Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bulduren , Alnemu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir - 21 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.791
Cevap
2.720
Favori
21.323.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82218222822382248225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben daha onceden iade aldim. Surec soyle oldu. Refund istedim. 2-3 gun sonra onaylandi. Iade miktari ise 7 gun sonra kullanilabilir hale geldi.
    Yani iade hemen olmadi. Bilginiz olsun.
    Selamlar.
  • Tomb Raider(yüzde 15ini oynamıştım kürekle)
    Garry's mod
    Skyrim(20-30 saat rahat oynadım kürekle.)
    Saints Row 4

Hangisini almalıyım ?
  • Steam'e saldırı olduğu söyleniyor. Gün boyu böyleydi.
  • Elimde 1 adet fazladan Skyrim var isteyene 5 Tl den veririm.
  • Age of Empires 2 HD full paketi alıyorum 41.70 enparayla,önerisi olan varmı?al yada alma gibi
  • asdasfeg kullanıcısına yanıt
    olmaz kardeşim alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasfeg

Arkadaşlar iyi akşamlar

Enpara daki %50 iade olayında merak ettiğim bir husus var yardımcı olursanız memnun olurum. Bu ayın 20 sinde 50₺ cüzdan kodu aldım. Ocakta yarısı iade olacak bunda tamamım. Ocak ayında tekrardan 50₺ steam cüzdan almak istiyorum, 20 ocağımı beklemem lazım yoksa 1 ocakta 50₺ steam cüzdan alsam iade konusunda sıkıntı olurmu

1 ocakta alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertr33

Age of Empires 2 HD full paketi alıyorum 41.70 enparayla,önerisi olan varmı?al yada alma gibi

kardeşim ben aldım o oyunu ama çözünürlük değişmiyor internette de araştırdım bir türlü değiştirmeyi bulamadım. kocaman ekranda çok yakın 800*600 gibi bir çözünürlük vardı. istersen biraz araştır.
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    Demekki steamin yeni indirim sistemine çok sinirlenmişler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler left 4 dead 2 alinir mi ? 2 pound

ayrica bu eklentileri nasil idiricem ? bir suru yeni eklenti map silah vs gosteriyor

yardim lutfen
  • FM 16 indirime girdi ve ben enpara da aylık 50tl sınırını doldurdum olamaz böyle bir şey ya
  • Ark Survival Evolved almayı düşünüyorum. Bu fiyatların altına bir indirim olur mu? Daha önceleri flash sale vs oluyor du.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funch

quote:

Orijinalden alıntı: omertr33

Age of Empires 2 HD full paketi alıyorum 41.70 enparayla,önerisi olan varmı?al yada alma gibi

kardeşim ben aldım o oyunu ama çözünürlük değişmiyor internette de araştırdım bir türlü değiştirmeyi bulamadım. kocaman ekranda çok yakın 800*600 gibi bir çözünürlük vardı. istersen biraz araştır.

Bende vardı ve sorunsuz full çözünürlükte oynanıyordu.
  • Broforce'a niyetli olan varsa PM atabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil_dev

Ark Survival Evolved almayı düşünüyorum. Bu fiyatların altına bir indirim olur mu? Daha önceleri flash sale vs oluyor du.

Şu ana kadar gördüğü en yüksek indirim buymuş. Daha fazlasını görmez sanırım.
  • fm 16 1 saat sonra 70 lira olur dedim 75 lira oldu. neyse 50'ye kapattık bu yılda. geçen yıl yine aynı dönemde 40 tlye almıştım.
  • Önüne gelen saldırı yapıyor arkadaş. Acaba sadece bizim ülkede mi bu sorun biliyorsunuz siber saldırı var 1-2 gündür.
  • 0BlueWave0 kullanıcısına yanıt
    İmperial Edition'da at ve pet falan veriyormuş. Bu PvP bölgelerinde at çok iyi oluyor diyorlar o yüzden o versiyonunu almak istiyorum aslında. Ben Guild Wars 2 falan da oynadım ama ondan pek keyif alamadım. İtem sistemi vs. herkes kopya gibiydi. Skyrim'de oynadığım için ve non-target işlerini sevdiğim için bu oyundan beklentilerim fazla. Alacağım bunu, görevler falan sorun değil, ingilizcem iyidir ve kale savaşlarında silkroadda da aynı şeyler ping ve fps düşüşleri oluyordu ama onda gerçekten felç gibiydi :D ben alayım oyunu indirmeye bırakayım, 8mbit internetle gelecek haftaya inmiş olur zaten.
  • Hayırlı olsun hocam , benimde en para da 45 tl lik alısverıs yapmısım almaya kalksam 70 e düşer belki ocak ayında yenıden girer indirime
  • 
Sayfa: önceki 82218222822382248225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.