Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir - 26 Masaüstü
5 sn
349.799
Cevap
2.720
Favori
21.324.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82298230823182328233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RockSharp

Dil değişip duruyor

Alıntıları Göster
    Noluyo lan steamı hackliyorlar mı!!! O kadar itemim o kadar oyunum var steam bakiyemde para var noluyo la biri mantıklı bi cevap versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Benim Steam rusça oldu

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Alıntıları Göster
    Bu sene indirimler heyecansız geçiyor dediniz. Al sana heyecan.

• quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Alıntıları Göster
    kredi kartı bilgilerini düzenleyemiyoruz ki hep farklı farklı hesaplar geliyor
  • quote:

Gaben'in baska planlari varmis megersem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Soymasalar bari

Alıntıları Göster
    Steam'in hala aktif olması akıl alır gibi değil. Bir an önce çözüm bulamıyorsan kapatacaksın sistemi düzeltene kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Alman

Evet yeni gelen adamın ülkesine bakarken yazıyodum(ki o hollandalıydı ^^ ) beyin ellere hükmetmemiş o sıra
  • Temet Nosce kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Tam bunu okumadan önce aklıma geldi ve o şekilde yaptım. Bu arada zaten yüklü para çekiminde telefon onayı istiyor. Banka yurt dışı kaynaklı çekim gördüğünde tedbir alacaktır sıkıntı olacağını sanmam. Ama olay hiç hoş değil. Resmen çırılçıplak sokakta yürüyor gibi hissediyorum şu anda.

Bu arada az önce ben de Türk bir arkadaşa denk geldim.
  • çok büyük ikilemde kaldim bi yandan arkadaslar al diyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    Allahtan kredi kartı bilgilerimi kaydetmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nrk58

kredi kartı bilgilerini düzenleyemiyoruz ki hep farklı farklı hesaplar geliyor

Alıntıları Göster
    Benim cüzdan da 55 tl vardı. Umarım yine vardır
  • quote:

Alıntıları Göster
    Steam çöktü.
  • Çine de gittim ohhh, steam sakin ol, kendini topla hemen, o değil de pcde steam uygulaması ile girdiğimde kendi kütüphanemi görüyorum, oyunlar download oluyor ama hesap ayarlara girince, İngiliz birinin ayarlar açılıyor
  • Sallamadan lütfen, buna benzer PSN hesaplarının başkalarının hesabında görülme olayı ne zaman oldu. O çok dile getirilen 2011 kesintisinde de kimsenin kredi kartına bir şey olmadı. Varsa iddianızı destekleyen bir şeyler kanıtla gelin, sallama bilgilerle değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

quote:

Gaben'in baska planlari varmis megersem

Alıntıları Göster
    Hesaptan çıkış yaptım tekrar girmeye çalıştım steam guard kodu istedi işin garibi telefona mesaj da gelmedi . Enteresan şeyler oluyor.

• Ben eklemiştim görünüyor mu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

enparam kayıtlı steamde henüz harcama yapılmamış allah tan .. umarum bir an önce düzeltirler

Alıntıları Göster
    Yapmış olduğum steam guard olayı galiba bu durumda bir işime yarayacak hesabıma giriş yapılması için steam uygulaması vasıtasıyla telefonumdan kod talep edilmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla o yüzden giriş yapamayacaklar diye umuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khet -- 25 Aralık 2015; 22:55:55 >

• Mobilden girince sıkıntı olmuyor.Siteye girecek halde değilim.Ama kredi kartı işi sakat.Hesap olsa sistemi geri alma gibi birsey olur da kredi kartı birine geçerse sıkıntı.bence bankayı arayın işinizi garantiye alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khet

Yapmış olduğum steam guard olayı galiba bu durumda bir işime yarayacak hesabıma giriş yapılması için steam uygulaması vasıtasıyla telefonumdan kod talep edilmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla o yüzden giriş yapamayacaklar diye umuyorum

Alıntıları Göster
    O değil de tam christmas gününde patlaması da manidar, özellikle planlanmış gibi. Hepi topu 400 çalışanı olan valve komple tatildedir...

• quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Benim cüzdan da 55 tl vardı. Umarım yine vardır

Alıntıları Göster
    pislikbocek's account Türk geldi şimdi de

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Dostum bende psn den oyun aldığımda oldu bu aradım sordum, muhasebe işlemleri filan varmış bu provizyonda işlem beklerken oluyormuş, bu olayda TC merkez bankasının dolar euro gibi alımlarda bankalara yüzde 3 e kadar fazla para kesme hakkı varmış, burda tl ile alsan bile bankaya o dolar olarak yansıyor, topikler de bu fırsattan yüzde 3 ü dayıyor, ben 149 liralık alışverişm 154,4 lira yansıdı, bi daha da o bankadan yapmayacan alışveriş, daha önce dikkat etmemiştim öncekilere baktım hep aynı
    Arkadaşlar co-op tarzı oyun tavsiyeleri verir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 82298230823182328233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.