Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1603. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 14 Misafir - 19 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.764.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba Hocam
    Maalesef bazı müşteri hizmetleri temsilcileri ya konuyu bilmiyorlar ya da yan oda gibi ek ürünler satmak için bu yola başvuruyorlar. Ekletebilirsiniz mevcut üyeliğinize yapmazlarsa iptal birimine bağlanın bir şekilde yapmak zorundalar
  • Arkadaşlar burada çoğunluk kullanıcı olduğu için buraya yazdım. Evde teledünya var tvnin arkasında kart olan sistemden Ofisimizde digiturk dekoderi ve kartı var. Maç için digiturk üstündeki kartı eve götürsem tvnin arkasına taksam maçı izleme imkanım olur mu ? Bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dik Otur kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hayır maalesef izleyemezsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha önce sormuştum ama satıcı ile de teyt ettim.
    CI modüllü üyelik alamıyormuşuz. Önümüzdeki sezonun 26. Haftası falan bitecek sonra yeni fiyata geçmek zorunda kalacağız.

IPTV’den devam :)

• Metin hocam selamlar,
    Daha önce sizinle görüşme yapmıştık: iyifiyat sitesinden bomba kampanya paketini almıştım. Bir ay dolmak üzere henüz. Size bir sorum olacak, paketi iptal etme şansım nedir? Bu konuda yorumunuzu merak ediyorum. Bağlattığım günden beri pişman ettirdiler beni çünkü.

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hazır paketlerde sıkıntı olabilir muhtemelen. Tüketici hakem heyetine başvuru yapıp sonuç alabilirsiniz en mantıklısı bu.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Tahmin etmiştim. Tüketici Mahkemeleri de çok farklı değil benim gözümde. Uğraşmaya değmez, neyse. Teşekkürler cevabınız için hocam.

• Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Degerli uyemiz, Koronavirus salginindan korunmak icin evinizde oldugunuz su gunlerde yaninizdayiz. Mart sonuna kadar beIN CONNECT'te film ve diziler hediye! Saglikli gunler. Elektronik iletisim izninizin iptali icin IZINIPTAL yazarak 3473'e ucretsiz gonderebilirsiniz. B002

Bu arada ligler iptal ve ertelendi. bu ay ligtvyi karta 12 taksit olarak yenilemiştim şimdi ne olucak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 19 Mart 2020; 16:5:55 >
  • Kasapoğlu: Hentbol, voleybol, basketbol ve futbol liglerinin tamamının salgına yönelik alınan tedbirler kapsamında ertelenmesine karar verilmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

Kasapoğlu: Hentbol, voleybol, basketbol ve futbol liglerinin tamamının salgına yönelik alınan tedbirler kapsamında ertelenmesine karar verilmiştir
    üyelik işleri falan karışacak şimdi. spor paketliler ne olacak?

daha da başlamaz yakında bir sürede bu lig ben diyeyim.
  • Üyelik dondurma var mı? Kaç ay? kapama-açma ücreti?
  • Tam vaktinde iptal etmişim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar...digiturk abonelerine şifreli özel premium kanallarını korona virüsü sebepiyle hediye şeklinde açmışmı veyahut sadece beinconnect filimlerinimi Mart sonuna kadar armağan vermiş öylemi?...

• Dizi ve film kanalları açık uydu üzerinden

• Şimdi üyelik işleri ne olacak tüm kanalları acık biverip bu sene bölemi gidecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Hazır paketlerde sıkıntı olabilir muhtemelen. Tüketici hakem heyetine başvuru yapıp sonuç alabilirsiniz en mantıklısı bu.
    merhaba metin hocam

engelli ailenin yıldızı fiyatı ne kadar taahhütsüz olarak

aradım mhlerini paket düşürme yaptım ayda 24 tl denildi

tekrar sporun yıldızı paketi geçersem 94 tl mi ödeyeceğim
  • Sporun yıldızı paketini kredi kartıyla almıştım. Maçlar ertelendiği için aslında boşa aylık ücret ödüyor gibi olduk. Daha sonrası için bir telafi yapacaklar mı acaba?

• s_nash kullanıcısına yanıt
    Knk arayıp sorman lazım bilgi alırsan bizede bilgilendir

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur hocam.

• 
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.