Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aerospace , Vommel , sabotage1907 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir (2 Mobil) - 31 Masaüstü3 Mobil
5 sn
350.008
Cevap
2.721
Favori
21.348.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Civilization 5 i başka yerden komple olarak al.Ana oyun tek başına çok yavan

Nereden alabilirim hocam ben steam dışında hiç oyun almadım.(humble bundle,uplay ve gogdaki beleş oyunlar hariç dolayısıyla bu siteler dışındakilere güvenilir deseler de emin olamıyorum özellikle gift olarak yollayanlar hakkında hiç emin olmam,güvenmem...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Hocam en temizi Sims 3 ama birkaç şey daha yazayım..
    Journey of a Roach
    Contrast
    Don't Starve (modla falan kolay modda rahat rahat oynar)
    ABZÛ
    Neighbours from Hell 1-2
    Braid
    To the Moon
    Unmechanical
    Papo & Yo
    Toy Story 3
    SimCity 4 Deluxe

Bunlara bi bakın derim, çoğu çerez fiyatınadır şimdiki indirimlerde

Bir bakayım hocam teşekkürler bu arada simcitymiz ve cities skyline'ımız var,geçen indirimde almıştım cities'i,simcity de kutulu kim bilir kaç yılından kalma muhtemelen kızımdan büyük yaşça aman duymasın yolar beni o

• pphammer kullanıcısına yanıt
    Bfg sürümü aynı zamanda traşlanmış hali, çeşitli sansürler mevcut, mesela spider quenn gelişi kesilmiş göğsü gözüküyor diye. El fenerini artık silah ile birlikte kullanabiliyorsunuz, bu da oyunu shooter oyununa çevirmiş. Orjinal hali daha güzel bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 23 Kasım 2017; 22:48:53 >
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Kızım derken?? Hocam pardon amca siz kaç yaşındaydınız ki?

• Dishonored Definitive değer mi? Ana oyun 7 tl Definitive 30 tl. Şu Allahın cezası Shadow of Mordor da bir türlü %80 yemedi bir türlü, elalem 12 tlye aldı ben şimdi buna 23 tl verir miyim.
  • Dont starve together varken diğerlerine bakma.
  • Rocket League 15 lira

Rocket League® Game of the Year Edition® Game of the Year Edition 25 lira

aradaki farka değer mi arkadaşlar hangisini almalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Bfg sürümü aynı zamanda traşlanmış hali, çeşitli sansürler mevcut, mesela spider quenn gelişi kesilmiş göğsü gözüküyor diye. El fenerini artık silah ile birlikte kullanabiliyorsunuz, bu da oyunu shooter oyununa çevirmiş. Orjinal hali daha güzel bence.

ikinize de teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Kızım derken?? Hocam pardon amca siz kaç yaşındaydınız ki?

Dışım 30larda içim 70lerde geziyor hocam ufaklıklar amca diyor,gençler abi diyor, akranlarım dostum,arkadaşım ya da sadece ismimi söylüyor, babam eşek herif diyor, anam kazık kadar oldun evlen diyor,kızım baba diyor hepsinin kafası karışık bence hepsi aynı ben ama yaşım konusuna bir türlü karar veremiyorlar sanırım matematik yanılmaz ama bizimkiler matematik bilmiyor sanırım

Neyse felsefesi,şakası bir yana 30 yaşında erken emekli olup kendini çalışma temposundan dolayı hiçbir şeye tam verememiş ve şu aralar bunun acısını çıkartan,mandıra filozofundan hallice bir kız babası olan bir abiniz/kardeşinizim

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    O kadar kötü değil hocam, sisteminiz uygunsa alın oynayın. Birkaç ay önce oynadım, gayet stabil bir performans veriyordu. Yer yer saçma sapan buglar da çıkmıyor değildi tabi.

Oyunun kendisi ise çok eğlenceli; wingsuit, grappling hook vs gayet zevkli kullanması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Evil Within almayı düşünüyorum. Oyunun fiyatı makul geliyor lakin dlc ile birlikte fiyat neredeyse ikiye katlanıyor. DLC leri gerekli midir bu oyunun ?

Onun haricinde yaklaşık 2 yıldır steam platformunu kullanıyorum ve orjinal oyunların pazarlanma şekli hiç güzel bir yere gitmiyor fikrimce. Bir oyunu görüyorum fiyatı hoşuma gidiyor almak için girip bir bakıyorum oyunun fiyatı kadar dlc si var. İnsanı soğutuyorlar açıkçası. Aklıma geldi yazayım dedim. İyi forumlar herkese. :)
  • Reedemer adlı oyunu şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar ve hollow knigt ,ori blind forest , inside mutlaka oynanmasi gerek oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan kartta 20 tl var. Dün hi2games'te 20 tl'ye witcher 3 vardı ama kartta para yoktu. Bugün karta para yükledim indirim gitti. Şansımı seveyim
  • Dün Arma 3 aldım, sabahtan beri ne güzel oyun diyerek oynuyodum ta ki beni komutan yaptığı bölüme gelene kadar. 1 buçuk saat aynı görevi tekrar edip durdum ama yok beceremiyorum. Arma 2'de de beceremiyodum zaten. Ya adamlarım ölüyo ya da adamlara emir vereyim derken ben ölüyorum. Yani çatışmanın ortasında 7'ye 8'e basıp ben nasıl emir vereyim bu adamlara. Kısa yolu var mı onu da bilmiyorum, zaten oyun da hiç bi şey anlatmıyo. Her şey için kontrollere ve kılavuza bakmak gerekiyo ki daha aradığım hiç bi şeyi bulamadım oralarda da.

Her neyse, 8 saat oyun sürem olmuş steam bunu geri alır mı ?
  • hiç iştah açıcı olmadı bu indirimler yahu. süre bitene kadar başka oyunlar indirime girermi yoksa bu kadarmı dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

O kadar kötü değil hocam, sisteminiz uygunsa alın oynayın. Birkaç ay önce oynadım, gayet stabil bir performans veriyordu. Yer yer saçma sapan buglar da çıkmıyor değildi tabi.

Oyunun kendisi ise çok eğlenceli; wingsuit, grappling hook vs gayet zevkli kullanması

Hocam elimdeki pcler iyi de optimizasyon özrü sistem dinlemiyor bazen youtube ve sitelerde gördüğüm kadarıyla. En kötü alıp iade edebilirim deneme için. Deneme süresi 14 gün/2saat miydi hocam neydi tam olarak? Bu arada videolarına baktım çok zevkli gözüküyor spiderman gibiydi benim izlediğim videoda (köprüde bir görev patlatıyor öncesinde örümcek adam gibi köprüye bomba döşüyor falan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teyzen nevfik -- 23 Kasım 2017; 23:41:12 >

• Bi Rising Storm 2 patlatsam mı yoksa Lawbreakers da yardırmaya devam mı etsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 23 Kasım 2017; 23:44:4 >
  • bynoun kullanıcısına yanıt
    Achievement merakınız varsa goty. Yoksa düz sürümü alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Bi Rising Storm 2 patlatsam mı yoksa Lawbreakers da yardırmaya devam mı etsem

Lawbreakers'da botlarla mı yardırıyorsunuz hocam. Bir lobby dolduracak kadar oyuncusu var mo o oyunun yav

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.