Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jaiecris , antireis Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.516
Cevap
577
Favori
2.763.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi akşamlar Sizin bip akıllı faks uygulamasından gönderdiğiniz faksa geri dönücez mesajını ne zaman gönderdiler ? Dün akşam 22'den sonra uygulamadan faks gönderdiysemde şu saate kadar bir dönüş olmadıda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    kesinlikle tam olarak belirtilmemis.Duzelttiginiz icin sagolun.Yanlis olmasin.

• faksımdan sonra dün 4 defa aramışlari görüşemedim :) son fiyatları yazarım size bugün görüşebiliriz inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: k62545

Yalı spor üzerinden alan yok mu hiç? mevcut teklifler den daha iyi gibi.
    948 TL sporun yıldızı + ailenin yıldızı
    250 TL çek veriyor
    28 TL puan veriyor
    38 TL avantajix veriyor
    630 TL toplam/12 ortalama 53 TL ye geliyor.
    Tabi 280 TL YalıSpor harcaması yapmak lazım ama gayet iyi bence

TEB bonus da eklendi. hafta sonu %25 max 75 TL bonus veriyor.
    toplam da 555 ortalama 47 TL ye geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal fax ı üzerine arayıp,

Kredi kartı 12*69 teklif ettiler.

Kabul etmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Dostum film ve dizi 69 diyen arkadaşı daha aramadılar o işte bir hata var yanlış anlaşılma var
    Aylık 63 tl alan arkadaşta sözleşme imzaladığı tarih itibari ile peşin ödediği tutar 3 aralık tan düşüldüğü için ortalama 63 TL’ye gelmiştir normal şartlarda yine 69 tl lik tarifededir yani ayın 3 ünde kart çektirirse 69*12 cekeceklerdi bugün ceketiymiş olsa arkadaş 802 tl cekerlerdi oda aylık 66 tl gelirdi

Yazdığın fiyatlarla kafalar Karışabilir Bilgi vermek istedim

O ilk yazan arkadaş 69 a film spor sporun yıldızı paketindeki 1 sinema kanalı ve dizi kanalı hediye olarak sölemiş film ve spor kanalı anlamış olabilir

Bu sene farklı fiyat vermiyorlar temmuz sonu agustos basından beri Fax çeken herkese 69 tl lik kredi kartı fiyatı verdiler

aynen hocam laf cambazlığı yapıyorlar bu yüzden o arkadaş yanlış anlamış olabilir.

banada spor + film-dizi veriyoruz dedi tüm kanallar mı dedim yok full spor + 1 er film-dizi kanalına aylık ortalama 63 tl ödeyeceksiniz dedi. 12*63 ödeyeceğim doğru mu dedim yok yıllık ortalama 63 tl ye denk geliyor diyor. yani 2 aylık dondurma ile bitlikte 63*14 e geliyor ama 12*63 tl ödeyeceksiniz gibi lanse ediyor müşteri hizmetleri.

• rebelpirate R kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 12*69 dan daha düşük ücret söz konusu değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şampiyonlar liginide almışlar hapı yuttuk fiyatlar tavan artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar bugun aradılar 5 ay ucretsiz 2 ay dondurma 7 ay 99tl plus kutu verecekler teklif nasil sizce pazartesi arayin beni tekrar dedim yardimci olur musunuz?

• sefaslar kullanıcısına yanıt
    99x7=693 tl aylık 57.25 bu seneki en ucuz fiyat
    Üyelik eutulsat mı Türksat mı ?
    Bu teklifi nasıl aldınız süreç hakkında Bilgi verirseniz alacak arkadaşlara yardımcı olunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 24 Kasım 2017; 22:47:46 >
    bencede bu senenin en iyi fiyatı eğer teklifi kabul ederseniz özelden üyelik numaranızı gönderebilirmisiniz bize faydalanalım?

• İptal faksı üzerine aradılar az önce. Spor paketi, 1film 1 dizi kanalı, 1 yıl mobil ve ücretsiz servis ilk ay 30 tl, 5 ay 49 tl, yazın 2 ay ulusal kanallar açık ücretsiz, kalan 6 ay 99 tl. Toplam 880 tl. Yazı sayarsaniz aylık 63, yazı sayma derseniz 73 tl ye geliyor. Kabul etmedim.

• Yazın iki ay dondurma yerine ulusal kanallar açık teklifini vermeye başladılar .

• Arkadaslar benim kutu 9505. Çoğu kişi en iyisi o diyor. Ama plus kutu tavsiye eden de var. Bir işime yarar mı plus kutu. İnternet bağlantısı part mı plus kutu için. Ne işe yarar?

• Sagem 6101 kaydedici özelliği var , ama çok hantal . 9505 küçük kibar ve iyi bir cihaz . Şu an her ikiside var bende . Performans olarak 9505 bir adım önde ..!

• quote:

99x7=693 tl aylık 57.25 bu seneki en ucuz fiyat
    Üyelik eutulsat mı Türksat mı ?
    Bu teklifi nasıl aldınız süreç hakkında Bilgi verirseniz alacak arkadaşlara yardımcı olunur

Eutelsat hocam faksi cektim iptal ettim kutuyu da teslim ettim birkac gun sonra aradilar 4 ay ucretsiz dediler çok pahali dedim bi dk sisteme bakiyorum aa sizin bizden alacaginiz 96 tl var dediler o zaman 5 ay dediler ben çanağı turksata cevirdim nolacak dedim o zaman biz ücretsiz sekilde ayarlariz plus kutuda hediyemiz dedi tum kanallar acik hd olacakmis film dizi cocuk belgesel vs tabi hepsinden once ben teknosa kampanyasiyla almistim cok hesapliydi %100 zamli gibi oluyor dedim bu 96 tl nerden çıktı hiç anlamadım iptal edip paramı alabilir miyim dedim malesef dediler :D haftasonu iptv test edeceğim memnun kalmazsam alayim diyorum ama yillik 693 tl çok değil mi teknosayla 380tl falandi bilemedim siz ne dersiniz arkadaşlar deger mi

Bu sene en ucuz 59X12 ile 708 tl yazın verdiler su an 69x12 den 828 tl den daha ucuza üyelik Yok eğer maç izleyecem diyeceksen al tabi fiyat çok iyi evet geçen seneden fiyat farkı var ama İnan senden daha ucuza alan Yok senin o 96 tl alacağından kaynaklı bu fiyat olmuş ama sonuçta iptal edersen o parada gidecek

• ahmetyilmaz34 A kullanıcısına yanıt
    Pahalı hocam aylık ortalama 69 dan yukarı kabul etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaslar

Merhaba arkadaslar bugun aradılar 5 ay ucretsiz 2 ay dondurma 7 ay 99tl plus kutu verecekler teklif nasil sizce pazartesi arayin beni tekrar dedim yardimci olur musunuz?

teklif iyi gibi eğer mümkünse üye numaranızı mesaj olark atabilirmisiniz ?

• quote:

Bu sene en ucuz 59X12 ile 708 tl yazın verdiler su an 69x12 den 828 tl den daha ucuza üyelik Yok eğer maç izleyecem diyeceksen al tabi fiyat çok iyi evet geçen seneden fiyat farkı var ama İnan senden daha ucuza alan Yok senin o 96 tl alacağından kaynaklı bu fiyat olmuş ama sonuçta iptal edersen o parada gidecek

Kredi kartina daha ucuz yaparlar mi ki hocam yoksa sadece buna özel mi ayrica 96tl neden kaynaklaniyordur ki teknosaydi sadece benimkisi

• 
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.