Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dark7 , krem07 , luganoguz , teomanx , kanguro Daha Az
5 Kayıtlı Üye ve 33 Misafir (6 Mobil) - 32 Masaüstü6 Mobil
5 sn
350.633
Cevap
2.729
Favori
21.421.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
572 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87458746874787488749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cüzdanı hazırladım katliamı bekliyorum artık

• Akşam 20:00 ' a denk geliyor bu saatler.
  • Yani 23 hazirandan 4 temmuza kadar oyunlar direk ilk günden son güne kadar kaç indirimle girdiyse öyle bitirecek herhalde demi doğru anladım ? Birdr flash sale vardı hani hergün tek oyuna baya yüksek indirim filan bu olucak mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep ücretsiz miydi yada kısa bir süreliğine mi oynanabilecek bilmiyorum ama şu an LİMBO ücretsiz gözüküyor.

http://store.steampowered.com/app/48000/?l=turkish

Daha önce yazıldıysa kusura bakmayın.
  • Merakla bekliyorum indirimleri.Aklımda mad max,dying light,euro truck 2,the forestde alıp indirimleri sonlandırmak var :)

• Ea Chat ' ten adamla baya samimi olduk. İş indirim kodu istemeye gelince yan çizdi. Elimdeki kod üretme aracının limiti doldu dedi. Meğer her şey yalanmış. Mr. Gaurav seninle işim henüz bitmedi

Edit :https://www.greenmangaming.com/games/mystery-bundle-1-pack/#b
    Edit2 : AVENCAST diye bir oyun çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 22 Haziran 2016; 19:52:48 >

• dead by daylight 3 saatten fazla oynayıp iade eden yayıncı biliyorum. 2 saat max diye biliyorum ve katı kural olduğunu zannediyordum. Yoksa ea oyunlarda biraz daha mı tölerans var?
  • indirim bugün 8 demi başlıyor yoksa yarın mı ?
  • Arkadaşlar geçen seneki indirimlerde oyunların fiyatları ne olmuş? Nereden öğrenebiliriz?
    Age of Mythology ile eğer ucuza gelirse belki Shadow of Mordor oyununu alabirim.

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    yarın 8 olması lazım
  • F1 2015 %60 31.60 TL
  • Dead by Daylight önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sly_Owl

Merakla bekliyorum indirimleri.Aklımda mad max,dying light,euro truck 2,the forestde alıp indirimleri sonlandırmak var :)

Forest ın da bulunduğu yanılmıyorsam humblebundle 1 ay aboneliğinde güzel oyunlar vardı.Bir göz atın isterseniz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: monarch25

Arkadaşlar geçen seneki indirimlerde oyunların fiyatları ne olmuş? Nereden öğrenebiliriz?
    Age of Mythology ile eğer ucuza gelirse belki Shadow of Mordor oyununu alabirim.

Steamdb adlı siteden bakabilirsiniz hocam.

• monarch25 M kullanıcısına yanıt
    https://steamdb.info/
  • Ea Need for speed'e %50 indirim koyunca almam gerektiğini düşündüm ve aldım. Mexica origininden deluxe versiyonunu 53 liraya aldım. Sağolsun ea chatte görüştüğüm kişi hediye olarak %15 kupon verdi isteyince. İlk görüştüğüm elimizde yok dedi ama 2. Görüştüğüm siz değerli bir müşterimizsiniz veriyorum dedi. Sen iyi bir adamsın diyince 2. Kuponuda verdi 😂 Arkadaşada aldık NFS'yi. Sahura kadar yardırırız şimdi 👍

Yarında steame bayılırım bi 300 lira gibi geliyor. Her ne kadar bu sene kendimi tutucam desemde alıyorum. Bu sene tutmayacağım. Bide enpara olsaydı geçen seneki gibi 600 lirayı biriktirmiş sezonu bekliyor olurdum herhalde 😂 İstek listemdeki oyunların hepsini alırım herhalde. Gerçi hepsi çok tutar ama hadi hayırlısı. Herkese bol para harcamalar 😂

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Bethesda fiyatları artırdı. Her ne kadar düştü gibi görünse de oyun 10 dolar şuanda ama bize güncel kur ile satılıyor yani 28 lira. %50 alabilir belki Yani 14₺

Şöyle özet geçeyim: Definitive Edition gelince güncel kurla satılmaya başlandı. Diğer ülkelerde fiyatlar düştü bizde fiyat arttı. Sebebi aral.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

Bioshock un DLC leri indirime girerse oyunla birlikte güzel bir fiyata alabilirim. Oyunun hikayesi efsane ama dlc leri oynayamadık. Bir oyunluk hikayede orada varmış araştırdığım kadarı ile. Efsane oyun.

İnfinite in dlc lerini diyorsanız 1.oyunuda kesinlikle oynamiş olmaniz lazim. Dlc ler tamamen 1. Oyunla alakali. 1. oyunu oynamazsaniz hic bir sey anlamazsiniz. 1. Oyunuda dlc leride oynamanizi şiddetle tavsiye ederim

Bu arada bir oyunun daha önceki indirimlerde ne kadara düştüğünü öğrenmek için steamdb ye alternatif başka bir site.

https://www.steamprices.com/tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 22 Haziran 2016; 21:32:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Ea Chat ' ten adamla baya samimi olduk. İş indirim kodu istemeye gelince yan çizdi. Elimdeki kod üretme aracının limiti doldu dedi. Meğer her şey yalanmış. Mr. Gaurav seninle işim henüz bitmedi

Edit :https://www.greenmangaming.com/games/mystery-bundle-1-pack/#b
    Edit2 : AVENCAST diye bir oyun çıktı.

Hocam daha önce de söylendi ama bu rastgele oyun veriyorum ayağına milleti kazıklıyorlar. Beni de geçen nefsim dürttü al ulan dedi :D . G2a dan 10 hot random key aldım 10 tl ye. İşe yarar bir tane oyun çıkmadı. Nefsim durur mu yine dürttü. Premium random key yazıyordu 4 tl ye. "Lan hacı bunda premium yazıyor, kesin güzel oyun çıkar" dedi. Sonuç yine hüsran ama öyle böyle değil. Çıkan oyun bu: http://store.steampowered.com/app/1900/

Nitekim ininal kartta kalan son 20 tl yi de böyle çarcur ettim :D. Bak bunların hepsini çöp oyun çıkacağını bilerek yaptım:D Ya çıkarsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zomboy.

Bethesda fiyatları artırdı. Her ne kadar düştü gibi görünse de oyun 10 dolar şuanda ama bize güncel kur ile satılıyor yani 28 lira. %50 alabilir belki Yani 14₺

Şöyle özet geçeyim: Definitive Edition gelince güncel kurla satılmaya başlandı. Diğer ülkelerde fiyatlar düştü bizde fiyat arttı. Sebebi aral.

Bu arada geçen gün Aral'ın Facebook'da paylaştığı %85 indirim reklamının altına şöyle bir yorum yapmıştım. Baksana yüzsüzler bir de ne cevap vermişler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 22 Haziran 2016; 21:44:15 >

• 
Sayfa: önceki 87458746874787488749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.