Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8224. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 35 Misafir (1 Mobil) - 37 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.789
Cevap
2.720
Favori
21.323.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82228223822482258226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mortal Kombat X'i kapattım indirim furyasında bakalım nasıl bir oyun olmuş bir önceki Komplete Edition'a göre..
  • Nulla Poena Sine Lege kullanıcısına yanıt
    Anladım dostum. Değer mi acaba bu paraya? Kütüphane ) oyun doldu ama bir CSGO oynamaktan diğerlerine girdiğim yok. Beni sarmıyor nedense bir türlü aldığım oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil_dev

Anladım dostum. Değer mi acaba bu paraya? Kütüphane ) oyun doldu ama bir CSGO oynamaktan diğerlerine girdiğim yok. Beni sarmıyor nedense bir türlü aldığım oyunlar.

Valla ne oynadığım ne de ilgilendiğim bir oyun birşey diyemem. Ben de genelde dota 2 oynarım. Şimdi rocket league aldım onu oynayacağım.
  • Çok fazla takip edemediğim için soruyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Şuan ki indirimler her oyunda bir sefere mahsus mu oluyor bu kış indiriminde? Yani demek istediğim, Rust %50 indirimde mesela. Daha fazla indirime girmesi söz konusu olabilir mi? Yoksa %50 ile mi kapatacak kış indirimlerini?
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

Mortal Kombat X'i kapattım indirim furyasında bakalım nasıl bir oyun olmuş bir önceki Komplete Edition'a göre..

Steamdan aldıysan geçmiş olsun,Kinguinde 18 TL.
  • Arkadaşlar steamda tam 62 tl var. Arkadaşlarla oynamaya arma 3 alayım mı sizce? Birde bu sene sınav var malum. Sadece 2 gün en fazla 2 saat oynayacağım etkiler mi beni?
  • Depth 4 pack için 2 kişi aranıyor arkadaşlar adam başı 6,8 TL
  • funch kullanıcısına yanıt
    olsun ya benim nazarımda bu oyunun yeri ayrı :) full paket almadım direkt oyunu alldım standart olanı 6 tlye enparayla.beğenirsem tamamını alıcağım.
    Bu arada vodafone hattı olanlara 5 TL'lik steam kodu veriyorum.2 adet gittigidiyor indirim kodu karşılığında detay için mesaj atabilirsiniz.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburadadan aldim 1350 ye idi 50 tl worldpuan ile 1300 e geldi, en ucuz 1250ydi bir sitede zatende pek guvenemedim acikcasi, g29 var diye baska satilan yerde yok o da neredeyse direksiyon kutusunu ayri alinca 1900 e yaklasiyor sacmalik acikcasi o paraya
    1300 TL yi hakediyormu derseniz hakikaten hakediyor o direksiyonun basina gecmek icin bekliyorum aksama kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    Ben medieval 2 aldım, 1080 den başlıyor, moğolları keseceğim. İngiltere'yide bitirip , İskoçlara hediye edeceğim
  • Etkiler.

Hem Komple dlc'lerle bir al tavsiye benden.
  • arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var bu oyun region locklumu?

http://www.nuuvem.com/item/cities-skylines
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Hocam hepsiburadadan aldim 1350 ye idi 50 tl worldpuan ile 1300 e geldi, en ucuz 1250ydi bir sitede zatende pek guvenemedim acikcasi, g29 var diye baska satilan yerde yok o da neredeyse direksiyon kutusunu ayri alinca 1900 e yaklasiyor sacmalik acikcasi o paraya
    1300 TL yi hakediyormu derseniz hakikaten hakediyor o direksiyonun basina gecmek icin bekliyorum aksama kadar

Muhtemelen benim gücüm yetmez şimdilik, yeter de en azından aile halkı ile bol münakaşaya girerim, Vatan'da 1200 lira :) Rüya gibi bir set. Pedallar, gaz/fren tepkimesi falan da çok iyidir muhtemelen, direksiyon veya pedallar zaten kısmen hidrolik diye biliyorum.

Zevki doruklara taşır :)

• Çok oynamayacağız anlaşılan

Tam 62 tl var ininal'ımda yok o yüzden alamam şuanlık :( . Zaten normaldede alamıyordum fakat h1z1 den kutu düştü 6 liralık satınca tam denk geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ThranduiL-

arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var bu oyun region locklumu?

region lock almayı başarsan bile steame ekleyemezsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonSamsunlu

quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Arkadaşlar co-op tarzında eğlenceli oyunları yazar mısınız tecrübe edindiğiniz?

How to Survive. Vertical Drop Heroes HD. Portal 2. Left 4 Dead 2. Trine serisi.

Hocam HTS 1 mi 2 mi
  • Kardes fm 16 alacmda 75 tlden daha dusermi asagi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sıkıntı çıkarır sınav için gerçekten yoksa güzel oyun gayet eğlenceli.
    Complete pack alın daha sonra hem daha fazla düşer yaz indirimlerinde kaç yıllık oyun oldu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

quote:

Orijinalden alıntı: -ThranduiL-

arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var bu oyun region locklumu?

region lock almayı başarsan bile steame ekleyemezsin .

linkteki oyunu 14tl civarı alabileceğim bir yer biliyormusun dostum?
  • 
Sayfa: önceki 82228223822482258226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.