Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (557. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: McR_McR

Tüm sezonu aldım Ne zaman başlıyor maçlar ?

Birde Emirates kupası tamamen bedavamı, bize ücretlimi ?

EMİRATES KUPASI NE ZAMAN BAŞLAR VE KATILIMCILAR KİMDİR KARDEŞ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: McR_McR

Tüm sezonu aldım Ne zaman başlıyor maçlar ?

Birde Emirates kupası tamamen bedavamı, bize ücretlimi ?

EMİRATES KUPASI NE ZAMAN BAŞLAR VE KATILIMCILAR KİMDİR KARDEŞ ?

3 ağustosda başlıyor.

Katılımcılar GALATASARAY, Porto, Arsenal, Napoli

Yayın ihalesini Lig Tv almış. Ama daha ne şekilde verileceği belirginleşmemiş. Ek para istemesinlerde... Tüm sezonu almışız o kadar
  • 2 denedir lig maclarını web tv üyeliği ile izlemekteyim.ilk üye olduğum sene yayınlarda sıkıntı oluyordu ama geçen sene geçtikleri yeni uygulama ve player ile bu sıkıntı yok denecek kadar azaldı.derbi maçlarda tek tük te olsa bazen can sıkabiliyor.bu sene lig bitiminde indirimli kampanyadan yararlanarak tekrar üyeliğimi yeniledim.önceleri 24 '' monitörümden izliyordum maçları.sezonun 2. yarısı başlarken 32'' bir samsun smart tv aldım artık direk tv 'nin browsırına girerek rahatça izliyorum pc de meşgul olmamış oluyor.tv nin wi-fi si yoktu kabloyla nete bağlanmak zorunda kalıyordum daha sonra wi-fi aparatınıda aldım o da sorunsuzca bir şekilde işimi gördü.kablolardanda kurtuldum.
  • teşekkürler kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 27 Temmuz 2013; 21:05:38 >
  • paket fiyatları artmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycapslock -- 30 Temmuz 2013; 0:41:21 >
  • Digitürk 2013-2014 yılı digitürk play üzerinden izlenmesi için ortak;

Ben aldım bugün ve Beşiktaş maçlarını ben izleyeceğim. Ciddi olan GS ve TS li arkadaşları sisteme dahil edebilirim.

FB li arkadaş sisteme dahil olmuştur.

KOŞULLAR:
    1-) Ücret 75 TL, EFT ile gönderilecektir.
    2-) Derbileri ev sahibi takımı izleyecek.
    3-) Derbiyi izlemeyecek arkadaş deplasmandaki arkadaşa devreder.
    4-) Herkeste birbirinin telefon numarası ve mail adresleri olur, izlemeyecek arkadaş diğerlerine bilgilendirme yapar.
    5-) Karşılıklı güven ve saygı zorunludur.
    6-) Herhangi başka takım taraftarı olan biri pakete dahil olmak isterse kullanıcılara onaya sunulur, katılması dahilinde gelecek para yeni ortak hariç üye sayısına bölünerek tarafımca EFT olarak diğer ortaklara gönderilir.
  • Arkadaşlar ben de Galatasaraylıyım FB BJK TS taraftarlarından gelen teklif sayısına göre ortaklar arıyorum. Ücret ne ise ortak sayısına bölünerek ödenir kimse 1 TL bile fazla ödemez. Benim ortaklardan tek isteğim güven, saygı ve bir de deplasmandaki derbileri izlemek. Yine kurallar esnek olabilir ve edineceğim ortaklar ile birlikte kuralları konuşmak isterim. Burda yazılanlar gibi o olsun bu olsun demek istemiyorum. Sonuçta herkes parasını veriyor ve diğer kalan maçları ben izlerim demek de çok adil değil.

Teklifleri bekliyorum
  • esnek kurallar ile ÇORBA olur !
    Benden söylemesi !
  • esnek derken hani ben şu maçları izlemiyecem sen izle vb gibi..konuşulup halledilecek konular yani
  • Beyler digitürk fiyatları 1 ay sonra falan pahalanırmı ?
  • Fiyatların daha da düşeceğini düşünmediğimden 219 tl lik sezonluk paketi satın aldım. Umarım pişman olmam.
  • 3 ay premium üyelik hediyesi var ama promosyon kodu gelmedi 1 haftadır. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL

3 ay premium üyelik hediyesi var ama promosyon kodu gelmedi 1 haftadır. :)

Premium üyeliğin başlamış olmasın ? Bir kontrol et bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan23

quote:

bakmıştım, başlamamış.
    mail attım bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holocaust54

esnek derken hani ben şu maçları izlemiyecem sen izle vb gibi..konuşulup halledilecek konular yani

sen beni dinle YUKARIDA FİX KURALLAR yazılı aynen devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 28 Temmuz 2013; 23:24:44 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozan23

quote:

bakmıştım, başlamamış.
    mail attım bakalım ne olacak.

Bende üye olurken 4 ay premium hediye kampanyası vardı. Ödeme yaparken o kısmı işaretlememişim. Tam bir hafta oldu, bende sürekli arıyorum, siteden yazıyorum. Mail adresimi alıp çok kısa süre kod gönderilecek deyip başlarından savıyorlar. 1-2 gün daha bekledikten sonra şikayetvar sitesine yazayım bari...
  • İpad de konumunuz okunamıyor hatası bıktırdı artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinde promosyon kodu olan arkadaşlar yazsın toplu alıcam
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. 4gb limitli 3g hızında net var bende. 1 maç ortalama ne kadar götürüyor limitten? Ona göre alacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Arkadaşlar bir sorum olacak. 4gb limitli 3g hızında net var bende. 1 maç ortalama ne kadar götürüyor limitten? Ona göre alacağım :)

1e yakın götürür.ama kaliteyi düşürürsen hd izlemezsen daha az haliyle.
  • 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.