Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.765.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: aspergersendrom01

quote:

quote:

şimdi aradılar şampiyonlar paketini 31tl full lig paketini 36 ya 12 ay taahhüt ederseniz dedi ? nasıl sizce alınır mı =??

giriş + hd hepsi içinde mi

yok hocam bende giriş ve belgesel var. 1 ay lig tv hediye etmişlerdi şimdi bitiyor günü o yüzden aradılar galiba.

giriş belgesel ne ödüyorsunuz içinde hd varmı

paketlerim ilk 4 ay 9.90 sonraki aylar 21.90

Başlangıç 12ay
    belgesel 12ay
    hd 12ay
    dizi 5ay hediye(4 aydı msj geldi arayınca açın hediye var diye, aradılar 1 ay daha hediye etti)
    film 1ay hediye
    spor extra 4ay hediye
    Derbisiz süper lig 1ay hediye

• quote:

quote:

şimdi aradılar şampiyonlar paketini 31tl full lig paketini 36 ya 12 ay taahhüt ederseniz dedi ? nasıl sizce alınır mı =??

Öyleyse süper fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasarda

quote:

quote:

Öyleyse süper fiyat

Bence fiyat olarak fazla. 5 ay sonra hediye paketler bitince ne kalacak? Sadece Belgesel. Zaten hediye diye verilen diğer kanallar ne olduğunu anlayana kadar biter. Bir tek dizi kanalları 5 ay. Sadece belgesel kanalları izlemek için, aylık 22,00 TL çok fazla. TÜRKSAT ta daha çok hd kanal var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesceyms -- 13 Nisan 2017; 9:47:34 >

• Yine aradılar; (şampiyonlar + hd + giriş)

6 ay 35

6 ay 80 ₺ teklifi reddettim. Aylık 57.5₺ Türksat uydusu için muazzam pahalı bir rakam. 3 mayıs itibariyle hoşçakal Digi.

• valla sinema dizi icin duruyorum yoksa bende kapatacagim.olmadi dsmart

• Selam dostlar iyi forumlar;
    Digiturk 2009 üyesiyim 2 Yıldır Mevcut Paketim Aşağıdaki Gibi...
    =Giriş+Çocuk+Avantaj Paketi(SALON KANAL)+Fim Paketi+Spor Extra+Full 9 Maç+Sagemcom Plus IQ Hediye.!
    Geçen yıl 2015-2016 Haziran için 101TL idi +3ay Beleş 4ay Dizi Belgesel Mobil Lig TV 1 YIL Hediye.!
    2016-2017 Haziran için 119TL 6 Ay %50 indirim 4ay Dizi Belgesel Mobil Lig TV 1 YIL Hediye anlaşmıştım.!
    Tabi bu arada 2015-2016 1 üye 2016-2017 1 üye kazandırdım 1er ay fatura ödemedim ;)
    Şimdi merak ettiğim benim mantığıma göre iyi teklifle izledim.?
    Acaba 2017-2018 nasıl olur fiyatlar teklifler nedir sizlere sunulan EN ÖNEMLİSİ 4K CİHAZ
    Hediye alan var mı 12ay sagemcom 4K acaba en çok onu istiyorum.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 13 Nisan 2017; 15:6:3 >
  • altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Kanka dün aradılar :) 6 ay % 50 verdiler sade.

Bilgine. Kabul etmedim daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Kanka dün aradılar :) 6 ay % 50 verdiler sade.

Bilgine. Kabul etmedim daha

O Zaman bekliyelim kardeşim 4K cihaz beleş alana kadar

Selam dostlar iyi forumlar;
    Digiturk 2009 üyesiyim 2 Yıldır Mevcut Paketim Aşağıdaki Gibi...
    =Giriş+Çocuk+Avantaj Paketi(SALON KANAL)+Fim Paketi+Spor Extra+Full 9 Maç+Sagemcom Plus IQ Hediye.!
    Geçen yıl 2015-2016 Haziran için 101TL idi +3ay Beleş 4ay Dizi Belgesel Mobil Lig TV 1 YIL Hediye.!
    2016-2017 Haziran için 119TL 6 Ay %50 indirim 4ay Dizi Belgesel Mobil Lig TV 1 YIL Hediye anlaşmıştım.!
    Tabi bu arada 2015-2016 1 üye 2016-2017 1 üye kazandırdım 1er ay fatura ödemedim ;)
    Şimdi merak ettiğim benim mantığıma göre iyi teklifle izledim.?
    Acaba 2017-2018 nasıl olur fiyatlar teklifler nedir sizlere sunulan EN ÖNEMLİSİ 4K CİHAZ
    Hediye alan var mı 12ay sagemcom 4K acaba en çok onu istiyorum.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 13 Nisan 2017; 15:43:36 >

