Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (555. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

Arkadaşlar bende digtürkplay sezonluk paket almayı düşünüyorum samsung 55es8000 TV var web browserından maçları izlemek mümkünmü?

test yayınına girip bakın.

web browserdan digitürkplayin sitesine giriş yaptım canlı izlede 5 kanal açık trt showtv v.s. bunları izleyebiliyorum ligtv de sıkıntı olmaz sanırım sonuçta aynı yerden izleniyor diymi?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bende digtürkplay sezonluk paket almayı düşünüyorum samsung 55es8000 TV var web browserından maçları izlemek mümkünmü?

web browserdan digitürkplayin sitesine giriş yaptım canlı izlede 5 kanal açık trt showtv v.s. bunları izleyebiliyorum ligtv de sıkıntı olmaz sanırım sonuçta aynı yerden izleniyor diymi?

http://www.digiturkplay.com.tr/testyayini/ buradan gözatabilirisiiz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.digiturkplay.com.tr/testyayini/ buradan gözatabilirisiiz.

teşekkürler
  • mrb arkadaşlar beşiktaşlı ortak arıyorum.

gs bjk maçı hariç ( türk telekom arena) geri kalan 33 maçı izleyebilecek..

düşünen arkadaşlar pm atabilir..

ücret: 100 tl
  • Digitürk 2013-2014 yılı digitürk play üzerinden izlenmesi için ortak;

Ben aldım bugün ve Beşiktaş maçlarını ben izleyeceğim. Ciddi olan FB ve TS li arkadaşları sisteme dahil edebilirim.

GS li arkadaş sisteme dahil olmuştur.

KOŞULLAR:
    1-) Ücret 75 TL, EFT ile gönderilecektir.
    2-) Derbileri ev sahibi takımı izleyecek.
    3-) Derbiyi izlemeyecek arkadaş deplasmandaki arkadaşa devreder.
    4-) Herkeste birbirinin telefon numarası ve mail adresleri olur, izlemeyecek arkadaş diğerlerine bilgilendirme yapar.
    5-) Karşılıklı güven ve saygı zorunludur.
    6-) Herhangi başka takım taraftarı olan biri pakete dahil olmak isterse kullanıcılara onaya sunulur, katılması dahilinde gelecek para yeni ortak hariç üye sayısına bölünerek tarafımca EFT olarak diğer ortaklara gönderilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler düşündümde ligler milli maçlar falan dahil kaç hafta sürüyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene ortaklı kullanmıştım ama bu sene tek kullanacağım sanırım.Fiyatta artma var maalesef.
  • sadece beşiktaşlı ortak kaldı.

KOŞULLAR:
    1-) Ücret 75 TL, EFT ile gönderilecektir.
    2-) Derbileri deplasman takımı izleyecek.
  • arkdaslar pakete ortak olmak isteyen varmi .
    galatasarayliyim .
    ortak olmak isteyen ark 75 tl oder sartlari konusuruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana özel diye gelen mailde 219 TL ye alabilirsiniz yazıyor... Linki paylaşıyorum herkes bu linkten 30 Temmuza kadar 219 tl ye alabilir...

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000059247/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Lig-Sezonluk-Paket-2013-2014
  • ÜÇLÜ ortaklık için bir adet fenerli arkadaşa ihtiyacımız var. (trabzon da olabilir)

fiyat 75 TL

Özelden bana ulaşabilirsiniz...
  • arkadaşlar 120 TL ye ortak arıyorum , sadece 2 ortak olucaz . Gsliyim . Geçen sene bir arkadaşla ortaktık sorun çıkmadı bazen derbileri ben izleyemedim ortak izledi bazen o bazen ben .
  • Uydunet 20 Mbps internet ile Smart TV den izlemeyi düşünerekten az önce ilk kez sezonluk paket aldım bakalım hayrını görücekmiyiz.
  • Saçma bişey bence
  • sadece 1 kişi ortak arıorum 120 TL . kendi takımı maçları ve diğer maçları izlemediğim takdirde izleyecek . çok maç seven biri değilim , lig tv olsun die alıyorum zaten fiyatı düşürmek içinde sadece 1 ortak arıyorum .
  • Arkadaşlar merhaba.ben netbooku lcdye baglayıp izlemek istiyorum ama netbookun ekran kartı falan kaldırırmı sizce?test yayınını açıyorum ama maç izlerken aynı şekil olurmu bilemedim.ilk kez alıcam Fenerbahçeliyim ortak arayan varsa olabilirim..
  • Beyler digiturk telekom meseleleri falan vardı güvenemiyorum alayım mı yine ?
    @fenerliso
    Kardeşim bu sene tvde de paketim vardı orduspor paketi.Gerçekten webtvden tvye bağladığım hd kalitede harika görüntü digiturkün kendi yayını bulanık çamur gibi.Eğer telekom almazsa alacam ben de ama şimdi ben alırım webtv satarlar şifresiz olur maçlar
  • sanırım en iyisi mediamarket kampanyasını beklemek yaw , web tv sarmıyor ortak olmazsa .
  • arkadaşlar siteye bakamıyorum. şu an satışta olan sadece bütün maçların olduğu paket mi var? sadece galatasarayın ya da büyüklerin maçlarının olduğu paket var mı satışta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 25 Temmuz 2013; 12:13:46 >
  • Bir Gs taraftarı olarak mevcut pakete ortak olabilirim..Ödemeyi sanalpazardan k.kartı ile yaparım..2. ya da 3. olarak Gs taraftarı arayan varsa bana pm ile ulaşabilir..
  • 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.