Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Segefendi , Segefendi Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.536
Cevap
577
Favori
2.765.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    99 tl teklif hangi paketler için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quaresma.

99 tl teklif hangi paketler için?

Ana oda. Spor extra ve dizi hariç hepsi

Yan oda spor ekstra dizi lig tv hariç 4ay bedava sonraki aylar total 91tl ortalama Aylık 61tl kutular ve hd ücretsiz ıq plus kutular hocam

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    arkadasim ben sinema diziye 41 tl veriyorum bu bile fazla

cevap için sağol

Bende senin gibi 9 tlye tivibu düşünüyordum ama bayiye sordum uydu olduğu için seç izle tekrar izle falan yokmuş haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: courier

Bende senin gibi 9 tlye tivibu düşünüyordum ama bayiye sordum uydu olduğu için seç izle tekrar izle falan yokmuş haberin olsun

Merhabalar

Olsun hocam varsın olmasın. Bein oldu dedim değişiklikler yaparlar aynı filmleri döndürüyorlar.hd kanalları bile az halen 2017yıl kutu parası ağlanıyolar vs 4k tv var dedim 7yıl 8ayşık üyeyim dedim 35tl 25tl size dediler. Kendileri bilir bir lig tv için böyle davranılmaz. Faksı çektim 2mayısda fiyat farkından etkilenmeml adına yayınlarımın kapatılmasını istiyorum dedim. Hemen mesaj geldi

Sn SERKAN ERTEKIN, xxxxxxx nolu uyeliginizdeki 1 adet ekipmaniniz icin iptal talebiniz ulasmistir. Sizi 2124737373 ten arayacagiz. Uygun tekliflerimiz icin lutfen telefonunuza cevap veriniz. B002

2kez geldi yan oda da var...

• ditürk kullanıcı arkadaşlar en iyi uydu alıcısı hangisini tavsiye edersiniz ??
  • Haftaya Lig tv iptal talebi vereceğim 3 ay boyunca izlenmeyecek kanala 180 lira vermemek lazım.Umarım lig başlayınca daha uygun bir şeyler buluruz Hatta direk iptal bile edebilirim teklif almak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Haftaya Lig tv iptal talebi vereceğim 3 ay boyunca izlenmeyecek kanala 180 lira vermemek lazım.Umarım lig başlayınca daha uygun bir şeyler buluruz Hatta direk iptal bile edebilirim teklif almak için.

bende ıptal ettırım ıyı hatırlattınız :D en ıyı kutu hangısı acaba kutu degıstırcemde
  • orcun_10 O kullanıcısına yanıt
    humax9505 hd

• Forum eskilere göre daha sakin olunca digitürk abone sayısında azalmayı işaret edebilir diye düşünüyordum ama digitürk ün abone sayısında sorun yok, paraya da ihtiyaçları yok sanırım çünkü hiç geri adım atmıyorlar 12 yıllık üyelik yarın bitiyor iptal talebimden sonra 2 defa aradılar ama yüksek teklif verdi son görüşmede biraz indirim yap alayım dedim 5 tl indirse tamam diyecektim ama yapmadı ben sizi ay sonunda tekrar arayayım dedi aramadı ben son olarak şimdi iptal birimini aradım karşıdaki bayan o kadar itici, sinir bozucu bir tavırla ekipman iadesi için size bilgilendirme yapılır dedi beklediğim neden iptal ediyorsunuz şöyle yapalım falandı ama hiç takmadı sinirimi bozdu. Nisan Ayı sonunda aranacaktım falan dedim söylediği sadece geri dönüş yapılır oldu ve kapattım
  • Arkadaşlar iki hafta önce sözleşmem bittiği için iptal faxsı çektim geri döndüler uzun pazarlıklar sonrası ücretsiz kullandığım Sagemkom plas kutuyu ücretsiz kullanma ve süper lig tüm maçlar exstra belgesel kanalları,normal giriş paketi vs.ortalama aylık 60 tl ye geliyor yaz aylarında bu sene 3 ay seneye iki ay üyeliği dondurma hakkımda var bu aylarda fatura ödemeyeceğim yani sözleşme yaklaşık 1,5 yılı bulacak.
    Selamlar.
  • Digitürk 110 nolu kanal kayboldu (fashion tv) izleyebilen var mı? bende 3 gündür açılmıyor.
  • arkadaşlar...bugün yolda giderken bayiyi gördüm maksat muhabbet olsun diye herifle konuştum eutelsat uydusu için ilk dört ay 28 lira son 8 ay 68 lira teklifi aldım beinsports paketi ve avantaj paketi hariç filim ve dizi paketleri dahil cihaz ve aktivasyon bedavaymış yani mülkiyeti dijitürkünmüş 12 ay sözleşme taahhütü şartı varmış makinanın internete bağlanış özelliği mevcutmuş...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Bu pakete erotik kanallar yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: yasink01

Bu pakete erotik kanallar yokmu

arkadaşım...dijitürk erotik paketi kovalamış...!!!...
  • Merhabalar dün aradılar.91 TL Lİk paketime 99 tl dediler yok dedim.. 4 k cihaz verin dedim vermediler kapatın dedim yayınlarım kapandı.. tivibu ya geçicem.. 7 yıl 8 aylık üye idim...
  • Dün tekrar aradılar ama yine aynı teklifi söyledi ben de düşüneyim dedim tamam akşam üzeri 5 gibi arayayım dedi kapattık ama aramadı bugün de yayınlar gitti mesaj geldi ekipmanı teslim edin diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleysen

Dün tekrar aradılar ama yine aynı teklifi söyledi ben de düşüneyim dedim tamam akşam üzeri 5 gibi arayayım dedi kapattık ama aramadı bugün de yayınlar gitti mesaj geldi ekipmanı teslim edin diye

bence bekleyin arıyacaklar..
  • Arkadaslar sözleşmem bugun bıtıyor giriş+ full super lıg paketı + hd yayın yıllık kredi kartıyla 903 tl teklıf ettıler aylık 75e gelıyor sızce teklıf nasıldır kabul etmelımıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.