Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Anqe Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.799
Cevap
2.720
Favori
21.324.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82308231823282338234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir kaç tane hesap geliyor sadece onlarda neye göre geliyor anlamadım

https://steamcommunity.com/id/innsanewow/ ( eleman ünlü oldu, herkes profiline yazıyor şu an )
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198026862178/

tarayıcıda bunlar geliyor mesela, hesap detaylarına girince perulu ve alman falan geliyor

karşınıza çıkan hesabın bilgilerini görüyorsunuz ama hiç bir şekilde hesap üzerinde değişiklik yapamıyorsunuz, kart bilgilerini falan göremiyorsunuz zaten. tabi böyle bir platformda bunun olması da büyük bir olay sayılır, ama kartı iptal ettireyim silmeye çalışayım falan gereksiz şeyler

• enpara kullananlar internet alışverişine kapatın kartı önlem olarak şimdilik
  • Faruk Terzi arkadasımız burdaysa suan kendisinin hesabındayım istedigi oyun varsa aliyim
  • Bu nedir arkadaş kredi kartı bilgilerimizi de girdik iyimi. Güvenli denen steam da bunlar oluyor ise işimiz var. Umarım bir problem olmaz yoksa altından kalkamazlar bu sorumsuzluğun.
  • Hesapta 92 lira var 1 lirası bile giderse söverim steama.
    İşte bu yüzden kutulu !!!!
  • Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Ben yakaladığım an sildim. Gerçi fark etmez artık gibi :)
    Banka hesaplarını kontrol etmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Bu sene indirimler heyecansız geçiyor dediniz. Al sana heyecan.

Gaben'in baska planlari varmis megersem

Sanırım şirketi komple Cem Uzan'a sattı

• Enpara karti kayıtlı olanlar uygulamaya girip ayarlar bolumunden karti internet alışverişine kapatabilirler.

Kredi kartları için de banka uygulamanizda muhtemelen benzer sekilde kapatma opsiyonu vardır, eşeği sağlam kazığa baglamakta fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "englp" türk kullanıcısının hesabı açık. Buradandır belki.
  • Ben ne webten ne de programdan girebiliyorum.
  • aaa benim sitim rusça oldu. :D
  • Steam Mobil Guard olayını daha 3 gün önce yaptığım için mutluyum, ama hala hesaplardaki bilgilerin sonunu kestiremiyorum.
  • rus hackerlar su düsen ucak yuzunden bugün büyük bir siber saldırı yapmıslardı türk bankaları ve önemli sitelere , onların parmagı olabilir bu iste
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Faruk Terzi arkadasımız burdaysa suan kendisinin hesabındayım istedigi oyun varsa aliyim

• Abi bune ya Steam Sırpça oldu bi hacker grubu steama saldırcaz diye haber okumuştum ama bu kadar ciddi olucağını bilmiyordum
  • bunlar xbox'ta olduğu zaman bütün oyuncu sitelerinde tepede "xbox live çöktü" yazıyorlar. Steam her indirimde, PSN arada çöküyor takan yok çünkü fanboyu çok. Her yenilediğimde dil değişiyor artık ss almaktan bıktım

• Arkadaşlar demin birinin hesabı karşıma geldik kart bilgileri vardı sadece security code yok
  • Mobilden profile girilmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diabolus79 kullanıcısına yanıt
    Böyle bir ayar olduğunu bilmiyordum hocam. Şu anda kapattım. Çok teşekkürler, içime su serpildi şu anda.
  • 
Sayfa: önceki 82308231823282338234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.