Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 21 Misafir - 24 Masaüstü4 Mobil4 Android
5 sn
349.588
Cevap
2.720
Favori
21.296.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek kredı kartına kac adet alabılıyoruz bılen varmı. herhangı bır sınır var mı acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dangerdanger

tek kredı kartına kac adet alabılıyoruz bılen varmı. herhangı bır sınır var mı acaba.

Her steam hesabına 1 adet alınıyordur tahminimce.
  • Evet 1 hesaba 1 kere alınır, başkasına alacaksanız onun kullanıcı adıyla girin veya gift olarak satın alma seçeneğiyle direkt onun hesabına aktarın paketi.
  • Başkasına hediye etmek için mail adresini mi girmemiz gerekiyor yoksa nickini mi ? 2 seçenek var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

Başkasına hediye etmek için mail adresini mi girmemiz gerekiyor yoksa nickini mi ? 2 seçenek var.

İstediğinizi seçin. Ben 2 kere e-mail adresi ile aldım. Nick ile de problem olacağını sanmıyorum. Yeter ki doğru kodladığınıza emin olun hangisini giriyorsanız.
  • haber veren arkadaşa teşekkür ederim, benim de uzun zamandır satın almak istediğim bir paketti ve bu sayede ucuza sahip olabildim
  • Team forts onlıne olarak cok tutuluyormu?Ben counter ıcın almak ıstyordum ama.
  • Süper fırsat. Arşiv için bile alınır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grandgustin

Team forts onlıne olarak cok tutuluyormu?Ben counter ıcın almak ıstyordum ama.

Team Fortress 2 online olarak tutulan eğlenceli bir oyun. Herkes beğenmeyebiliyor tabi ama ben kesinlikle denemeniz gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. İsterseniz youtube'dan falan bir videolarına bakın almadan önce.
  • Orange Box ı almış bulunmaktayım.

Önceki CS:S kampanyasını da buradan öğrenerek almıştım.

Oyunlar bu fiyattan olursa korsan biter diyorum başka da bir şey demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 25 Nisan 2009; 11:22:30 >
  • Bende aldım 1 tane haber için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grandgustin

Team forts onlıne olarak cok tutuluyormu?Ben counter ıcın almak ıstyordum ama.

Team Fortress, counter'ın atası olarak gösterilir bir çok yerde... ilk tutulan halflife modudur... 2.si çıkacak dendiğinde yer yerinden oynamıştı ve çıkışı orangebox ile olmuştu... her daim full dolu serverlar görmek mümkün, hatta bir kaç tane de orjinal türk server'ı var 10-20ms ping ile oynanıyor

ama şöyle de bir durum var, counter seven bir çok arkadaşım team fortress'ı sevmiyor... team fortress daha çok eğlence amaçlı :) tabi belirli stratejin olmalı ama counter kadar değil :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: eagen

Bende aldım 1 tane haber için teşekkürler.

Bende aldım eagen yüzünden

Teşekkürler
  • 10 dölar kaçmaz cidden aldım hemencecik :)) Dışardan almaya kalksan Korsan daha pahalı :)))
  • teşekkür ederim haber veren arkadaşlara hakkaten 4 ytlye gidip tekini korsan olarak almaktansa orjinalini 10 dolara almak daha hoşuma gitti
  • Çok güzel fırsat.
    L4D yide 10$ indirselerde eşe dosta alsak :D
    TF2 oynamadığım için almadım. Ama dürtmüyor değil...
  • acemiye bir yardım 10 doları ödedik aldık oyunu şimdi steam'ı da yükledim indirmeyi daha sonra yapacağım ama indirdiğimiz oyunları dvd yazabiliyoruz sanırım? sonra aktive etme aşaması nasıl olacak? her formatta aynı işleri yapmak gerekmeyecek umarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgunce

acemiye bir yardım 10 doları ödedik aldık oyunu şimdi steam'ı da yükledim indirmeyi daha sonra yapacağım ama indirdiğimiz oyunları dvd yazabiliyoruz sanırım? sonra aktive etme aşaması nasıl olacak? her formatta aynı işleri yapmak gerekmeyecek umarım.

Steamde keyler hesaplara atanıyor o hesapla giriş yaptığında oynayabiliyorsun. Oyunların yedeklerini alabiliyorsun steam üzerinden, her formatta oyunu çekmene gerek yok tabiki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 25 Nisan 2009; 19:25:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quaker

quote:

Orjinalden alıntı: ozgunce

acemiye bir yardım 10 doları ödedik aldık oyunu şimdi steam'ı da yükledim indirmeyi daha sonra yapacağım ama indirdiğimiz oyunları dvd yazabiliyoruz sanırım? sonra aktive etme aşaması nasıl olacak? her formatta aynı işleri yapmak gerekmeyecek umarım.

Steamde keyler hesaplara atanıyor o hesapla giriş yaptığında oynayabiliyorsun. Oyunların yedeklerini alabiliyorsun steam üzerinden, her formatta oyunu çekmene gerek yok tabiki .

cevap ve hız için çok teşekkürler

• Valla ben aldım bugün

Steam sistemi zaten çok sağlamdır, kredi kartı konusunda siz bi açık vermezseniz sorun yaşamazsınız.
    Ben 30 40 kullancıya steam üzerinden oyun sattım ve kredi kartımla ilgili bi sorun yaşamadım.

Steamda oyunları internetten indiriyorsunuz. Format gibi durumlarda defalarca indirme hakkınız var, sınır yok bunda. Ayrıca oyun içeriğini yedekleme özelliği var, basitçe setup haline getiriyor ve bunu DVDye yazıp tekrar ilerde kurabiliyorsunuz.

Oyunun tüm güncelleştirmeleri otomatik olarak yapılıyor. Patch felan aramazsınız kesinlikle.

Zaten oyunlarda VAC anti hile olduğu için saçma sapan anti hile programları açarak girmek zorunda kalmazsınız.

Oyun esnasında 2 tuş kombinasyonu ile chat penceresi açıp steam üzerinden arkadaşlarınızla chat yapabilir, 1-2 hareketle herhangi bir arkadaşınızı bulunduğunuz servera davet edebilirsiniz.

Steam anlatılmaz, yaşanır. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Ben CS 1.6, CS : Source, L4D almıştım, şimdi de Orange Box alıyorum. Özellikle Valve oyunları Steam ile birebir uyumlu.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.