• 2 mayısta bitecek olan taahhüdüm için

1)hd+giriş+belgesel+spor extra paketleri için ya da

2)hd+giriş+belgesel paketleri için ne kadarlık bir teklif sunulur ve nasıl bir teklifi kabul etmeyelim?
  • Merhabalar
    ANA oda dizi paketi yabancı ligler paketi hariç full paket..
    yan oda dizi paketi ve yabancı ligler ve süper lig hariç..
    toplam iki üyeliğe 91 tl veriyorum. 2 tane digitürk ıqu plus kutu ücretsiz..
    2 mayıs ta taahüt sürem bitiyor.
    Bugün arayarak kapattırmak istediğimi söyledim neden dediler.. dedim pahalı vs.. film paketi hep aynı filmler döndüürülüyor dedim..Aynı üyeliği 99 tl ye size verelim dediler. YOK DEDİM....
    faks çekicem pazarlıklar başlasın...
    bakalım neler olucak...
    91 tl ödüyordum ama 4 ay bedavaydı.. 8x91:728:12= 61 tl ortalamaya geliyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 14 Nisan 2017; 13:56:42 >
  • Iptal faxi çekmiştim her sabah 9:30 gibi aramaya başladilar..

Ilk teklif ilk 3 ay faturasız

Geri kalan 9 ay 84.99 tl

Giris

Iq plus

5 büyükler

Keyif paketlerini veya 3 ay spor extra veya 3ay dizi film

2 ay mobil lig tv

Ortalama : 63 tl gibi bir fiyat çıkıyordu.. Reddettim.

• arkadaşlar...digitürk üzerindeki aylık abonelik maksimum 200 liraya kadar çıkıyormu?...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    ihtiyaca gore 30-40-50-60 tl arasi fiyatlar var ben sinema diziye 41 tl veriyorum.

• Şuan D-smart kullanıyorum mega paket full yüm kanallar açık 22 TL ödüyorum lig tv akşımı çeliyor geçsemmi diye

• paker kullanıcısına yanıt
    geçmene değmez. ülke takımların durumu ortada. maçlar zevksiz ve yığınla para vereceksin. spor extra almak istersen d-smarttan farklı olarak la liga ve euroleague var. bundesliga ve premier lig her 2 platformdada var. bence parana yazık geçme.
  • Alt lisanslama ile lig maçlarını satacak BeIN medya , dsmart kesin alır , geçme hiçbiyere

• Sporsever paketi için en mantıklı yol hangisi? Eurosport kanalları lazım sadece, yardım edebilecek olan var mı ?

• 4 Ay dizi kanalları açık, 1 ay lig tv, sinema paketini 30 tl'ye bağlatıyorum. Umarım taahhüt bitince güzel bir teklif sunarlar.
  • giriş + çocuk + belgesel + spor sever + Sagem IQ Plus

4 ay filmler ve spor ekstra bedava.

1 yıl taahhüd ayda 30 TL sabit fiyat. ok ledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TT

quote:

quote:

quote:

Dün iptal faksı çektim. Almışlar faksı SMS geldi aranacaksınız diye. Bakalım ne önerecekler.

Önerilenler;

-Giriş+Şampiyonlar+Hd+Iq
    -1 senelik hediye keyif paketleri (sporsever+belgesel+çocuk) veya 4 ay keyif+film&dizi veya 3 ay sporextra
    -3 ay Mobil lig TV (sezon sonuna kadar)

3 ay ücretsiz
    2 ay 45,99
    7 ay 84,99

ortalama 57.2TL

ne dersiniz?

Bu önerdiklerinin bir adım ötesine gitmedi. 1 yıl keyif paketine ek 3 ay spor extra ver dedim vermedi. İlk 4 ay ücretsiz yap dedim yapmadı. Elimden gelmiyor dedi.

Peki iptal et o zaman dedim. Tamam dedi. Kapattık.

Aramazlarsa götürüp vereceğim kutularını. Lig tv için değmez kahırlarını çektiğime.

Haftasonu götürdüm verdim ekipmanlarını geri ve Digitürk artık benim için bitti. 5-6 yıllık üyeydim ve son tekliflerde burunlarından kıl aldırmadılar, işim olmaz bu saatten sonra.

hocam geri verirken HDMI kablo istiyorlarmı ? Ayrıca bir sorumda, ben yan oda üyeliğini iptal ettirdim , önce sadece kartla gidin işlemi başlatın 1 hafta sonra gidin kutuyu ve kumandayı verin dedi MH ?

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.