Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: harunefetr , eKsTazi , Sulogan , Bernarrd Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir - 26 Masaüstü
5 sn
349.789
Cevap
2.720
Favori
21.322.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82288229823082318232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde hesap hacklenmiş. 33küsür tl hüplrtmişler. usa gözüküyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit ve delete butonları var ama acaluka'nın dediğine göre yine de erişilemiyor.
  • Bende de rus bir arkadaş görünüyor 720 parası var. NE oluyoruz lan
    Şimdi de isveçli bir arkadaşın ki görünüyor ağır sapıttı steam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 25 Aralık 2015; 22:46:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

O değil de güvenlik için Log Out olmanızı tavsiye ederim arkadaşlar.

Eger ciddi bir sey ise hesaptan cikis yapmanin bir ise yarayacagini hic zannetmiyorum. Tek temennim ciddi bir sey olmamasi

hiçbir işe yaramaz. Offline hesaplarda gördüm.
  • Ben hiç giriş yapamıyorum ... Herşeyi giriyorum açılmıyor yine mağaza açılıyor ama hala giriş yapılmamış halde
  • Dil değişip duruyor
  • Yok hocam, son iki hane görünüyor sadece, edit ve silme yapılamıyor. Yalnız bu ciddi bir durum sanırım ya. Valla enpara hesabı patlarsa taklaya gelirim. Bu saatte başka bankaya da aktaramam parayı. Ulan iki oyun oynayalım dedik soyulmazsak iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 25 Aralık 2015; 22:48:11 >
  • Beyler kredi kartı bilgilerimi kaydedip kaydetmediğimi hatırlamıyorum nerden ve nasıl silebiliriz? Biraz daha ayrıntı verebilir misiniz?
  • web üzerinden de giriş yapılamıyor. tanımlı kart var mı yok mu hatırlamıyorum da isterseniz başkalarının mail adresini falan yayınlamayın burada yabancı da olsa. sonuçta internet evrensel. biri de sizin bilgilerinizi başka yerlerde yayınlıyor olabilir.
  • Aha Türk geldi :D
  • Hesaplar çalınırsa çok kötü olur . Kredi kartlarını kaldırsak mı beyler ?
  • Steam'e ne oluyor ya. Her tıkladığımda farklı kişinin profili geliyor ne iş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Steam rusça oldu

• Ağır sapıttı steam bende de farklı farklı hesaplar görünüyor lanet olsun yapacağınız iÅŸe sizin rezil herifler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen tarihi bir ana tanıklık ediyoruz.Ulan her yılbaşında şu online oyun platformları çökmek veya hacklenmek zorunda mı !
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Yok hocam, son iki hane görünüyor sadece, edit ve silme yapılamıyor. Yalnız bu ciddi bir durum sanırım ya. Valla enpara hesabı patlarsa taklaya gelirim. Bu saatte başka bankaya da aktaramam parayı. Ulan iki oyun oynayalım dedik soyulmazsak iyidir.

Hemen başka bi yatırım hesabı açıp ona atabilirsiniz paranızı. Vadesizde kalmadığı sürece sorun yok
  • enparam kayıtlı steamde henüz harcama yapılmamış allah tan .. umarum bir an önce düzeltirler
  • ben mobilde hic giris yapamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soymasalar bari
  • Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    Alman
  • 
Sayfa: önceki 82288229823082318232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.