Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (554. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mac saatinden 1 saat oncesinde yayinlar aciliyor mac oncesi goruntuleri izleyebiliyorsunuz. Goruntu kalitesi en yuksek 1200K oluyor, 30-600sn geriden geliyor yayin yani siz disarda gol sevinci duydugunuzda genelde siz belli bir sure sonra golu goruyorsunuz. Suan yasal olarak izlemenin en uygun yolu bu ancak digiturk her yil 20-30tl zam yapiyor 3-4 seneye televizyondaki lig tv nin parasini yakalar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantius

quote:

Orijinalden alıntı: rapdullah

Merhaba arkadaşlar bende bu sene kaçak abuk sabuk sitelerden dona dona izlemekten vazgeçtim digi web almayı düşünüyorum...
    8 megabit sınırsız internetim var sadece GaLaTaSaRaY maçlarını izlemek için taraftar paketi varmı ?
    Bide maç saatinde siteye girip mi izliyoruz nasıl oluyo ?
    Teşekkürler şimdiden !!!

evet siteye girip izliyorsun,,ne zaman istersen açabilirsin yada en kötü 1 saat önceden kesin yayın açık olur sadece Gs paketi alırsan , Galatasaray taraftar paketi var ,tek kötü yanı futbolcu golü atıyor seviniyor top santra çizgisine gidiyor sen daha golü yeni görüyor oluyorsun yani anlıyacağın 30saniye gerinden geliyor yayın ,eğer ki yakınlarda Lig tv si olan bi yer varsa Gs gol attığı zaman depiniyorsalar işin zor

Alıntıları Göster
    Maç esnasında bir kere bile donma olmadan sorunsuz bir şekilde izleyimde başka bişey istemem...Zaten maç izlerken dış dünyadan soyutlanıyorum ister istemez yanımda tüp patlasa duymam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapdullah -- 19 Temmuz 2013; 4:35:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyWalker87

Mac saatinden 1 saat oncesinde yayinlar aciliyor mac oncesi goruntuleri izleyebiliyorsunuz. Goruntu kalitesi en yuksek 1200K oluyor, 30-600sn geriden geliyor yayin yani siz disarda gol sevinci duydugunuzda genelde siz belli bir sure sonra golu goruyorsunuz. Suan yasal olarak izlemenin en uygun yolu bu ancak digiturk her yil 20-30tl zam yapiyor 3-4 seneye televizyondaki lig tv nin parasini yakalar :)

sitede taraftar paketlerini şuan göremedim ful sezon var taraftar paketi ne kada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapdullah

Maç esnasında bir kere bile donma olmadan sorunsuz bir şekilde izleyimde başka bişey istemem...Zaten maç izlerken dış dünyadan soyutlanıyorum ister istemez yanımda tüp patlasa duymam

yayın kalitesi çok güzel sorunsuz izlersin. taraftar paketi geçen yıl vardı bu yılda kesin çıkartırlar; fakat biraz beklemen lazım.
  • Hmm taraftar paketleri ne kadardı geçen sene bilen var mı? Tüm paket yerine sadece FB paketi alırım daha iyi olur zaten sadece FB maçlarını izlerim genelde öyle fazla televizyonda şu maç varmış izliyim demem (Tabi güzel maçlar dışında )

Edit: 89TLmiş geçen sene 10 ay taksitli olsa ayda 9 TL iyi bu daha iyi

Edit2: Gerçi bu 89 TL olan sadece 2.yarı maçları heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 19 Temmuz 2013; 12:19:24 >
  • taraftar paketi 2013-2014 sezonu için ne zaman satışa çıkar arkadaşlar?
  • süperlig paketinin yanında premium paket te almayı düşünüyorum premium paket için hediye aylarında yinede 5 tl çekilmesi iptal etmekte zor gibi sorunlar olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren5x

süperlig paketinin yanında premium paket te almayı düşünüyorum premium paket için hediye aylarında yinede 5 tl çekilmesi iptal etmekte zor gibi sorunlar olur mu?

Sıkıntı yok, arıyorsunuz devam etmek istemiyorum diyorsunuz iptal ediyorlar
  • quote:

süperlig paketinin yanında premium paket te almayı düşünüyorum premium paket için hediye aylarında yinede 5 tl çekilmesi iptal etmekte zor gibi sorunlar olur mu?

Sitedeki "Canlı Destek" e tıkla. iki kere 1 e bas müşteri temsilcisine aktarır.İptal ettirmek istiyorum yaz. Bir iki soru sorar iptal eder. Sorun değil yani
  • Ben kredi kartıyla değil de havale ile ödeme yapmak istiyorum acaba mümkün mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sanal kartınız varsa onunla alın ilk üyeliğinizi. Dolayısıyla çekemezler otomatik olarak.

