Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12993. sayfa)

6 Kayıtlı Üye ve 46 Misafir (2 Mobil) - 50 Masaüstü2 Mobil
5 sn
315.820
Cevap
2.402
Favori
17.635.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk.
  • Cevaplayan Üyeler 11240
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3740
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3051
  • Favoriye Eklediklerim 2499
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4235 mesaj) Noctivagant (3772 mesaj) Johnny Silverhand (3751 mesaj) XanthiN (3740 mesaj) John Sheppard (2878 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (144089 mesaj) Mobil (40821 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (11440 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (2528 mesaj) (4298 mesaj)
  • @
491 oy
Öne Çıkar
Giriş
    İlla patch gelir düzelir. Ben yakın zamanda oynamam sanırım, o zamana kadar yamalanır diye umuyorum. 75 liraya iade etsem 275 lira. Konsolum olmadığı için dursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, Horizon'un optimizasyonu nasıl? Oynayan var mı aramızda?
  • Bu ayın Humble Choice oyunları fena değil gibi, geçen ayın bonusu olarak da VIKINGS - WOLVES OF MIDGARD vermişler 15 temmuzdan önce 10 liraya düşmüş ama 15 temmuzda oyunun fiyatını 50den 109 a yükseltmişler

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 7 Ağustos 2020; 21:14:7 >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Ne kadar bu paket?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt
    yeni aboneler için 12$ yeni abone değilsede sürekli kupon falan geliyor ay sonuna kadar beklemek lazım belki 9 dolara kadar düşüren kupon gelir
  • 1 saat kadar oynadım.Oyun çıkmadan paylaşılan tablolarda ki gibi değil.Aksiyon sahnesine gelmedim ama gayet yeterli bir düzeyde ilerlediğim kısımlarda.İleri için ne olur bilinmez.Animasyonlar da 30 fps ye düşüyor.1 defa drop oldu.1-2 update ile daha da iyi olacaktır.İade seçeneği düşünenler hemen karar vermemeli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 7 Ağustos 2020; 21:25:46 >
  • herhangi bir optimizasyon sorunu görmedim ben akıcı şekilde oynanıyor.
  • sorceress kullanıcısına yanıt
    rage için underrated bile diyebiliriz. ya da ben çok sevmiştim.
    rage 2 için ise o kadar olumsuz şey duydum ki uzak durdum bu zamana kadar. artık iyice ucuzlarsa falan belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoid

Arkadaşlar, Horizon'un optimizasyonu nasıl? Oynayan var mı aramızda?
    hocam

low-medium karısık 55-60 arasında oynuyor(bazen çok fazla düşüyor), şehirde ne olur bilemem

1060 6 gb, 16gig ram i7-7700hq
  • Arkadaşım için sormuştum. Ben PS4 PRO'da bitirmiştim oyunu, cevaplar için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

Bu ayın Humble Choice oyunları fena değil gibi, geçen ayın bonusu olarak da VIKINGS - WOLVES OF MIDGARD vermişler 15 temmuzdan önce 10 liraya düşmüş ama 15 temmuzda oyunun fiyatını 50den 109 a yükseltmişler

Yeni hesap açıp, Double Fine bundle full paket yanında gelen hediye 1 ayı kullanırım diyordum... 12 oyunun 7’si oynayıp bitirdiğim oyunlar çıktı iyi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı değil mi ya neredeyse ₺90

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Steam'den çıkartma işlemi tamamlanınca bitti sanmayın

aynen 14 dk bekledim orda sonra oyun açıldı lap diye crash yedim

• Horizon Zero Dawn için optimizasyon sorunlu diyor incelemeler ama 1-2 güncellemeye düzelir herhalde. 77tl'ye almadığım için hala pişmanlığı var
  • 2 k da ayarları nerede ise kökledim 1,5 saat kadar oynadım bir sıkıntı göremedim gayet akıcıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

F1 2018 ücretsiz.
    https://www.humblebundle.com/store/f1-2018-free-game
    Teşekkürler haber verdiğiniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Fiyat arttırsalar ben de birşey diyemem ama artsın da istemem elbette. Oyunlarını 60 dolara satan firmalardan da dil desteği göremedik maalesef. Firmalar istiyor ki dil desteği vermeden oyunlarım çok satsın ondan sonra belki yerelleştirme yaparım. Bu bana ters geliyor. Ticarette önce yatırım yaparsın sonra para kazanırsın ya da kazanamaz zarar eder çekilirsin. Şu an yatırım yapılacak bir tarafımız kalmadı ama bundan çok değil 3 yıl önce alım gücümüz çok daha iyiydi. Biz o zamanda bir yatırım göremedik bu ülkeye.
    Ben ucuza almaktan rahatsız değilim ki sadece dağıtıcı açısından söyledim çok uzun süre böyle devam etmezler. Dil konusunda yerelleştirme şirketinde çalışan birinin yorumları vardı geçenlerde ucuz bir iş değil, sadece yama parasını çıkarmak için binlerce kopya falan satması gerekiyordu oyunun. Çoğu firma da riske girmiyor ülkemizde Rockstar oyunları çok satmasına rağmen RDR 2'de yama yoktu aynı şekilde GTA 6 çıktığında da olmayabilir. Garanti satış yapan firmalar bile bu topa girmezken Ubisoft, EA, Bethesda falan hayatta girmez. 1-2 tane iyi bütçeli indie(sanırım) oyun TR dil için istek listesine ekleyin dedi risk alacaklar ama onu da gözü kapalı almıyorlar az çok bakalım kaç kişi alacak diyorlar. Kendinden yama yapan şirketler de var Valve bunların başında ve kimse kendilerini bu konuda övmez. CDPR çeviri kökenli bir şirket ifadesini görüyorum sürekli bundan dile önem veriyorlar. Uzun lafın kısası Türkçe dil istiyorsak orijinal oyun sayısı firmalara güven verecek kadar çok olacak ve bunu doğrudan resmi satıcıdan alacağız yok vpn yok global key şeklinde olmayacak ama hangimiz daha ucuzunun peşinde değiliz ki.

@John Sheppard Rusça çeviri sayesinde Ruslar oyunu ucuza alıyor tam da ihtiyacımız olan şey aslında hem çeviri hem ucuz oyun istiyoruz Ruslara uygulanan bu mantığı bize ve birkaç ülkeye uygulayacak babayiğit bir oyun dağıtıcısı lazım ki belki örnek olur ama yine aynı yere geliyor orijinal oyun alımı lazım.

Edit: Horizon oyunun en başında baya bekleterek iade süremiz olan 2 saati yakmanın peşinde galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 7 Ağustos 2020; 23:42:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Teşekkürler haber verdiğiniz için.

Alıntıları Göster
    Rica ederim. :)
  • Arkadaşlar aranızda Diablo 3 oynayan var mı. Blizzard serverlarında bu ara sıkıntı mı var? Aylar sonra Diablo 3 oynayım ve oynamaya başladıktan 5-10 dakika sonra oyun kasıyor ve fps değeri 7-8 düşüyor. Baktım lag oluyor oyunda ve yeşil bar turuncu sonra kırmızı oluyor. Dün gece ve bu sabah denedim ve böyle oldu.

Benim nette mi sorun var diyerek RDR2 online açtım anlamak için onda online da sorun yaşamadım.

Diablo başlığında neden yazmadın diyenler olacaktır diablo 3 ana konusuna ve +30 yaş bölümüne aylardır giren yok o sebeple cevap almayacağım belli
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.