Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.524
Cevap
577
Favori
2.764.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün arandım superonline ile anlaşmışlar çok uygun bir teklif yaptılar lig yabancı maçlar film dizi belgesel hd olarak 3ay 20tl 9ay 100papel, şaka değil 100tl az paramı arkadaş? ben limitsiz internet ve cep telefonu faturasına toplam 85tl ödüyorum, ha bir gün devlet maaşımı 5bin yaparsa o zaman düşünürüm dedim ki ozamana bunlar 200 ister utanmadan, bu arada digi kullanıcısı değilim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winuae

bugün arandım superonline ile anlaşmışlar çok uygun bir teklif yaptılar lig yabancı maçlar film dizi belgesel hd olarak 3ay 20tl 9ay 100papel, şaka değil 100tl az paramı arkadaş? ben limitsiz internet ve cep telefonu faturasına toplam 85tl ödüyorum, ha bir gün devlet maaşımı 5bin yaparsa o zaman düşünürüm dedim ki ozamana bunlar 200 ister utanmadan, bu arada digi kullanıcısı değilim...

sol limitsiz fiber internet içinde mi 100 tl
  • Bugün arandım şöyle teklif geldi mayıs ayı 168 tl haziran temmuz ağustos eylül ekim fatura yok kasım aralık 2018 ocak şubat mart nisan mayıs 58 tl haziran temmuz 14 tl toplam 602 tl dedi yada 2018 haziran temmuz dondurma ağustos eylül 58 tl 688 tl üyelik 15 ay üzerinden olacak 3 ay sporextra hediye hd kanallar hediye bana çok mantıklı geldi devam kararı aldım

Edit:sporextraya yeni taahhüt vermiştim onuda iptal ettim 24 tl taahhüt cezası çıktı onuda iptal ettiler

Edit2:geçen sene 537 tlden anlaşmıştım bu sene 688 tlden anlaştım 15 ay üyelik yaptı aylık 46 tl ye geliyor geçen seneninki 45 tl ye geliyordu sadece 1 tl fatura artmış oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 6 Nisan 2017; 15:24:18 >
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Ben superonline fiber 50 mbps 75 gb akk li internete 39 TL veriyorum uygun mu sizce hocam ? Kusura bakmayın digitürk konusu dışında oldu ama
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    valla ben telekonda 35 mb hiz 100gb kotaya 69 tl veriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

valla ben telekonda 35 mb hiz 100gb kotaya 69 tl veriyorum.

Konu dışı olacak ama kusura bakmayın :)

Telekomda hocam hız sınırlaması yapıyorlar hocam youtube vs 50 mbps hızınız olsa bile 720p video açılmıyor. Superonline da akk sonrası hızda 3 mbps de bile 720p video açılıyor. Siz baya fazla ödüyorsunuz bir bana kalırsa iptal resti çekin bakın fiyat nasıl iniyor.

bina da sadece turk telekom alt yapisi var mecbur kaldik bir nevi arastirdim olmadi.bir keyfimiz var digiturk film dizi arti internet baska bir luksum yok diginin diledigin yerde uygulamasi internetle guzel oluyor e bazen film de izliyoruz internetten hayat kisa

• Arkadaşlar şimdi yine aradılar yeni teklif dedi ama hemen hemen ilk teklife yakın Eutelsat üzerinden kullanıyorum 6 ay 50 tl 6 ay 104 tl diyor
    Giriş
    Şampiyonlar
    hd
    Spor Extra
    1 yıl belgesel çocuk sporsever
    4 ay film+Dizi
    Iq plus kutu
    1 yıl mobil lig tv
    Film paketi ne kadar dedim 6 ay 9 tl 6 ay 18 tl ye ekleriz o zaman diziyi 4 ay hediye veririm diyor. Aslında bu yıl ligin hiç tadı yok kaç defa aramıştım iptal için fakat taahhüt bozma ücreti yüzünden iptal etmedim gelecek yıl almamaya çok karalıyım ama 11 yıldır kesintisiz üyeyim maç saatinde izlemeden evde nasıl dururum bilemiyorum :) Geçen yıl Nisan da anlaştım sonra Teknosa paketi falan çıktı 397 tl ye aldı millet yine öyle bir şeyler olur mu acaba diye düşünüyorum. N11 de paket var ama fiyat aynı ya geliyor. Yarın ara dedim kapattık yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler
  • arkadaşlar...digitürk avantaj paketi aboneliği teklifi alıp kabul edenler salonlardaki filmler gerçekten kalitelimi ve görüntü idare edermi bilgi verinde aydınlanalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleysen

Arkadaşlar şimdi yine aradılar yeni teklif dedi ama hemen hemen ilk teklife yakın Eutelsat üzerinden kullanıyorum 6 ay 50 tl 6 ay 104 tl diyor
    Giriş
    Şampiyonlar
    hd
    Spor Extra
    1 yıl belgesel çocuk sporsever
    4 ay film+Dizi
    Iq plus kutu
    1 yıl mobil lig tv
    Film paketi ne kadar dedim 6 ay 9 tl 6 ay 18 tl ye ekleriz o zaman diziyi 4 ay hediye veririm diyor. Aslında bu yıl ligin hiç tadı yok kaç defa aramıştım iptal için fakat taahhüt bozma ücreti yüzünden iptal etmedim gelecek yıl almamaya çok karalıyım ama 11 yıldır kesintisiz üyeyim maç saatinde izlemeden evde nasıl dururum bilemiyorum :) Geçen yıl Nisan da anlaştım sonra Teknosa paketi falan çıktı 397 tl ye aldı millet yine öyle bir şeyler olur mu acaba diye düşünüyorum. N11 de paket var ama fiyat aynı ya geliyor. Yarın ara dedim kapattık yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

Hocam yardımcı olmaya korkar olduk yazılanlara muhalefet eden çok oluyor.

