Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mehmedsaid Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.419
Cevap
575
Favori
2.758.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    94 ödüyorum dedin şimdi başka söylüyorsun kafam karıştı yada ben yanlış anladım 10 ay baksa paket iki ayda başka paket oluyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cengineer06 C kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

2. Teklif ortalamaya göre fena değil. Uygunsa kabul edebilirsiniz.

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

2 ay dondurma hakkınız var 3 ay değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

2. Teklif ortalamaya göre fena değil. Uygunsa kabul edebilirsiniz.
    Hocam merhaba, en iyi teklif nedir. Onu isteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam Merhabalar

N11 vb sitelerde 900 tl civarında bulabilirsiniz. Bazı sitelerde de satıyor bunlardan bulursanız alabilirsiniz onun dışında en iyi teklif bunlar zaten.

• merhaba , bir üyeliğime ait paketim nisan başında bitecek , ailenin yıldızı için iptal faksı sonrası verilen en iyi teklif nedir acaba?
  • philosopherx kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

8 ay 8 tl 4 ay 35 TL den veya kredi kartı ile 200 TL den

3 ay tüm kanalları dahil, 2 ay taraftar paketi hediye şeklinde teklif alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jaiecris

94 ödüyorum dedin şimdi başka söylüyorsun kafam karıştı yada ben yanlış anladım 10 ay baksa paket iki ayda başka paket oluyor mu
    engelli üyelerde taahhüt yok istediğin zaman alt pakete düşürebiliyorsun

evet maçlar olduğıunda 94 tl ödüyorum sporun yıldızı

maçlar bitince ailenin yıldızına düşürüp 30 tl ay ödüyorum yani 2 ay 60 tl ödeyip

yıllık toplam 1000 tl ödüyorum / 12 ay : 84 tl gelmiş oluyor
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    günaydın geçen yil spor film yıldızı paketine 1221 veriyordum dizi yoktu bu yıl 1261 yıldız dolu ödüyorum.94x12=1128 senin paket dusumu 1000 tl bunun içinde dizi sinema yok anlamadım nasıl %50 indirim yenileme döneminde metin hoca tanissaydik iyi olurdu onun sayesinde aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jaiecris

günaydın geçen yil spor film yıldızı paketine 1221 veriyordum dizi yoktu bu yıl 1261 yıldız dolu ödüyorum.94x12=1128 senin paket dusumu 1000 tl bunun içinde dizi sinema yok anlamadım nasıl %50 indirim yenileme döneminde metin hoca tanissaydik iyi olurdu onun sayesinde aldım.
    birazda ben üstüne düşmüyorum beleşe film + dizi verseler 1 tane yabancı film yada dizi izlemeyiz ondan ısrar etmiyorum

dün 4 günlük film verdiler 1 kere açmadım geçen ayda aynı şekil de

ama 17. türk film kanalı sürekli açık izliyorum arada babamda izler

yabancı film dizi ile işimiz olmuyor
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Metin Bey merhabalar
    Üyeliğin bitecek Nisa’n 2 de bugün aradılar aile paketi ilk üç ay 17 kalan aylar 35 tl içinde sadece PTT maçları var birde sspor digerleri klasik belgesel çizgi film ve ulusal kanallar
    Birde aylık 59 tl ye Avrupa’nın yıldızı dediler sadece süper lig yok
    Farklı indirim alma şansım varmı dır

• Hocam Merhabalar

İptal faksı çekmeniz lazım yoksa onlar indirim vermiyorlar iptal talebi vererek teklif alabilirsiniz.

8 ay 8 tl 4 ay 35 TL den 3 ay tüm kanalları dahil, 2 ay taraftar paketi hediye şeklinde teklif alabilirsiniz.

Peki Metin bey Avrupa’nın Yıldızı paketi için yaparlar mı sizce indirim suan aylık 59 TL diyorlar 12 ay taahhüt için

• Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek teklif alabilirsiniz. 6ay 29,5 tl 6ay 59 TL den alabilirsiniz nadiren

• Metin hocam merhaba
    Benim taahüdüm 2 nisanda bitiyor engelli üyelere süperlig için en avantajlı teklif nedir?

• siegen S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Mevcut üyeliğe tahhütsüz olarak teklif vermiyorlar engelli üyeliklerde. 3 ay dizi film ve avantaj paketi hediye olarak alabilirsiniz ayrıca 2 ay teknik servis ücreti yok.

Tahhüt verirseniz 6 ay 54 tl 6ay 104 tl den alabilirsiniz.

• Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.benimde taahhütüm 02.04.2020 de bitiyordu.geçen yıl Metin bilgin hocamın indirim kodu olayını Hatırlatmasıyla arçelik kampanyasından kod satın almıştım.1 yıldır da sorunsuz kullanıyorum.üyeliğimin bitmesine günler kala yine bir kod satın alarak üyeliği devam ettirecem.Hemde 866 liraya.normalde 888 liraydı n11 indirimiyle 866 liraya geldi.satıcı yarın kodu gönderecem ve üyeliğim bir yıl daha uzamış olacak.boşuna fazla para vermeyin arkadaşlar.site güvenİlir.işlemler çok kolay ilerliyor.kafanızı karıştıracak hiçbir işlem yok.üyelik kutu üyeliğidir modül değil.ayrıca şu konulara da açıklık getireyim:

1-kod ile üye olmuş ve kod ile devam etmek isteyen arkadaşlar sorunsuz bir şekilde üyeliğini devam ettirebilir herhangi bir engel yok.

2-faturalı üyeliği olan arkadaşlarda bu koddan satın alıp faturasız bir şekilde daha uygun fiyata üyeliğini devam ettirebilir.

Bilgilerin tamamı digitürk müşteri hizmetlerinden teyit edilmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufes

Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.benimde taahhütüm 02.04.2020 de bitiyordu.geçen yıl Metin bilgin hocamın indirim kodu olayını Hatırlatmasıyla arçelik kampanyasından kod satın almıştım.1 yıldır da sorunsuz kullanıyorum.üyeliğimin bitmesine günler kala yine bir kod satın alarak üyeliği devam ettirecem.Hemde 866 liraya.normalde 888 liraydı n11 indirimiyle 866 liraya geldi.satıcı yarın kodu gönderecem ve üyeliğim bir yıl daha uzamış olacak.boşuna fazla para vermeyin arkadaşlar.site güvenİlir.işlemler çok kolay ilerliyor.kafanızı karıştıracak hiçbir işlem yok.üyelik kutu üyeliğidir modül değil.ayrıca şu konulara da açıklık getireyim:

1-kod ile üye olmuş ve kod ile devam etmek isteyen arkadaşlar sorunsuz bir şekilde üyeliğini devam ettirebilir herhangi bir engel yok.

2-faturalı üyeliği olan arkadaşlarda bu koddan satın alıp faturasız bir şekilde daha uygun fiyata üyeliğini devam ettirebilir.

Bilgilerin tamamı digitürk müşteri hizmetlerinden teyit edilmiştir.
    Hangi site hocam,, paylaşır mısınız?

Teşekkürler referans verince 1 ay bedava oluyordu bundevam ediyor mu? Birde ben 1 ay daha ligbtv izlesem yeter boşuna yazın para vermeye gerek yok senin tabsiyen ne olur Metin hocam?

N11 den aldım kardeş.arama bölümüne digitürk yazınca en üste çıkıyor.888 tl.stok sınırlıymış acele edin eğer düşünüyorsanız.takıldığınız birşey olursa özelden de yazabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.