Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.084
Cevap
10
Favori
128.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalan oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yalan oldu? Kutu mu? :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hugo_ramirez kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• Digitürk’ün işleri bu belli olmaz. Ama Humax 9505HD harika bir kutu. Özellikle protal hızı inanılmaz. Ben şuan için memnunum.

8mps internet var bende harbiden gayet stabil çalışıyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim bu kutuda yaşadığım ‘bilmiyorum benden başka var mı’ arada bir tv seyrederken durduk yere tv’nin üst köşesinde siyah uzun bir bant çıkıyor kanal değiştirince çıkan, orada 1080p ve kanal nosunu gösteriyor. Durduk yerde zaman zaman yapıyor bunu. 720p ‘ye alıyorum modu yine aynı. Kabloları kontrol ettim değişmedi durum. Enteresan. Hergün mutlaka tekrarlıyor.

Resim atabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bende sunny kutu var aynı sorun.. tv ye sanırım sinyal yolluyor, onun için tv giriş değiştirmiş gibi o siyah bantı yansıtıyor
  • Bunun acaba tVye olumsuz etkisi olur mu? Bozulma gibi?

• Arkadaşlar bugün yarın kurulum için gelecekler. Sagem cihazımı iade ediyorum ayda 15 tl istedikleri için. Güncel en iyi cihaz bu mudur? Bilgi verirseniz sevinirim. HD yayın kalitesi tek kriterim diyebilirim.
  • Bugün kutu kendi kendini güncelledi. Kanal değiştirirken altta kanal bilgisini gösteren mavi bardaki yazılar soluklaştı, kalitesiz bir görüntü ortaya çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizde youtube çalışıyor mu bu kutuda ? Bende güncelleme var diyor ve çalışmıyor. Kızım öldürecek beni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Bugün kutu kendi kendini güncelledi. Kanal değiştirirken altta kanal bilgisini gösteren mavi bardaki yazılar soluklaştı, kalitesiz bir görüntü ortaya çıktı.
    Kumandadan mavi renkteki V.Format tuşuna basın ve 1080i seçeneğini seçin düzelecektir.

• Baytilki B kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, unutmuştum. Şimdi baktım düzelmiş. Mavi tuşa basınca Yerel seçili olarak duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Sağolun hocam, unutmuştum. Şimdi baktım düzelmiş. Mavi tuşa basınca Yerel seçili olarak duruyor.
    rica ederim. Ayrıca yerel seçeneğinde ben de böyle sorunlar yaşadım ve bundan dolayı 1080i seçeneğine geçtim ve stabilite için de bunu kullanıyorum.

• Arkadaslar elimde hm 9505 vardi arizalandi sunny cihaz taktilar rezalet hm9505 ellerinde yokmus dediklerine gore baska kutu yok mu iyi sunny den baska

• quote:

Orijinalden alıntı: fbbr10

Arkadaslar elimde hm 9505 vardi arizalandi sunny cihaz taktilar rezalet hm9505 ellerinde yokmus dediklerine gore baska kutu yok mu iyi sunny den baska
    Bende 2 ay önce arızalandığı için humax 9505 cihazı 9504'le değiştirdim.Bugün servise tekrar sordum depoda yokmuş gelmiyor dedi.
  • Enazin dan 9504 iyi sunny cihazdan acayip kotu ya bugun degisti acaba degisim istesem ucret isterler mi

• Arkadaşlar sizde youtube çalışıyor mu bu kutuda ? Bende güncelleme var diyor ve çalışmıyor. Kızım öldürecek beni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbbr10

Enazin dan 9504 iyi sunny cihazdan acayip kotu ya bugun degisti acaba degisim istesem ucret isterler mi
    1 ay içerisinde ücretsiz değiştiriyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.