Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: netttt2627 , ykk07 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veradrake

Evet her ikisi de 12 ay (film+maçlar)

Valla bilemedim.Forumun bu kısmını uzun süredir takip etmediğim için verdikleri 69 TL iyi mi kötü mü onu da kestiremiyorum.

Evimde digi yok ama uygulama üzerinden maçları veya diğer kanalları izleyebilecekmişim ?

Sizce rakam uygun mu peki?

1-2 güne kesin ararlar

hem film hem de beinspoetslar izlenecekse iyi teklifmiş. o paraya sadece sporun yıldızı veriliyor. eğer mümkünse abone numaranızı özel mesaj yoluyla paylaşırsanız bende isteyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailenizin yıldızı ilk ay ücretsiz 5 ay 12.50 tl 6 ay 25.00 tl önerdiler kabul ettim.
  • veradrake V kullanıcısına yanıt
    Kabul ettiniz mi bunu ?

• Litheart kullanıcısına yanıt
    Dün bu saatlerde arayıp teklif etmişlerdi.

Ben de düşüneceğimi söyledim.Henüz geri dönüş olmadı.

Gerçi evimde digi yok ve aslında maçkarla da çok aram yok ama olabilir aslında.

Maçları tv den izleyemeyeceğim mecburen telefona uygulama yükleyerek bakmam gerekecek o da be kadar zevk verir bilemem?

Bir gelişme olursa buradan haber vereceğim sizlere.

• iptal faksı sonrası bugün sporun yıldızı için aradılar kredi kartı ile alırsak aylık 66 dediler kabul etmedim
  • Ben yeni uye olmayi dusunuyorum.. Acaba yeni uyeler icin, sitede yazan fiyattan daha iyi bir teklif alabiliyor muyuz bir sekilde?

• iptal faxı sonrası aradılar spor yıldız için aylık ortalama 63 TL teklif ettiler. 2 ay (haziran+temmuz) dondurma hakkı. sagem kutu + 1 yıl HD + Mobil + teknik servis, 90 gün tüm film kanalları sonrasında film kanallarını istersem +10 TL teklif ettiler. kabul ettim.
  • rebelpirate R kullanıcısına yanıt
    toplam 14 ay 750 tl mi teklif? yazın 2 ay şifresiz kanalları açık mı komple mi yayın kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetyilmaz34 -- 22 Kasım 2017; 14:50:20 >
  • Yazın yayınları donduralım diyorlarda millet ne izlicek . Herkeste Türksat uydusumu var ! Resmen laf kalabalığı ile milleti tuzağa düşürme derdindeler

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyilmaz34

toplam 14 ay 750 tl mi teklif? yazın 2 ay şifresiz kanalları açık mı komple mi yayın kapalı

yok hocam 63*14 gibi [37+(5*49)+(6*99)]. 2 ay şifresiz kanallar açık sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebelpirate -- 22 Kasım 2017; 15:59:44 >
  • tahhhüt devam ederken sagem iq plus kutu yerine 4k cihazı ücretsiz alabilirmiyiz acaba yoksa hayal mi
  • cawrash C kullanıcısına yanıt
    Hayal 4k yı ücretsiz isteyipte 4k yayını bu devirde nasıl almayı düşünüyorsunuz ?
  • Digiturk beIN Sports Kredi Kartı Kapanyası ile 12 Ay Boyunca Sezonluk Lig maçları 99 TL Yerine Ayda 79 TL Lig Tv kredi kartı kampanyası 1 senelik toplam bedeli 948 TL Olarak Sporun yıldızı paketi 12 Taksit geçerli kredi kartları: • Bonus, Word, Card Finans, Advantage ve Maximum özellikli kartlarda 12 taksit opsiyonu sunulmaktadır. Ödeme işlemi kurulum yapıldıktan sonra teknik ekip tarafından alınmaktadır.HD için Ek Ücret Yok ve Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti için 0216 479 96 79 Başvuru Merkezinde.

Digiturk Başvuru Merkezi
  • en son haliyle

film dizi 41

spor 63

spor film 69 tl aylik fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

Ailenizin yıldızı ilk ay ücretsiz 5 ay 12.50 tl 6 ay 25.00 tl önerdiler kabul ettim.

Hocam yeni uyelere veriyorlarmi bunu

• AMC A kullanıcısına yanıt
    haftada 1 4k maç yayını izleriz fenamı :)
  • digibayisi D kullanıcısına yanıt
    DİGİTÜRK ÇÖP
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

Ailenizin yıldızı ilk ay ücretsiz 5 ay 12.50 tl 6 ay 25.00 tl önerdiler kabul ettim.

Hocam yeni uyelere veriyorlarmi bunu

Yeni üyeler için tarife linkteki gibi;

http://www.digiturkkampanyalari.com/digiturk-kampanyalari/digiturk-ailenin-yildizi

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Dostum film ve dizi 69 diyen arkadaşı daha aramadılar o işte bir hata var yanlış anlaşılma var
    Aylık 63 tl alan arkadaşta sözleşme imzaladığı tarih itibari ile peşin ödediği tutar 3 aralık tan düşüldüğü için ortalama 63 TL’ye gelmiştir normal şartlarda yine 69 tl lik tarifededir yani ayın 3 ünde kart çektirirse 69*12 cekeceklerdi bugün ceketiymiş olsa arkadaş 802 tl cekerlerdi oda aylık 66 tl gelirdi

Yazdığın fiyatlarla kafalar Karışabilir Bilgi vermek istedim

O ilk yazan arkadaş 69 a film spor sporun yıldızı paketindeki 1 sinema kanalı ve dizi kanalı hediye olarak sölemiş film ve spor kanalı anlamış olabilir

Bu sene farklı fiyat vermiyorlar temmuz sonu agustos basından beri Fax çeken herkese 69 tl lik kredi kartı fiyatı verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 23 Kasım 2017; 17:18:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalı spor üzerinden alan yok mu hiç? mevcut teklifler den daha iyi gibi.
    948 TL sporun yıldızı + ailenin yıldızı
    250 TL çek veriyor
    28 TL puan veriyor
    38 TL avantajix veriyor
    630 TL toplam/12 ortalama 53 TL ye geliyor.
    Tabi 280 TL YalıSpor harcaması yapmak lazım ama gayet iyi bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.