Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gangstarr34 , Hypnosoy , Aerospace Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 32 Misafir - 34 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.799
Cevap
2.720
Favori
21.324.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 82208221822282238224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    steam üzerinden benim bildiğim crown satışı olmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ThranduiL-

CS:GO 9TL.

Bende hala 12 gösteriyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Beyler pc format attım. Şuan yeni makineden giriyorsun diye pazar erişimim engellendi 1 haftalığına. Bunun çözümü var mı? Ya da bir daha bu durumla karşılaşmam için ne yapmalıyım?

çözümü yok bildiğim kadarıyla.bu durumla karşılaşmamak için steam guardı kapaman lazım ama kapadığın vakit hesabın ele geçirilirse steam mesuliyet kabul etmiyor.yani bence kapamaman yararına hemde çok.
  • Arkadaşlar 21TL bakiye istediğiniz bir oyunu 2 lira indirimle alıp verebilirim size.

Bakiye boşuna duruyor bu indirimler çöp.
  • Aldıklarım
    Mount and Blade Full Collection 13,99
    Monochroma 4,34
    Super Hexagon 2,04

Dishonored GOTY alıp (16,66) bu indirim sezonunu bitirmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Beyler pc format attım. Şuan yeni makineden giriyorsun diye pazar erişimim engellendi 1 haftalığına. Bunun çözümü var mı? Ya da bir daha bu durumla karşılaşmam için ne yapmalıyım?

çözümü yok bildiğim kadarıyla.bu durumla karşılaşmamak için steam guardı kapaman lazım ama kapadığın vakit hesabın ele geçirilirse steam mesuliyet kabul etmiyor.yani bence kapamaman yararına hemde çok.

Bu işlemi yapmadan önce telefon dogrulama kapatsak sonra işlemi yapıp tekrar telefon dogrulamayı acsak sıkıntı olur mu hocam. Bir hafta erişim yasagı gelir mi gene

Edit: telefon dogrulama dediğim steam guard oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makrosoft -- 25 Aralık 2015; 20:00:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Makrosoft kullanıcısına yanıt
    o konuda bi fikrim yok.
  • arkadaşlar steam cüzdan kredisiyle aldığım 2 oyunu 24 saat geçmeden iade etmek istiyorum. iade ettiğimde para geriye hemen yatar mı cüzdana ? batman almıştım dün bugün bundlestars batman bundle ı çıkarmış sebebi de bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

arkadaşlar steam cüzdan kredisiyle aldığım 2 oyunu 24 saat geçmeden iade etmek istiyorum. iade ettiğimde para geriye hemen yatar mı cüzdana ? batman almıştım dün bugün bundlestars batman bundle ı çıkarmış sebebi de bu

Hemen yatmaz 2 3 güne filen yatar
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    iade edersin parada geriye hemen yatarda kullanamazsın parayı. sanırım 7-9 gün bi parayı kullanmak için bekleme süresi var.
  • fm 16 %25 görmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alico_1903

quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

arkadaşlar steam cüzdan kredisiyle aldığım 2 oyunu 24 saat geçmeden iade etmek istiyorum. iade ettiğimde para geriye hemen yatar mı cüzdana ? batman almıştım dün bugün bundlestars batman bundle ı çıkarmış sebebi de bu

Hemen yatmaz 2 3 güne filen yatar

Benzer bir olay sonucunda ben de aynı şekli uyguladım. Benim para 6 saat içinde beklemeye düştü. 2 gün sonra cüzdana eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makrosoft

quote:

Orijinalden alıntı: -ThranduiL-

CS:GO 9TL.

Bende hala 12 gösteriyor hocam

aslında 6 lira onun dediğine bakma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam sunucularında sıkıntı mı var şu an?

Edit: Aşağıdaki arkadaşların yorumlarına bakacak olursak varmış. Neyse aman, hesaplarımız güvende olsun da sorun steam sunucusunda olsun. Sürekli düşünce, TL fiyatları dolara dönünce, steam sepetim silinince biraz korktum bir yığın uğraşacağız şimdi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 25 Aralık 2015; 20:26:50 >
  • Yahu yine çöktü bu Steam.
  • 20dk geçti steam hala cort,adamlar artık ilgilenmiyor bile.
  • Bu steama ne olmuş böyle ya giriş yapıyorum sayfayı yeniliyorum çıkış yapıyor...
  • Steam gebermiş durumda.20 dakika geçti daha ilk kuyruğun yarısını inceleyemedim.
  • O kadar güzel indirimler var ki dayanamayıp imha etti kendini
  • Satın alma kısmında enpara ile hata alan var mı benden başka?
  • 
Sayfa: önceki 82208221822282238224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.