyle

istersen önce netten indir beğenirsen steamden al

indirimler nezaman olur diye soracak olursanda en geç haziranda gelir

iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

indirime girerse şöyle 30 lira civarlarında PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS adlı oyunu alıcam, aslında mantığı h1z1 gibi ve yeni oyun olmasına rağmen 69 lira çok pahalı geldi bana sonuçta rakiplerin çok daha ucuza satıyor ama grafik olarak tartışmasız çok iyi olmuş hoşuma gitti baya

Yakin zamanda indirime gircegini sanmam.satislar cok iyi.69 fazla fakat oyun 30 dolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    Enhanced Edition ile 17 tane DLC geliyor. Bir tanesi Following, bir diğeri satılmayan be the Zombie modu diğerleri de kozmetik falan şeyler işte. Season pass ayriyetten almaya gerek yok.

edit: Bozak Horde challenge'nı unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 30 Mart 2017; 19:42:6 >
  • Dying Light Kesinlikle oynanması gereken bir oyun.
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Bir sürü zombi (bazıları saçma sapan) oyunları varken bu oyunu diğerlerinden özel kılan, şahsi fikrim parkur tarzında oyun olması atmosferi kesinlikle efsane, kulaklığı takıp gece oynayamadım. Her şeyi fulledikten sonra gece yaratıklarına anca saldırabiliyorum. Gecenin aşırı korkunç olması ama hikayesi ne çok iyi ne çok kötü yan görevleri çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Bir sürü zombi (bazıları saçma sapan) oyunları varken bu oyunu diğerlerinden özel kılan, şahsi fikrim parkur tarzında oyun olması atmosferi kesinlikle efsane, kulaklığı takıp gece oynayamadım. Her şeyi fulledikten sonra gece yaratıklarına anca saldırabiliyorum. Gecenin aşırı korkunç olması ama hikayesi ne çok iyi ne çok kötü yan görevleri çok güzel.

Bende sürüyle zombi oyunu var ama yüzlerine bile bakmıyorum. Arkadaşlarla denk gelirse l4d2 anca. Eğer gerçekten eğlenceliyse, parasına değecekse alayım. Zombilerle çok aram yoktur.
  • quote:

indirime girerse şöyle 30 lira civarlarında PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS adlı oyunu alıcam, aslında mantığı h1z1 gibi ve yeni oyun olmasına rağmen 69 lira çok pahalı geldi bana sonuçta rakiplerin çok daha ucuza satıyor ama grafik olarak tartışmasız çok iyi olmuş hoşuma gitti baya

fiyatı daha bile artabilir hocam belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Dying Lightın diğer zombi oyunlarından ne farkı olduğunu söyleyebilir mi biri? Arkadaşlarla oynamaysa o neredeyse hepsinde var. Merak ettiğimden soruyorum, ismi çok fazla geçen bir oyun.

net en sağlam zombi oyunudur bana göre.Gece evinde ışıkları kapatıp kulaklığı taktığında oyunda geceyken sıkıyorsa dışarı çık, sabahları rahat ama .Özellikle parkur yapmak çok zevkliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

http://store.steampowered.com/app/35720/?snr=1_7_7_204_150_2

Bu oyunda iyi

evet platform sevenler serinin 3 oyununu da kesinlikle oynamalı.Alanında en iyilerinden üstelik türkçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

fiyatı daha bile artabilir hocam belli olmaz.

hocam artarsa almam valla napayım o kadar para veresim gelmiyor bir oyuna :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Yakin zamanda indirime gircegini sanmam.satislar cok iyi.69 fazla fakat oyun 30 dolar.

evet bir bakıma steamin fiyatı uygun gibi gözüküyor ama şuan zaten yeni çıktı oyun ilerleyen zamanlarda illaki girecektir indirime daha beta aşamasında tam sürüme geçmesi 2-3 sene sürer kesin

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ryzen r5ler ciksada alsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Ryzen r5ler ciksada alsam.

hocam öyle ahım şahım sistem istemiyor ki niye onu bekliyorsunuz
  • GTX660M ile rahat oynayabiliceğimi bilsem hiç düşünmem alırım fakat öyle atmosferi olan bi oyunuda düşük ayarda oynamak istemem açıkcası. Daha önce dead island'ı bile saatlerce oynamıştım Dying Light çok çok daha iyi bir oyun. Videolarını izleyip hayran kalmıştım kendisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Bende sürüyle zombi oyunu var ama yüzlerine bile bakmıyorum. Arkadaşlarla denk gelirse l4d2 anca. Eğer gerçekten eğlenceliyse, parasına değecekse alayım. Zombilerle çok aram yoktur.

Gunes batmaya baslarken o kol saatinin alarmi zirt zirt otmeye basladiginda tuylerin diken diken olmazsa oyunun parasini vercem hocam sana Saka bir yana zombili oyunlari birakin, son yillarin en saglam oyunlarindan birisi. Ne vaadettiyse yerine getiren nadir oyunlardan.

• 
Sayfa: önceki 99029903990499059906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.