Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (6. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.476
Cevap
2.719
Favori
21.285.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cause_of_death

quote:

Orjinalden alıntı: ecay

NE yani hafta sonu kampanyası bu mu şimdi?

Aynen ben de hiç beğenmedim.

Alıntıları Göster
    Bu arada Dark Messiah: Might and Magic'i atlamışım listede :

Aslında fena değil, her biri 2.5$'a geliyor :).

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben de almayacağım ama meraklıları için iyi bir fırsat .

Her kampanyadan da yararlanırsak işimiz var

• quote:

Orijinalden alıntı: Dankır

Ben de almayacağım ama meraklıları için iyi bir fırsat .

Her kampanyadan da yararlanırsak işimiz var

Alıntıları Göster
    Korsan oyun parasına geliyor, bence oyun meraklıları için güzel fırsat.

Aslında ayrı bir steam hesabı alarak oyunları oynadıktan sonra hesabı satabiliriz.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Bedava derim ben bu fiyatlara, bunların hepsi sanırım kutulu olarak 10arTLden satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsk

quote:

Bedava derim ben bu fiyatlara, bunların hepsi sanırım kutulu olarak 10arTLden satılıyor.

Alıntıları Göster
    Düzeltiyorum paketin içinde 4 oyunda varmış.Yani Dark Messiah ta dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defensif Mühendis -- 29 Mart 2009; 19:54:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Defensif Mühendis

Düzeltiyorum paketin içinde 4 oyunda varmış.Yani Dark Messiah ta dahil

Alıntıları Göster
    En güzelide Dark Messiah zaten, oyamayan çok şey açırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promity

En güzelide Dark Messiah zaten, oyamayan çok şey açırır.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar counter strike source almayı düşünüyorumda indirime girermi ne zaman girer bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

arkadaşlar counter strike source almayı düşünüyorumda indirime girermi ne zaman girer bilgisi olan varmı?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Corleone™

yılbaşında yarı fiyatına inmişti ben kaptım birtane, ondan sonra da indirim olmadı sanırım.
    yaz ila birdahaki yılbaşı arasında bir indirim olur heralde, ben olsam biraz beklerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kef_kfb_

quote:

yılbaşında yarı fiyatına inmişti ben kaptım birtane, ondan sonra da indirim olmadı sanırım.
    yaz ila birdahaki yılbaşı arasında bir indirim olur heralde, ben olsam biraz beklerdim.

Alıntıları Göster
    zaten beklemedeyim nede olsa çok yeni bir oyun değil 20 dolar verilmez. çokda fanı değilim oyun beklerim düşerse alırım düşmezse keyfi bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

zaten beklemedeyim nede olsa çok yeni bir oyun değil 20 dolar verilmez. çokda fanı değilim oyun beklerim düşerse alırım düşmezse keyfi bilir

Alıntıları Göster
    quote:

tamamen aynı şekilde düşünüyordum, fiyat düşünce aldım, ayda yılda bir girip poolday oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kef_kfb_

quote:

tamamen aynı şekilde düşünüyordum, fiyat düşünce aldım, ayda yılda bir girip poolday oynuyorum

Alıntıları Göster
    Steam'de bu haftasonu için geçerli olan kampanya : Tomb Raider: Anniversary. Normal fiyatı 20$ olarak gösterilmiş ve 5$'dan satışa sunulmuş.

Pek ilgi çekecek gibi görünmüyor ancak biz yine de yazalım, belki alacak falan olur :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cause_of_death -- 4 Nisan 2009; 14:55:57 >

• quote:

Steam'de bu haftasonu için geçerli olan kampanya : Tomb Raider: Anniversary. Normal fiyatı 20$ olarak gösterilmiş ve 5$'dan satışa sunulmuş.

Pek ilgi çekecek gibi görünmüyor ancak biz yine de yazalım, belki alacak falan olur :).

Alıntıları Göster
    çok yeni bir oyun değil ama 24,50 liraya satılıyordu sanırım 5 dolar hala sitede fanatikleri için uygun bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaarj

çok yeni bir oyun değil ama 24,50 liraya satılıyordu sanırım 5 dolar hala sitede fanatikleri için uygun bence.

Alıntıları Göster
    Güncel - Football Manager Steam üzerinden 15$'a satışa sunulmuş. İyi oyunlar.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Çok iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Çok iyi fiyat

Alıntıları Göster
    Off deli fiyat olmuş. İlk çıktığında yaklaşık 50 Tl civarına almıştım ben. Fanlar kaçırmasın sakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Off deli fiyat olmuş. İlk çıktığında yaklaşık 50 Tl civarına almıştım ben. Fanlar kaçırmasın sakın.

Alıntıları Göster
    harbi iyi fiyat, sevenleri için...

üniversite mail gruplarıma yazdım, almak isteyenler çıkar muhakkak diye...
    steam kullanan ve (mümkün mertebe) orjinal oyuna para veren 5 parmaktan bi parmağım sanırım çevremde.

• Peki bu football manager normalde 5 tane bilg. yüklenebiliyor...Bu indirdiğimizde de var mı böyle bişey?Eğer öyleyse alayım diyorum ama değilse mantıksız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godlessfrog

Peki bu football manager normalde 5 tane bilg. yüklenebiliyor...Bu indirdiğimizde de var mı böyle bişey?Eğer öyleyse alayım diyorum ama değilse mantıksız...
    3rd-party DRM: Uniloc
    5 machine activation limit yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

HL Opposing Force 4.99 $ olduğu yazıyor fakat alsam xp de çalıştırıp oynayabilecekmiyim. Daha önce kopya bulup yüklediğimde oyun açılmamıştı.

abi ben aldım steamden opposing force'u
    oyunun ortalarında bi yerde takıldı nedense, bitiremedim, yani donuyo bi mapte senaryoda.
    sende de olur mu bilemem, ama oynamadıysan biyerden bul oyna, yada al,
    aynısı olacak diye bişi yok, pc'mden de olabilir.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: zurrani

quote:

HL Opposing Force 4.99 $ olduğu yazıyor fakat alsam xp de çalıştırıp oynayabilecekmiyim. Daha önce kopya bulup yüklediğimde oyun açılmamıştı.

oyunun ortalarında bi yerde takıldı nedense, bitiremedim, yani donuyo bi mapte senaryoda.

Yarım saat kadar önce oyunu bitirdim, vista yüklü dizüstü bilgisayarda. Takılma filan hiç olmadı sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Palabıyık

quote:

Orjinalden alıntı: zurrani

quote:

Yarım saat kadar önce oyunu bitirdim, vista yüklü dizüstü bilgisayarda. Takılma filan hiç olmadı sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    left 4 dead, %20 indirime gitmiş, 39$
    4lü pakette ise (4 arkadaş) 120$, yani kişi başı 30$ ediyor.
    survival mod'un hatrına sanırım, tekrardan yüksek bi satış rakamı elde etmek için.
    şu anda top sellers listesinde başı çekiyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.