Yüzbaşı
06 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar bugün topladığım cihazımda işlemcim ani olarak sıcaklık yükselmesi yaşıyor. Gigabyte B450M S2H anakart, Ryzen 3 3200G işlemci, XPG Gammix D30 (1x16gb) ve Xpg X8200U Nvme Ssd var. İşlemci hariç gayet stabil fakat işlemci normalde 26 derece sıcaklıkta çalışıyorken bi anda bazen aklına geliyo 1 saniyede 35-41 derece sıcaklıkları görüp sonra gene 26 dereceye düşüyor. Bu konu hakkında yapabileceğim bir şey var mı ?
Beyler 1 hafta içinde 16-17 tane monster stone girdim iki karakter ile ve sadece 3 item düştü 3ü de birbirinden kötü item. MS ye girince sadece bossu kesiyorum diğer moblar ile alakam olmuyor acaba bununla bi ilgisi olabilir mi bi yardımcı olun lütfen
Beyler bu iki serverdan hangisinin Ardreamı daha canlı daha güzel hangisinde başlanır ?
Evet beyler bir süredir Steam serverlarında takiliyodum pazar ortamy usko'ya göre ölü oldugu için Steam'den Destan'a geçtim. Yalniz bir kaç sorum olcak öncelikle
Koxp var mi hala daha?
Ardream ortami canli mi ?
Pazar fiyatlari nasil?
Su ISC isini nasil yapiyoruz?
Ve trade/merchant açmak için Cash istiyor Free Cash olayi varmis nasil oluyor?
Bi sunları cevaplayiverin size zahmet
.
Evet beyler bir süredir Steam serverlardında takılıyodum pazar ortamı usko'ya göre ölü olduğu için Steam'den Destan'a geçtim. Yalnız bir kaç sorum olcak öncelikle
Koxp var mı hala daha?
Ardream ortamı canlı mı ?
Pazar fiyatları nasıl?
Şu ISC işini nasıl yapacağız?
Ve trade/merchant açmak için Cash istiyor Free Cash olayı varmış nasıl oluyor?
Bi şunları cevaplayıverin size zahmet.
Beyler oyuna yeniden başlayacam hangi serverda oynuyosunuz, server durumu nasıl? Bir de şu Steam muhabbeti nolcak bi yardımcı olun
Arkadaşlar başlıkta belirttigim gibi internet var psn e giriyom store a giriyom fakat oyunlar güncellenmiyor 80710092 diye bi hata alıyorum
İnternet var PSN giriyorum hatta online oyun oynuyorum fakat Store girince güncelleme istiyor yap dıyorum bi süre bekledikten sonra 80710092 kodlu hatayı veriyor ve bazı oyunlardaki güncellemeleri de yapmıyor bi yardımcı olun
Iyi gunler forum ahalisi. Sözü çok uzatmadan konuya gireyim 2011 model ford focus 2. Kasanın makyajlısı var elimde iki sorum olacak aracimi satmayı düşünüyorum fiyat ne olur sizce ve Comfortline paketin güvenlik özellikleri neler internette göremedim bi türlü ? arac 41.000 de benzin+lpg otomatik 1.6 comfortline
..........
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PSVITA
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Steam
CarlosAlfonso
TV
Sony
TV
Philips
PSN ID
ronaldinhoerso
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
LOL
Blitzcrank
Dünyadan Futbol
FC Bayern München
Basketbol
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 469
İkinci El Bölümü Mesajları: 71
Konularının görüntülenme sayısı: 29.886 (Bu ay: 201)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.