Bu arada bana mail gelmiş. Size özel 1 yıllık 219 TL + 4 ay premium hediye olarak. Napsam alsam mi bilemedim. Son gün 31 temmuz diyor. Media martk ve bimeks kampanyaları kaç para olur acaba. Geçen sene kacırdık 500 liradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

HDMI kablo ile full hd laptopu full hd 106 ekran lcdye bağlarsak görüntü nasıl olur net olur mu?

Edit: Birde lig tv izlemenin en ucuz yolu bu heralde (yasal olarak)

Edit2: Peki bu web tvde mesela telefondan izleyecek olsak internet paketimizin olması gerekiyor mu?

gayet iyi görüntü alırsın ama internet hızına baglı olarak bu değişkenlik gösterebilir zaman zaman.. ben aynı şekilde 116ekran plazmadan izliyorum 2 sezondur bir problem yaşamadım.. tabiiki uydu yayını gbi akıcı olamayabiliyor ama maçın içine girince gözlerin arşına oluyor ve çok kolay alısıyorsun webversiyonuna.. bu paraya uydu yayınına %80 yakın bir kalite ile izlersin..

cep telefonunda izlemek icin androit yada ios eklentisini kurman gerekiyor digiturkplay in ve tabiiki internetin 3g hızında sınırsız paket olmalı HD versiyonda izleyeceğin bir maç yaklaşık 500-600mb limit harcıyor..
    wifi li bir ortamda isen eğer 3g hızında sınırsız internete ihtiyacın yok modemden limit gidecek..

bu arada ligtv nin yayı kalitesi 720p dir (yani hd ready tv yeterlidir) henüz 1080p olamadılar ki bu önümzdeki 5-10 yıl içerisindede herhangi bir türk kanalının 1080p olması pek mümkün değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 19 Temmuz 2013; 18:05:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Ben kredi kartıyla değil de havale ile ödeme yapmak istiyorum acaba mümkün mü?

ben sormuştum
    şimdilik sadece web sitesi üzerinden satış yapılabiliyor buda kredi kartı ile mümkün
    cevabı aldım..
  • dörtlü ortaklık için beşiktaşlı birini arayan ya da bu organizasyona katılmak isteyen bir fbli ve bir gsli arkadaş var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

HDMI kablo ile full hd laptopu full hd 106 ekran lcdye bağlarsak görüntü nasıl olur net olur mu?

Edit: Birde lig tv izlemenin en ucuz yolu bu heralde (yasal olarak)

Edit2: Peki bu web tvde mesela telefondan izleyecek olsak internet paketimizin olması gerekiyor mu?

gayet iyi görüntü alırsın ama internet hızına baglı olarak bu değişkenlik gösterebilir zaman zaman.. ben aynı şekilde 116ekran plazmadan izliyorum 2 sezondur bir problem yaşamadım.. tabiiki uydu yayını gbi akıcı olamayabiliyor ama maçın içine girince gözlerin arşına oluyor ve çok kolay alısıyorsun webversiyonuna.. bu paraya uydu yayınına %80 yakın bir kalite ile izlersin..

cep telefonunda izlemek icin androit yada ios eklentisini kurman gerekiyor digiturkplay in ve tabiiki internetin 3g hızında sınırsız paket olmalı HD versiyonda izleyeceğin bir maç yaklaşık 500-600mb limit harcıyor..
    wifi li bir ortamda isen eğer 3g hızında sınırsız internete ihtiyacın yok modemden limit gidecek..

bu arada ligtv nin yayı kalitesi 720p dir (yani hd ready tv yeterlidir) henüz 1080p olamadılar ki bu önümzdeki 5-10 yıl içerisindede herhangi bir türk kanalının 1080p olması pek mümkün değil..

720p bile iyi hocam bu devirde dediğiniz gibi 1080p zor bu şartlarda bu ülkede :D

İnternet hızım 9mbit civarı, akk oluncada 3mbite düşüyor sorun olmaz sanırım
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Aynen :) birde düşük bitrateyi accık yükseltselerde gerceğe yakın 720p izlesek ama nerdee
    bu arada 3mbit uygundur pek sorun çıkarmaz
    bu 3 kotasını 5e fln çıkaracaklar deniliyordu ama bakalım..
  • fenerbahçeliyim konuşalım arkadaşlar...
  • Merhabalar, birkaç sorum var:

1) Yayın HD mi? 720p mi 1080p mi?
    2) Takılma oluyor mu? Özellikle derbilerde?
    3) 5 Mbps internet HD streaming için yeterli mi?

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar bende digtürkplay sezonluk paket almayı düşünüyorum samsung 55es8000 TV var web browserından maçları izlemek mümkünmü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermirza -- 20 Temmuz 2013; 10:38:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

Arkadaşlar bende digtürkplay sezonluk paket almayı düşünüyorum samsung 55es8000 TV var web browserından maçları izlemek mümkünmü?

test yayınına girip bakın.
  • 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.