Bence aldığınız teklif yüksek fiyat kırmalarını isteyin.

Sizin ücreti görünce evet bu çok yüksek sanki önceki yıllarda daha iyi pazarlık ediyordum bir de bu maçlardan vazgeçemez algısı mı oluştu digi de bilmiyorum ben hatayı geçen yıl yaptım bu yıl hep o fiyat üzerine sadece 5 tl zam olmuş falan diye savunuyorlar. Aslında tam liglerin bittiği zaman şimdi beklemek te mantıklı ama bilemedim

• kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Salon filmlerini bende bir kaç defa aldım aylık veya saatlik kiralama yaptım. Ancak yayınları HD kalitesinde olmadığı için yeteri kadar keyif vermiyor. Yayınlanan filmler gerçekten güncel ve değer ancak neden hd değiller? Burdan yetkililere sesleniyorum salonların(bein box)yayın kalitesini HD yaparsanız salonlara abone olacağım :)
  • quote:

Sizin ücreti görünce evet bu çok yüksek sanki önceki yıllarda daha iyi pazarlık ediyordum bir de bu maçlardan vazgeçemez algısı mı oluştu digi de bilmiyorum ben hatayı geçen yıl yaptım bu yıl hep o fiyat üzerine sadece 5 tl zam olmuş falan diye savunuyorlar. Aslında tam liglerin bittiği zaman şimdi beklemek te mantıklı ama bilemedim

Maçların bende hastasıydım ama artık tadı tuzu kalmadı hiç maçların mahalle topu oynuyorlar resmen.Seyirci bile yok maçlarda. Ben devam etmeyi düşünmüyorum şahsen bu son yılım.
    Haklısınız bende 2 aramalarında da yarım saatin 25 dakikasını o konuları konuştum Fenerbahçeliyim bu yıl da umutsuzum hatta dün arayan kişi ben de Fenerbahçeliyim diyor konuşmaya başlamadan neyse bugün biraz pazarlık edelim bakalım ne olur :)

• quote:

Haklısınız bende 2 aramalarında da yarım saatin 25 dakikasını o konuları konuştum Fenerbahçeliyim bu yıl da umutsuzum hatta dün arayan kişi ben de Fenerbahçeliyim diyor konuşmaya başlamadan neyse bugün biraz pazarlık edelim bakalım ne olur :)

Hep öyle der onlar bende fb liyim bende şu şehirdenim vs inanmaya lüzum yok.

• 11 yıllık üyeyim ve 02.05.2017 de bitecek olan paketim ;

Giriş

Şampiyonlar paketi

1 yıl ücretsiz mobil lig tv

İlk 6 ay : 40 ₺ ikinci altı ay : 80 ₺

Düşünmek için hafta içine kadar süre istedim uygun mudur sizce arkadaşlar , bu ara ikinci aramalarında bu teklifi verdiler , ilkini yüksek fiyat nedeniyle kabul etmemiştim.

• realking42 R kullanıcısına yanıt
    Hocam bence çok pahalı benimde 3 mayısta bitiyor bana sunulan teklif 15 ay 602 tl yada 15 ay 688 tl

Bana verilen teklif bu
    Bugün arandım şöyle teklif geldi mayıs ayı 168 tl haziran temmuz ağustos eylül ekim fatura yok kasım aralık 2018 ocak şubat mart nisan mayıs 58 tl haziran temmuz 14 tl toplam 602 tl dedi yada 2018 haziran temmuz dondurma ağustos eylül 58 tl 688 tl üyelik 15 ay üzerinden olacak 3 ay sporextra hediye hd kanallar hediye bana çok mantıklı geldi devam kararı aldım

Edit:sporextraya yeni taahhüt vermiştim onuda iptal ettim 24 tl taahhüt cezası çıktı onuda iptal ettiler

Edit2:geçen sene 537 tlden anlaşmıştım bu sene 688 tlden anlaştım 15 ay üyelik yaptı aylık 46 tl ye geliyor geçen seneninki 45 tl ye geliyordu sadece 1 tl fatura artmış oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 9 Nisan 2017; 2:37:35 >
  • Hocam bunu ilk aramalarında mı teklif ettiler yani sormak istediğim bir kaç aramadan sonra düşer mi fiyat , sizin pakete göre gerçekten yüksek fiyat vermişler bana , olmaz sa iptal faxından sonra şansımı tekrar denerim, bir de sizin paketin tam içeriği nedir , teşekkürler bilgilendirme için şimdiden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • realking42 R kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki türksat giriş şampiyonlar hd servisi lg tv hd var iptal faksını kesinlikle gönderin yoksa uçuk fiyat veriyorlar mart ayında digi mh beni arayıp 4 ay 40 tl 8 ay 80 tl önermişti kabul etmemiştim sizede aynısını yapmışlar iptal faksından sonra arandım kabul ettim geçen sene kullandığım fiyatla kafa kafaya getirdim muhakkak iptal faksını çekin yada size yakın digi teknik servis varsa oraya gidip iptal faksını göndertin

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için , dediğiniz gibi iptal faxını çekmem gerekiyor anlaşılan
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.