Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gomezz1903 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 25 Misafir (3 Mobil) - 23 Masaüstü3 Mobil
5 sn
351.244
Cevap
2.729
Favori
21.498.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
574 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bende de gelen giden yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

arkadaşlar birbirinize neden 'hocam' şeklinde hitap ediyorsunuz
    Her insanın birbirinden öğrenecekleri vardır, birbirimizi hoca olarak görüyoruz da ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Vazgeçtim hocam bir daha indirmem 120 gb oyun zaten 134 gb geri bildirim yaptımda bir şey olacagı yok zaten.

Alıntıları Göster
    Xbox (Beta) uygulaması var onu kullan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

Xbox (Beta) uygulaması var onu kullan..

Alıntıları Göster
    Onu kullandım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk önce origin acces'i, 2 aşamalı güvenliği çok önceden aktif edenlere mi verdiler? yani mesela son gün aktif edenlere ay sonuna doğru accesi erişilebilir yapabilir mi acaba? varmıdır böyle bişey?
  • mtnei kullanıcısına yanıt

• Edmund McMillen'dan yeni oyun:
    https://store.steampowered.com/app/1148650/The_Legend_of_BumBo/

Ön siparişte %15 ek indirim var. Zaten fiyatı da çok ucuz.
  • Steam, Uplay, Epic Games gibi yurtdışı firmalardan kredi kartı ile satın alma yaparken ekstresine döviz olarak yansıyan var mı acaba? TL olarak satın alma yapıyorum döviz ekstresine düşmeye başladı Finansbank'ta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Steam, Uplay, Epic Games gibi yurtdışı firmalardan kredi kartı ile satın alma yaparken ekstresine döviz olarak yansıyan var mı acaba? TL olarak satın alma yapıyorum döviz ekstresine düşmeye başladı Finansbank'ta.
    Benim şuana kadar hep döviz olarak işliyordu zaten.
  • Yanılmıyorsam 2016'dan beri Finansbank ile Steam'den satın alma yaparım hepsi de TL olarak çekildi. Geçen aylarda Uplay ve Epic Games'ten satın alma yaptım döviz olarak çekilmiş. Birkaç gün önce de Steam'inki dövize yazılmış. Bunlar fiyatları TL olarak sunuyor banka ne diye dolar olarak çekiyor onu anlamıyorum.

• Banka o firmalara TL ödemiyor, döviz ödüyor. O yüzden hesabından da o TL'nin karşılığı döviz kesiliyor. Ben İŞ ve Yapıkredi kullanıyorum senelerdir. Her zaman da döviz olarak yansıdı alışverişlerim
  • Valla o kısmını bilemem ama şimdi tekrar baktım 1 Temmuz 2016'dan beri Finansbank kart ile almışım tüm ürünleri. Sen de İşbank ve Yapı Kredi diyorsun onları da eledim. Bakalım kış indirimlerinde aynu muhabbet olursa kapatacağım kartı başka bankaya geçeceğim. Satın aldığımdan fazlasını ödüyorum yoksa böyle her defasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

ilk önce origin acces'i, 2 aşamalı güvenliği çok önceden aktif edenlere mi verdiler? yani mesela son gün aktif edenlere ay sonuna doğru accesi erişilebilir yapabilir mi acaba? varmıdır böyle bişey?
    Benim çok önceden aktifti hâlâ vermediler burada çok önceden aktif edip alamayanlar da çok nasıl bir iş yapıyorlar anlamıyorum
  • Call to Arms Steam de ücretsiz. Günün fırsatı olarak geçiyor, normal fiyatı 25 tl.
    https://store.steampowered.com/app/302670/Call_to_Arms/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight of Rose -- 6 Kasım 2019; 23:21:23 >
  • Knight of Rose kullanıcısına yanıt
    Oynaması ücretsiz diyor. F2p dönüştü sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Önceden aktif olan hesabıma vermediler. Ben böyle bir şey olacağını tahmin ettiğim için yan hesaplardan birinden son gün aktif ettim. Pazartesi gecesi aktif oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Valla o kısmını bilemem ama şimdi tekrar baktım 1 Temmuz 2016'dan beri Finansbank kart ile almışım tüm ürünleri. Sen de İşbank ve Yapı Kredi diyorsun onları da eledim. Bakalım kış indirimlerinde aynu muhabbet olursa kapatacağım kartı başka bankaya geçeceğim. Satın aldığımdan fazlasını ödüyorum yoksa böyle her defasında.
    Hocam bunlarla uğraşacağınıza Steam'inize bakiye alın, onu kullanın. En azından Steam alışverişleriniz için. Migros satıyor
  • The Elder Scrolls Online %50 indirimde + 13 Kasım'a kadar ücretsiz oynanabilir
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/306130/
  • Olay sadece Steam değil işte Uplay ve Epic Games'te de oluyor. Yoksa Steam'de indirimli satanlardan da alınır mühim değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: twitter kullanan insan

Oynaması ücretsiz diyor. F2p dönüştü sanırım
    Origin Access ile oynamayı planladığım oyun yoktu o yüzden kaçırsam sinirim bozulmazdı ama şartları sağladığımız halde vermemesi sinir bozucu.

Call to Arms konusunda ücretsiz kısmında bug olmuş geliştiriciden alıntı yapıyorum

"In fact, there shouldn't be a free version at all. We hope Valve fixes this soon."
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.