Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.085
Cevap
10
Favori
128.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam merhaba. Digitürkü iade edeli çok oldu. Kablotv kullanıyorum digitürk hediye gelmişti. Forumlarda okuyup yapmıştım. Hem uydu kanallarını hem de digitürk kanallarını izleyebiliyordum. Ama detayları hatırlamıyorum. Burada ne paylaşım yapmışım o konuda bakmadım. Rastlarsam bir yerlerde paylaşırım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iyi akşamlar arkadaşlar,benim HM9505 HD kutumda yayın ve sinyal kalitesini nasıl bakabiliyoruz,bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?ayrıca görüntü kalitesi açısından 9505 mi yoksa 9506 mı daha iyi

• Arkadaşlar selam. Bugün hm-9503 kutu bağladılar. Sizce bu kutu iyi midir? Hantal gibi geldi bana. Başka kutu talep edeyim mi? Başka kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum

edit: 9503 yavaş olduğu için 9504 getirdiler. bu iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theJuDGe_41 -- 30 Haziran 2022; 15:43:51 >
  • Az evvel digitürk kurulumu gerçekleştirildi. Yıldız dolu paketi aldım. Evime, bu cihaz bağlandı. İşin ironik yanı, 100 liralık dandik Çin malı showmax marka uydu alıcısının görüntü kalitesi, bundan daha iyi. Söyleyeceklerim bu kadar. Ben bu görüntüye mi her ay o kadar para ödeyeceğim 🤦

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.